09150554525

طراحی بسته بندی لبنیات

طراحی بسته بندی لبنیات

طراحی بسته بندی لبنیات (Dairy packaging design) جزو مهم‌ترین موارد در شرکت‌ های فرآورده های لبنی است. با توجه به اهمیت سلامت مواد لبنیات، استفاده از جنس بسته بندی با کیفیت و سالم از اهمیت زیادی برخوردار است.

جالب است بدانید طراحی بسته بندی شیک، یکی از راه‌های خلاقیت در فروش لبنیات به‌حساب می‌آید.  همچنین طراحی بسته بندی لبنیات زیر مجموعه بسته بندی مواد غذایی است که باید تمام نکات مربوط به نگه داری لبنیات در آن بیان شود.

آیا نیاز به طراحی بسته بندی هوشمند لبنیات دارید؟ شرکت تخصصی طراحی بسته بندی  ما آماده ارائه خدمات طراحی بسته به شماست.

نمونه بسته بندی لبنیات

زیبایی نمونه طراحی بسته بندی لبنیات را ببینید! برخورداری از ایده‌های خاص و ناب برای انواع طراحی بسته بندی های مختلف لبنی، احتیاج به دانش و تخصص دارد. متخصصان اینپک با سال‌ها تجربه در زمینه انواع طراحی بسته بندی و طرح لبنیات، نمونه کارهای خود را به شما ارائه می‌دهند.

طراحی مقرون به صرفه

طراحان بسته بندی این‌پک طرح‌های مقرون به صرفه و کم هزینه‌ای را ارائه می‌دهند. هر طراحی بر اساس میزان سختی کار، دارای هزینه‌های متفاوت است.

ایده طراحی بسته بندی لبنیات

برای داشتن بهترین ایده‌ها برای بسته بندی باید با مشاوران تخصصی این حوزه مشورت کنید. ایده‌های ناب را با اینپک تجربه کنید.

بسته بندی شکیل لبنیات

با کارشناسان طراحی بسته بندی این‌پک بسته بندی‌هایی شکیل و زیبا دریافت کنید. تخصص این‌پک با سال‌ها تجربه به شما در کسب نتایجی منحصربه فرد کمک می‌کند.

محصولات لبنی در دسته‌های گوناگونی وجود دارند که هر کدام نیاز به بسته بندی های منحصربه فرد است. بسته‌ بندی لبنیات سنتی به خصوص بسته بندی لبنیات سنتی آنلاین باید دارای طراحی دل‌چسب و مخاطب پسند باشد تا بیننده را به خود جذب کند. طراحی بسته بندی ماست و طراحی بسته بندی پنیر از جمله مهم‌ترین طراحی‌ها برای محصولات لبنی سنتی هستند. ما بسته بندی محصولات غیر لبنی مانند بسته بندی قهوه را نیز انجام می دهیم.

آیا برای بسته بندی لبنیات سنتی آنلاین خود نیاز به ایده‌های طراحی خاص هستید؟ می‌خواهید بدانید بهترین بسته بندی شیر چیست؟

ما برای شما ویدیویی آماده کردیم تا با نحوه ایده‌پردازی و طراحی بسته بندی لبنیات سنتی با تیم تخصصی ما آشنا شوید.

همچنین طرح بسته بندی کلوچه و شیرینی های مختلف در جذاب ترین شکل ممکن توسط تیم طراح اینپک ایجاد می شوند.

بهترین بسته بندی لبنیات

تولید و عرضه لبنیات به روش سنتی در کارگاه‌های تحت نظارت ارگان‌های بهداشتی انجام می‌شود. همگی محصولات این کارگاه‌ها را تحت عنوان لبنیات محلی می‌شناسیم که در ظروف ساده‌تری نسبت به لبنیات صنعتی عرضه می‌شود؛ اما طراحی بسته‌ بندی لبنیات (Dairy packaging design) همیشه به صنایع پیشرفته غذایی تعلق ندارد. بلکه تولیدکنندگان سنتی نیز می‌توانند از فرصت تبلیغاتی که طرح بسته‌ بندی فراهم می‌کند، بهره برده و به برندی نام‌آور در شهر خود تبدیل شوند.

 امروزه بسته بندی سنتی تا حد زیادی می‌تواند در کاهش فروش موثر واقع شود. برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می‌کنیم به مقاله معنا و مفهوم رنگ ها در بسته بندی از اینپک سری بزنید. البته هیچ جای نگرانی نیست زیرا برای جلوگیری از این موضوع می‌توان از سفارش طراحی بسته و پکیج‌های جذاب که نام و مشخصات تولیدکننده روی آن چاپ شده باشد استفاده کرد. برای مثال از طرح‌های گرافیکی اختصاصی برای ایجاد تمایز با ظروف عادی موجود در بازار برای بسته بندی کره محلی می‌توان استفاده شود، یکی از راه‌های خلاقیت در فروش لبنیات است و قطعاً بر بازاریابی و افزایش فروش لبنیات محلی اثر مثبت می‌گذارد.

قیمت طراحی بسته بندی لبنیات خود را با ما کاهش دهید. برای اطمینان خاطر می‌توانید نمونه طراحی کاور محصول در شهرستان مشهد را به‌صورت حضوری و آنلاین مشاهده کنید.

boxdesigning

همان‌طور که در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها مشاهده می‌کنید، هر محصول لبنی با برندهای مختلف دارای بسته بندی منحصر به فردی است که طراحان متفاوت برای آن‌ها ایده‌پردای کرده‌اند. کدام بسته بندی چشم‌گیرتر است؟ در هنگام خرید به کدام طرح لبنیات بیشتر جذب می‌شوید؟

داشتن ایده‌های جدید برای خلق طراحی خلاقانه بسته بندی لبنیات می‌تواند به افزایش فروش محصولات شما کمک ارزشمندی داشته باشد. برای کارایی بهتر محصولات، نیاز است که بسته بندی‌ را به شرکت طراحی بسته بندی لبنیات سپرد تا به خوبی،  طراحی شوند. توجه به جنس بسته بندی در طراحی آن می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. 

اصول چاپ بسته بندی لبنیات نیز به اندازه طراحی لیبل لبنیات حائز اهمیت است. از این‌رو باید دقت کرد که طراحی بسته بندی محصولات لبنی و چاپ بسته بندی آن‌ها را به کدام شرکت می‌سپارید.

سفارش بسته بندی لبنیات
سفارش طراحی بسته بندی لبنیات

سفارش طراحی بسته بندی لبنیات

طراحی بسته بندی پلاستیکی لبنیات معمولا برای شیرها، ماست‌ها، خامه، دوغ و کره صورت می‌گیرد. انواع بسته بندی ماست و شیر محصولات لبنی معمولا بر اساس طعم محصول متفاوت است. طراحی بسته بندی کشک و طراحی بسته بندی بستنی نیز یکی دیگر از انواع طراحی محصولات لبنی است که این‌پک ارائه می‌دهد. 

وابسته به طرح مورد نظر و جنس متریال می‌تواند بین 3 تا 6 روز کاری، طراحی بسته بندی لبنیات طول بکشد.

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با تجربه کاری 10 ساله، آماده ارائه خدمات باکیفیت طراحی بسته بندی لبنیات به مشتریان عزیز است.

در مورد تهیه لبنیات مشاوره رایگان دریافت کنید

یکی از ایده‌های فروش لبنیات، پیاده‌سازی طرح‌های ویژه برای انواع بسته بندی ماست و شیر است.

یک شرکت بسته بندی لبنیات برای پیشبرد اهداف فروش خود نیاز به مشاوره با افراد متخصص و با سابقه دارد. جهت دریافت دریافت مشاوره طراحی بسته بندی رایگان طراحی انواع بسته بندی شیر و لبنیات با ما تماس بگیرید. درصورت نیاز از همکاران ما بخواهید که نمونه قرارداد بسته بندی را نیز برایتان ارسال کنند تا از نکات ضروری مطلع باشید.

بسته بندی انواع مواد غذایی با شرکت این پک، حرفه‌ای تجربه کنید.

 

اگر برای طراحی‌های خود نیاز به ایده‌های ناب دارید و می‌خواهید بهترین جنس بسته بندی محصولات را انتخاب کنید، می‌توانید با مشاهده‌ی نمونه کارهای ما در سایت ایده بگیرید. شرکت اینپک خدمات بخصوصی را در زمینه طراحی انواع بسته بندی لبنیات ارائه می‌دهد.

  • بسته بندی جعبه مادر لبنیات
  • بسته بندی پلاستیکی و شیشه‌ای لبنیات
  • بسته بندی کره صادراتی 
  • بسته بندی شیر پاستوریزه
  • بسته بندی محلی
نمونه کار بسته بندی لبنیات

چرا باید به طراحی بسته بندی لبنیات توجه کرد؟

سفارش اصولی طراحی بسته‌بندی لبنیات به استخوان‌دار شدن تجارت شما کمک می‌کند! شیر و فرآورده‌های آن سهم بزرگی در سبد غذایی خانواده‌ها دارد؛ زیرا مصرف روزانه لبنیات که سرشار از کلسیم است و به استحکام استخوان‌ها کمک می‌کند همواره توسط کارشناسان تغذیه توصیه می‌شود. از این رو عرضه محصولات لبنی مختلف با استقبال خوبی در جوامع رو برو است. اما اگر Dairy packaging design به صورت حرفه‌ای و حساب شده انجام نشود، به راحتی فرصت‌های بزرگ بازار لبنیات را از دستان فروشنده می‌رباید و باعث هزینه بی‌تاثیر برای بسته بندی محصول شما می‌شود.

 رایج‌ترین ظروف بسته‌بندی لبنیات، احتمالاً از نظر کارایی بیشترین بازدهی را داشته است که به طور مکرر توسط برندهای مختلف الگوبرداری شده است، اما همواره می‌توان با حفظ قالب اصلی، در طراحی گرافیک روی بسته‌بندی نوآوری ایجاد کرد. برای نمونه پاکت‌های شیر که یک بسته‌بندی استاندارد و بهداشتی است سابقه طولانی در بازار عرضه محصولات لبنی دارد و همچنان با ابعاد و شکل هندسی ثابت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پکیج نیاز به یک گرافیک فوق العاده دارد تا بتواند در بین برندهای قدر ایرانی و خارجی قد علم کند. این امر با هزینه طراحی بسته بندی شیر و لبنیات معقول کاملا امکان‌پذیر است. 

طراحی بسته‌بندی فرآورده‌های مختلف شیر همچون ماست، پنیر، کره، خامه و بستنی بر اساس ماهیت این محصولات انجام می‌شود. مثلاً طراحی پیکیج پنیر و کره کاملاً متفاوت بوده و بر اساس ویژگیهای مختص هریک انجام می‌شود. در ادامه به نکات طراحی بسته‌بندی یکایک این محصولات و همچنین لبنیات محلی می‌پردازیم. طراحی بسته بندی لبنیات

 

طراحی بسته‌ بندی شیر: عنوان مادر خانواده لبنیات به شیر تعلق دارد. بسته‌بندی شیر در زمان‌های مختلف همواره مورد توجه ویژه بوده است. صنایع بسته‌بندی لبنیات در عصر حاضر وارد تحول بزرگی شده و امروزه شیر درون بطری و پاکت‌های متنوع با قابلیت نگهداری در دمای محیط، عرضه می‌شود. طراحی پکیج‌های جذاب شیر یکی از شاخه‌های اصلی این صنعت است. برای اینکه بدانید بهترین بسته بندی شیر چیست در ادامه به‌طور اختصاصی آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. 

امروزه شیر و محصولات لبنی در طعم های مختلفی یافت می شود و از تنوع بالای برخورد دار است. به عنوان مثال محصول شیر خرما برای طراحی بسته بندی این محصول می توانید از  ایده بسته بندی خرما استفاده کنید.

