طراحی بسته بندی خرما

طراحی بسته بندی خرما

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته بندی خرما (Date packaging design) از جمله طراحی‌های مهم در زمینه‌ی فروش خرما به شمار می‌آید. بسته بندی خرما با توجه به نوع، طرح، اندازه، رنگ و… می‌توانند با هم متفاوت باشند. یک بسته بندی خوب باید به درستی مشخصات محصول را به مخاطب انتقال دهد.

اگر نیاز به طراحی بسته بندی خرما دارید، شرکت طراحی بسته بندی اینپک، با ارائه‌ی خدمات طراحی، به شما در زمینه‌ی بسته بندی اصولی محصول و افزایش فروش آن کمک می‌کند.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی خرما

زیبایی بسته بندی را ببینید
بسته بندی صادراتی خرما

خرما به عنوان یک محصول صادراتی است و همچنین طرفداران خاص خود را دارد. طراحی اوصولی بسته بندی یکی از مهمترین نکات برای بازاریابی و فرو ش خرما است.

نمونه بسته بندی خرما

تیم طراحی بسته بندی با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی بسته‌بندی خرما نمونه طراحی های زیادی دارد که می‌توانید مشاهده کنید.

انواع بسته بندی خرما

بسته بندی خرما با توجه به نوع خرمایی که تولید می‌شود متفاوت است و شامل بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی کاغذی، بسته بندی مقوایی می‌شود.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی خرما

ویدئو ببینید

ایران به عنوان یکی از صادرکننده های خرما باید از نکات و ویژگی هایی که یک بسته بندی باید داشته باشد، مطلع باشد. در این ویدیو ویژگی ها و نکات خوب یک بسته بندی جذاب و خاص را بریا شما شرح دادیم.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی خرما
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی خرما

طراحی حرفه‌ای

بنظر شما آیا طراحی بسته بندی خرما می‌تواند تاثیر مثبتی بر فروش آن داشته باشد؟ یا ضرورت استفاده از طرح اختصاصی برای بسته بندی چیست؟ بنظر می‌رسد که دیگر محصولی وجود نداشته باشد که بسته بندی آن بی اهمیت باشد. همه محصولات را می‌توان از روی ظاهر بسته بندی آن‌ها قضاوت کرد. طراحی بسته بندی انواع مواد غذایی خود را با تیم حرفه‌ای این پک تجربه کنید. می‌توانید برای سفارش بسته بندی خرما ابتدا با دیدن نمونه‌های طراحی بسته بندی خرما و نظر مشاور طراح، ایده طراحی بسته بندی خرما خود را تکمیل کرده و سپس آن را طراحی و چاپ کنید. قیمت طراحی بسته بندی خرما نیز می‌تواند متغیر باشد و وابسته به این است که از چه متریالی استفاده می‌کنید. برای ورود به بازارهای خارج کشور نیز می‌توانید از خدمات تخصصی طراحی بسته بندی خرما صادراتی استفاده کنید. برای دریافت خدمات مشاوره طراحی بسته بندی از شرکت طراحی بسته بندی این‌پک همین حالا با ما تماس بگیرید. در صورت نیاز همکاران ما می‌توانند نمونه قرارداد طراحی بسته بندی را برای شما ارسال کنند.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه خرما

جعبه خرما چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا خرما به خاطر خاصیت شیره ای که دارد،معمولا در بسته بندی پلاستیکی انجام می‌شود اما به خاصر اینکه شکل و شمایل خود را حفظ کند و خراب نشود، باید از بسته بندی مقوایی و کاغذی نیز استفاده شود. اینکه این طراحی چگونه انجام شود نیازمند این است که یک طراح بسته بندی از علم بسته بندی مطلع باشد.

سفارش بسته بندی خرما
سفارش طراحی بسته بندی خرما

سفارش طراحی بسته بندی خرما

بعضی از کارفرماها قصد دارن از طراحی ظروف بسته بندی خرما استفاده کنند تا به مشتری حس بهتری القا کنند. در هر صورت در طراحی بسته بندی برای ظروف نیاز به طراحی دارد که معمولا برای اطلاعت درج شده روی آن از طراحی لیبل استفاده می‌کنند. که شما می‌توانید برای سفارش طراحی بسته بندی خرما با تیم این‌پک تماس بگیرید.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی خرما؟

شنوا باشید!

مدت زمان حدودی برای طراحی بسته بندی خرما، 5 روز است.

می‌توانید بهترین طراحی بسته بندی خرما را از شرکت این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری بخواهید.

مشاوره رایگان در مورد بسته بندی خرما دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ساخت بسته بندی خرما

تماس بگیرید

همانطور که می‌دانید بسته بندی تاثیر مستقیمی در میزان فروش دارد بنابراین بسیارمهم است که این کار به یک کاربلد بسیپارید . برای طراحی بسته بندی در اهواز و یا بسته بندی در شیراز می‌توانید با تیم این‌پک در تماس باشید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی خرما

میزان اهمیت بسته بندی خرما

همانطور که می‌دانید بسته بندی خرما در روش های مختلفی تولید و طراحی می‌شود که نیازمند این است که یک تیم با تجربه با این کار را انجام دهد. در نظر دتشته ابشید طراحی بسته بندی خرما باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

نمونه کار بسته بندی خرما
4.7/5 - (6 امتیاز)

یک پاسخ

  1. با توجه به اینکه حفاظت فیزیکی و جلوگیری از وارد شدن فشارو بهداشت برای این نوع بسته بندی ملاکه شما چه جنسی و پیشنهاد میدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *