09150554525

طراحی بسته بندی ماهی

طراحی پاکت بسته بندی

طراحی پاکت بسته بندی به معنای ایجاد طرح بر روی کاغذی است که برای پوشش محصولات استفاده می‌شود. امروزه برای بسته بندی اکثر کالاها مانند بسته بندی حبوبات، شکلات، خشکبار و … از پاکت‌هایی با طراحی‌های جذاب استفاده می‌شود.

طراحی پاکت بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در استودیو دیزاین این پک. در صورتی که نیاز به پاکت‌هایی برای بسته بندی محصولات خود دارید می‌توانید از خدمات طراحی پاکت سلفونی و… شرکت بسته بندی این پک استفاده کنید. پاکت‌ها برای بسته بندی کردن محصولات مختلفی طراحی و تولید می‌شوند از جمله رایج‌ترین نوع پاکت‌ها می‌توان به پاکت‌های مواد غذایی، پاکت‌های حبوبات و… اشاره کرد. بهترین دیزاین و چاپ پاکت بسته بندی را در این پک تجربه کنید.

نمونه طراحی پاکت بسته بندی

برای برگزیدن ما به عنوان بهترین شرکت بسته بندی می‌توانید نمونه‌کارهای حرفه‌ای پاکت‌های بسته بندی را در اینپک مشاهده کنید.

سفارش طراحی پاکت پکیجینگ

سفارش طراحی پاکت بسته بندی از موارد مهم برای شرکت‌ها و صاحبان کسب و کاری است که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای وارد کسب و کار شوند. با سفارش طراحی پاکت بسته بندی، کالاهای خود را از میان دیگر کالاهای بازار جدا می‌کنید و آن را به انحصار خود در می‌آورید. برای سفارش دیزاین پاکت بسته بندی تنها نیاز است از طریق رایچت به پشتیبانان ما پیام دهید. سفارش طراحی کارتن بسته بندی برای محصولاتی است که ابعاد بزرگتری دارند.

نکات مهم در طراحی پاکت بسته بندی

در طراحی پاکت بسته بندی طراح باید به نکاتی توجه کند که طراحی مناسب با محصول دیزاین شود. این نکات به شرح ذیل است:

  • قبل از طراحی باید برای مشتری فایلی ارسال شود تا دیزاین‌های انجام شده با مقصود کارفرما یکسان باشد.
  • طراحی پاکت محصول باید مناسب کالایی باشد که قرار است در داخل آن قرار بگیرد.
  •  پس از پایان طراحی باید مشتری بتواند نظر خود را به عنوان ادیت ارائه دهد.
boxdesigning

قیمت طراحی پاکت بسته بندی

قیمت طراحی پاکت بسته بندی میان 3.000.000 الی 6.000.000 تومان است و این هزینه به ازای زحمتی که طراح برای دیزاین پاکت کالا می‌کشد به او و شرکت طراحی کننده پرداخته می‌شود. قیمت طراحی پاکت بسته بندی به عومل مختلفی مانند نوع طراحی، تجربه طراح و کیفیت طراحی بستگی دارد. قیمت سفارش طراحی جعبه را با کلیک بر روی لینک قرار داده شده می‌توانید مشاهده کنید. 

سفارش طراحی بسته بندی ماهی
بسته بندی ماهی را سفارش دهید

خدمات چاپ پاکت بسته بندی

همراه با سفارش دیزاین پاکت محصول، می‌توانید خدمات چاپ آن را نیز سفارش دهید تا دیگر خود به دنبال چاپخانه برای تحویل کار نهایی نگردید. چاپ پاکت بسته بندی توسط برترین چاپخانه‌های ایران انجام می‌شود و شما را از نظر کیفیت راضی می‌کند.

5/5 - (2 امتیاز)