طراحی بسته‌ بندی کشک: عضو سنتی خانواده لبنیات، کشک نام دارد. کشک به دو شکل جامد و مایع عرضه و مصرف می‌گردد. تولید و بسته‌بندی کشک پاستوریزه در سال‌های اخیر افزایش یافته است، به همان نسبت طراحی پکیج کشک نیز متنوع شده است. جارهای شیشه‌ای، پاکت، کیسه بالشتی و ظروف پلیمری در اندازه‌های مختلف برخی از بسته‌بندی‌های رایج کشک را تشکیل می‌دهند

طراحی بسته بندی کره: غالباً از فویل‌های چندلایه برای بسته‌بندی کره استفاده می‌شود. ترکیبی از صفحات آلومینیوم و کاغذ که مقاومت مناسبی در مقابل تنش‌های فیزیکی و آلاینده‌ها ایجاد کند، اطراف قالب کرده پیچانده می‌شود. همچنین ظروف پلیمری کوچک و بزرگ در شکل‌های هندسی متنوع برای عرضه کره‌های حیوانی و گیاهی مناسب است.

طراحی بسته‌ بندی خامه: پاکت‌های تتراپک رایج‌ترین بسته‌بندی برای عرضه خامه است. در طراحی پاکت خامه جلوه‌های گرافیکی اهمیت بسیار زیادی داشته و بیشترین بخش طراحی را شامل می‌شود. همچنین ظروف پلیمری با درب آلومینیومی در بازار عرضه خامه نسبتاً پرکاربرد است.

طراحی بسته‌ بندی دوغ: نوشیدنی‌ها در انواع گوناگون بسته‌بندی روانه بازار می‌شوند، دوغ، نیز از این غافله جدا نبوده و می‌توان به طراحی انواع بطری شیشه‌ای و پلیمری، پاکت چندلایه و کیسه‌های پلاستیکی بالشتی برای بسته‌بندی دوغ فکر کرد. هریک از این الگوها کاربردهای خاص خود را دارند و پیش از اقدام به طراحی، باید محل عرضه این محصول لبنی را سنجید تا متناسب با نوع مصرف و سلیقه جوامع هدف انجام شود. طراحی بسته بندی دوغ نیز همانند دیگر لبنیات سنتی و کارخانه‌ای مورد اهمیت است. پس از ان غافل نشوید.

طراحی بسته‌ بندی ماست: ماست‌ها تنوع نسبتاً زیادی داشته و در ترکیب با انواع گیاهان مصرف می‌شود. این محصول لبنی غالباً درون سطل‌های پلیمری عرضه می‌شود که درب آن به‌وسیله یک فویل آلومینیومی پلمپ شده است. این نوع بسته‌بندی در اندازه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و تک‌نفره وارد بازار شده‌اند. طراحی سطل ماست از دو جنبه می‌تواند جهت ایجاد تغییر و نوآوری هدف قرار بگیرد، یکی شکل هندسی سطل و دیگری گرافیک آن.

طراحی بسته‌ بندی بستنی: ازآنجاکه شیر ماده اصلی سازنده بستنی است، اکثر کارخانه‌های لبنیات خط تولید بستنی نیز دارند. دنیای بستنی‌ها بسیار متفاوت از دیگر محصولات لبنی است. تنوع در طعم‌ها و مدل‌های مختلف بستنی، فضای گسترده‌ای برای طراحی بسته‌بندی ایجاد می‌کند. حجم بستنی و نحوه مصرف آن که به‌صورت تک نفره باشد یا نه، روی انتخاب نوع بسته‌بندی تأثیر می‌گذارد. بستنی یک خوراکی مفرح است و در طراحی گرافیک پکیج آن نیز باید از رنگ‌ها و تصاویر نشاط‌آور استفاده کرد.

