slide1 (1)

طراحی بسته بندی شامپو

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

0

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی شامپو

ویدئو ببینید

0

ببینید ما چگونه کار می کنیم
video-image (1)
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع شامپو

طراحی حرفه‌ای

معمولا برای کالاهایی که نمونه های زیادی از آن در بازار وجود دارد، ارائه محصول در قالبی متفاوت و زیبا می تواند یکی از مهم ترین دلایل بر افزایش و محبوبیت محصول به شمار رود. اگر به تعداد شامپوهایی که در بازار وجود دارد دقت کرده باشید می بینید که انواع بسیار مختلفی از آن موجود بوده و گاهی اوقات انتخاب مشتریان با توجه به طراحی بسته بندی شامپو انجام می گیرد. به همین دلیل است که برای افزایش میزان فروش، بهتر است در مورد بسته بندی شامپو، با خلاقیت عمل کرده و زیبایی چاشنی کار شود. مطمئنا هزینه طراحی بسته بندی شامپو در قبال میزان تاثیری که بر فروش آن می‌گذارد بسیار ناچیز است. اما می‌توانید با مشاور طراحی بسته بندی شرکت این‌پک تماس گرفته و از این قضیه مطمئن شوید. در صورتی که ایده طراحی بسته بندی شامپو در نظر دارید، می‌توانید با دریافت نسخه اولیه قرارداد بسته بندی، ایده را اماده تولید کنید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

نکات مهم قبل از طراحی بسته بندی شامپو

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

قبل از آنکه به سراغ طراحی بسته بندی شامپو بروید، بهتر است ابتدا مشتریان خود را مشخص کنید. بسته بندی ها، قدرت زیادی برای نشان دادن شخصیت برند و محصول شما دارند. باید در مورد اینکه برند شما قرار است در چه موضوعی به مشتری و مخاطبش کمک کند، فکر کنید و آن را بر روی بسته بندی لحاظ نمایید. موضوع دیگری که قبل از طراحی بسته بندی شامپو باید در مورد آن فکر کنید، نحوه فروش محصول است. بسته بندی محصولاتی که به روش آنلاین به فروش می رسند با بسته بندی محصولاتی که در فروشگاه های حضوری در اختیار مردم قرار داده می شوند، متفاوت است. شاید برای برخی این نکته غیر قابل باور باشد اما برندها نیز می توانند خلق و خویی مخصوص خود داشته باشند. دوست دارید مشتریان با دیدن بسته بندی شامپو، چه حسی پیدا کنند؟ همان حسی که شما دوست دارید به بقیه القاء کنید را می توانید بر روی بسته بندی اعمال نمایید.

homemade-chickpea-hummus-with-chips-p3rrymh682mr19hom1amjvi4q2z4l8g0g86hap0tv8
chips-1

سفارش طراحی بسته بندی شامپو

0

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی شامپو؟

شنوا باشید!

با توجه به میزان پیچیدگی طرح و متریال مورد استفاده، بین 6 تا 8 روز کاری زمان نیاز است تا طراحی بسته بندی شامپو انجام شود.

برای طراحی بسته بندی شامپو می‌توانید به شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی مراجعه کنید.

141-u21358-fr
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی شامپو

تماس بگیرید

0

چند نمونه کار ببینید

روش های مختلف طراحی بسته بندی شامپو

نیاز به راهنمایی برای ساخت دارید؟

برای آنکه بتوان طراحی بسته بندی شامپو را انجام داد، روش های مختلفی وجود دارد. برای مثال از روش های زیر می توانید برای این موضوع اقدام نمایید:

142

اصول طراحی بسته بندی شامپو

اگر قصد دارید در بازاری که رقابت در آن زیاد است موفق شوید، توصیه می کنیم حتما از اصول و قواعدی که در طراحی بسته بندی شامپو از آن یاد می کنند پیروی نمایید. وقتی محصولی برای اولین بار به بازار می آید، باید بتواند با ارائه یک جلوه و ظاهر زیبا و متفاوت نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کند. پس برای آنکه محصول خود را در قالبی متفاوت ارائه دهید، اصولی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را رعایت نمایید:

انتخاب رنگ غالب بسته بندی

برای آنکه طراحی بسته بندی شامپو، خسته کننده به نظر نیاید و حال و هوایی اسرار آمیز و حیرت آور داشته باشد، می توانید به سراغ رنگ هایی بروید که هیچگاه از مد خارج نخواهند شد. از جمله این رنگ ها می توان به سیاه و سفید اشاره کرد. اگر محصول شما این قابلیت را دارد، می توانید از یکی از این دو رنگ در طراحی استفاده نمایید. رنگ های سیاه و سفید در کنار دیگر رنگ ها می توانند ظاهری بسیار زیبا و متفاوت بر روی بسته بندی شامپو ایجاد کنند.

جلب نظر مخاطب

مورد دیگری که در رابطه با طراحی بسته بندی شامپو باید انجام گیرد، جلب نظر مخاطب و فردی است که قرار است شامپو را خریداری کند. امروزه برندهای زیادی از شامپو در بازار موجود بوده و به همین دلیل، رقابت تنگاتنگی بین تولیدکنندگان برای فروش محصول وجود دارد. اگر یک شامپو، در ابتدای راه قرار دارد و یک محصول جدید به شمار می رود، در ابتدا باید بتواند توجه مخاطب و مشتری را به خود جلب کند. در قدم بعدی، کیفیت محصول است که می تواند باعث افزایش تعداد مشتریان شود.

توجه به جزئیات طراحی

یکی از مسائلی که در طراحی بسته بندی شامپو باید مورد توجه قرار گیرد، جزئیاتی که است که بر روی بسته بندی درج می شود. اطلاعات و نام شامپو، باید با فونتی جدید ارائه گردد. تشابه این مورد با محصولاتی که قبلا در بازار در حال فعالیت بوده اند، باعث می شود که یک محصول تازه وارد نتواند فروش خود را افزایش دهید و همواره در سایه دیگر محصولات باقی خواهد ماند.

مورد دیگری که بر روی بسته بندی باید درج گردد، توجه به اطلاعاتی است مشتری باید از آنها آگاهی داشته باشد. سعی کنید تمام مواردی که حس می کنید مشتری به هنگام به دست گرفتن بسته شامپو، به آنها توجه می کند را بر روی بسته بندی درج نمایید. در این صورت به مخاطب خود کمک خواهید کرد تا با دانش و آگاهی، برای خرید محصول پیشقدم شود. تصاویر گرافیکی، تاریخ انقضاء، برچسب هایی که مربوط به هشدار سازمان های دولتی است و تصویری که مربوط به نشان دادن محصول است از جمله جزئیاتی است که باید بر روی بسته بندی وجود داشته باشد.

توجه به لایه های بسته بندی

در مورد شامپو، معمولا دو لایه دسته بندی وجود دارد؛ یک لایه دسته بندی خارجی و یک لایه دسته بندی محصول. لایه دسته بندی خارجی، در واقع همان جعبه ای است که محصول و یا شامپو داخل آن قرار داده می شود. لایه دسته بندی محصول نیز همان ظرفی که محلول شامپو در آن قرار دارد. خلاقیت در طراحی بسته بندی محصول در لایه خارجی و لایه بسته بندی، می تواند درصد فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر بتوانید شامپو را در یک ظرف متفاوت و خلاقانه عرضه کنید، شک نداشته باشید که نبض بازار را به سمت خود روانه خواهید کرد.

توجه به نقطه کانونی محصول

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی بسته بندی شامپو، نشان دادن تفاوتی است که محصول شما با بقیه محصولات موجود دارد. برای مثال اگر یک برای افزایش تاثیر استفاده از شامپو، یک ماده خاص مورد استفاده قرار داده اید، باید بر روی بدنه شامپو به این موضوع اشاره گردد. روشی ؛که قرار است شما تفاوت شامپوی تولیدی خود را با بقیه نشان دهید مهم نیست؛ شما باید کاری کنید که مشتری و مخاطب متوجه شود که محصول عرضه شده، می تواند مشکلش را حل کند.  با تمرکز بروی عنصر کلیدی، سعی کنید پیام خود را به مخاطب انتقال داده و توجه او را به خود جلب کنید.

نوع ماده مورد استفاده برای بسته بندی

محصولاتی مانند شامپو که در محیط مرطوب قرار داده می شوند، باید توجه بیشتری در مورد بسته بندی آنها گردد. بهتر است لیبل هایی که بر روی بسته شامپو قرار داده می شوند، در برابر آب و رطوبت مقاومت داشته باشند.

4.5/5 - (4 امتیاز)