 طراحی بسته بندی پنیر: خصوصیت جامد بودن پنیر دست طراحان پکیج این ماده لبنی را اندکی باز گذاشته است تا به هر شکلی که کاربردی و جالب توجه باشد بسته‌بندی گردد. بسته‌های پنیر از قالب‌های کوچک یک‌نفره تا حلبی‌های بزرگ را شامل می‌شود. قوطی‌های فلزی قلع اندود، پاکت‌های چندلایه و ظروف پلیمری در اشکال مختلف می‌تواند پنیر را در خود جای داده و جهت عرضه به مشتری استفاده شود. انتخاب نوع طرح و گرافیک طراحی بسته بندی پنیر به سلیقه طراح بستگی دارد؛ هرچه از ذوق هنری بیشتری استفاده شود، بسته‌بندی پنیر خلاقانه‌تر خواهد بود.

بهترین بسته‌ بندی شیر

شیر در جوامع مختلف بیشتر از سایر مواد لبنی مصرف می‌شود، حتی بسیاری از خانواده‌ها با تهیه مقادیر زیاد شیر، خودشان به تولید دیگر لبنیات دست می‌زنند. ازاین‌رو بسته‌بندی شیر از طرف تولیدکنندگان بیشتر مورد توجه بوده و حساسیت بیشتری برای سفارش طراحی بسته‌بندی شیر نشان می‌دهند. بنابراین به بررسی تعدادی از رایج‌ترین انواع پکیج شیر می‌پردازیم تا بهترین بسته‌بندی را بیابیم.

بسته‌بندی شیر پاستوریزه از گذشته‌های دور به صورت بطری‌های شیشه‌ای انجام می‌شد و خاطره شیشه‌های شیر قدیمی که هر روز صبح توزیع و پشت درب منازل قرار داده می‌شد، هنوز برای بسیاری از افراد جامعه زنده است. اما به‌تدریج ظرفیت بازار عرضه شیر پاستوریزه بین بطری‌های پلیمری و شیشه‌ای تقسیم شد. مواد پلیمری دارای مزیت شکل‌پذیری آسان‌تر بوده و احتمال شکستن بطری پلاستیکی در اثر ضربه‌های فیزیکی ناشی از حمل‌ونقل و جابه‌جایی بسیار کمتر است. همچنین کیسه‌های پلاستیکی که به شیر بالشتی معروف است، با شیر پاستوریزه پر می‌شود و مشتریان زیادی نیز دارد. شما می توانید همانند ظرف بسته بندی عسل از بطری های شیشه ای استفاده کنید.

بسته‌بندی شیر استریلیزه و هموژنیزه صرفاً به‌وسیله پاکت‌های تتراپک و به‌صورت اسپتیک انجام می‌شود، زیرا بهترین بسته‌بندی برای نگهداری طولانی مدت لبنیات در خارج از یخچال (تا چندین ماه) است. این نوع پکیج دارای چندلایه محافظ است که از شیر در مقابل آلاینده‌های زیستی، شیمایی و عوامل تسریع‌کننده فساد مانند نور و اکسیژن محافظت می‌کند. بنابراین برای ایجاد جذابیت در طراحی بسته‌بندی شیر پاکتی تتراپک بیشترین تمرکز روی گرافیک آن معطوف می‌شود. استفاده از ترکیب رنگی خاص، تصاویر جالب توجه و فونت درشت و زیبا در طراحی روی بسته‌بندی، به ایجاد تفاوت‌های بزرگ می‌انجامد.

طراحی بسته‌بندی شیر با تمرکز بر خلاقیت در ساختار بدنه آن، در مورد شیر پاستوریزه به نتایج بهتر می‌رسد. این نوع شیر برای مدت مشخص در حدود 3 روز در دمای یخچال قابل نگهداری است. بنابراین استفاده از هر ظرفی که برای این مدت محافظ سلامت شیر باشد کفایت می‌کند و می‌توان از مواد بهداشتی مختلف برای ساخت یک بسته‌بندی جالب و جدید استفاده کرد. طراحی بسته بندی خلاقانه شیر را به اینپک بسپارید. این شرکت طراحی بسته بندی لبنیات برای ثبت سفارش آنلاین و حضوری و تلفنی در خدمت شماست.

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *