09150554525

طراحی هارد باکس (Hardbox design) یا طراحی جعبه سخت؛ یعنی ساخت شَگا سخت با گرافیک حرفه‌ای و خاص توسط استودیو دیزاین اینپک. جعبه سخت یا هارد باکس به باکس‌هایی گفته می‌شود که از نظر فیزیکی سختی و مقاومت زیادی دارند، این جعبه‌ها برای بسته‌بندی محصولاتی از قبیل شکلات، محصولات لاکچری و… توسط شرکت طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای دیزاین می‌شود. استفاده از جعبه سخت به عنوان خدمات طراحی بسته بندی محصول، باعث می‌شود که علاوه بر لوکس شدن محصول، میزان فروش محصول افزایش چشم گیری داشته باشد.

سفارش هاردباکس

سفارش هاردباکس (Hardbox order)؛ سفارش Hardbox یعنی روندی که طی آن شما با اینپک تماس می‌گیرید و محصول موردنظر خود را با متریال دلخواه به ما سفارش می‌دهید تا گرافیست‌های ما در ابتدا طرح مدنظر شما را طراحی کنند. در مرحله دوم پس از دیزاین جعبه هارد اگر طرح به تایید شما رسید برای ساخت می‌رود و اگر تایید نشد ادیت روی طرح انجام شده و پس از تایید شما کار انجام شده و طرح برای ساخت قالب فرستاده می‌شود.

ساخت هارد باکس

ساخت هارد باکس (Making a hard box)؛ جعبه سخت یا شَگا سخت ظرف یا انباره‌ای محکم است که به منظور نگهداری و بسته‌بندی موقت یا دائم مواد و گاه برای حمل و نقل به کار می‌رود. برای ساخت Hard Box ابتدا گرافیست‌های حرفه‌ای اینپک طرح گرافیکی و قالب آن را طراحی می‌کنند. این جعبه معمولا برای وسایلی همچون زیورآلات، عینک، خوراکی، طلا یا غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس مقوا هارد باکس معمولا از مواد اولیه مناسبی ساخته می‌شود که می‌تواند اینپک می‌تواند مقاومت آن و هزینه مقرون به صرفه آن را برای شما تضمین کند.

هاردباکس آماده

هاردباکس آماده (Ready hard box)؛ یعنی جعبه‌های سختی که از قبل آماده شده‌اند و کسانی که می‌خواهند در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنند معمولا به دنبال خرید جعبه هارد باکس آماده می‌آیند. این جعبه هارد باکس از قبل آماده شده است و شما فقط می‌توانید تعداد آن را سفارش دهید و نمی‌توانید روی طراحی آن نظر بدهید، زیرا این هاردباکس از قبل آماده شده است. از این رو هزینه طراحی از آن کم شده و صرفه‌جویی خوبی روی هزینه صورت می‌پذیرد. اگر به دنبال قیمت جعبه هارد باکس مناسب هستید، این مورد یکی از بهترین موارد است که اینپک فروش عمده هارد باکس را به خوبی در این زمینه مهیا کرده است.

قیمت جعبه هارد باکس

قیمت جعبه هارد باکس (Hard box price)؛ یعنی بهایی که شما بابت خرید باکس هارد می‌پردازید تا جعبه برای محصول شما ساخته شده و بتواند به خوبی از آن نگهداری کرده و ظاهری شکیل و خاص به آن بدهد. هزینه باکس هارد معمولا چیزی حدود 5 الی 10 میلیون تومان است.

انواع هارد باکس

انواع هارد باکس (Types of hard boxes)؛ یعنی مدل‌های متفاوتی که شرکت اینپک می‌تواند برای مشتریان سفارش دهنده جعبه سخت، کار مد نظر را طراحی کرده و به تولید برساند. انواع هارد باکس عبارت است از:

هاردباکس تلسکوپی دو تکه

هارد باکس تلسکوپی دو تکه به گونه‌ای طراحی می‌شود که برای شما دو نوع مزیت بوجود آورد، مزیت اول این است که درب و کفه به راحتی از هم جدا می‌شوند. مزیت دوم قیمت مقرون به صرفه آن است.

هاردباکس تلسکوپی سه تکه

هارد باکس تلسکوپی سه تکه؛ این نوع جعبه سخت کمی با مدل سه تکه تفاوت دارد که دو تکه متصل به هم دارد و درب آن از روی این دو تکه برداشته می‌شود. کمی گران‌تر از حالت دو تکه بوده ولی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. معمولا از آن برای زیورآلات استفاده می‌شود که نمای خوبی به محصول داخلش می‌دهد.

جعبه سخت کشویی

جعبه سخت کشویی یا هارد باکس کشویی؛ این مدل معمولا به دو صورت یک طرف کشویی و دو طرف کشویی ساخته می‌شود که در بازار معمولا یک طرف کشویی آن از محبوبیت زیادی برخوردار است. موارد استفاده آن معمولا برای ست‌های طلا، چرم، عطر، ادکلن و ساعت است. هاردباکس کشویی را می‌توانید به سه حالت قفل‌دار، قفل مگنتی، قفل با روبان سفارش دهید تا استودیو طراحی اینپک برای شما آن را بسازد.

جعبه سخت کتابی

جعبه سخت کتابی یا هارد باکس کتابی؛ مانند یک کتاب باز و بسته شده و می‌توان آن را در سه حالت مگنتی، قفلی و ساده سفارش داد. زمان ساخت این جعبه کمی طولانی‌تر از بقیه مدل‌ها است، به همین دلیل کمی هزینه ساخت آن بالاتر می‌رود که اگر با این موضوع مشکلی نداشته باشید، می‌توانید یک کادوی بسیار شیک را درون آن جا دهید.

هاردباکس چندضلعی

هاردباکس چند ضلعی؛ این هارد باکس به نیاز مشتری میتواند اضلاع 3، 6 و یا 8 داشته باشد. شما می‌توانید جعبه سخت چندضلعی را در طرح‌های مختلفی سفارش دهید که در آن محدودیتی وجود ندارد.

هارد باکس اریب

هارد باکس اریب؛ این مدل از جعبه سخت را می‌توان به عنوان یک هارد باکس لوکس هم نام برد. سایزهای مختلفی برای آن وجود دارد که شکل آن معمولا به این صورت است که کفه و رویه به صورت دو تیکه یا سه تیکه ساخته می‌شود.

هارد باکس استوانه‌ای

هارد باکس استوانه‌ای؛ معمولا زمان ساخت زیادی نسبت به دیگر موارد لازم دارد که پایین بودن سرعت آن مربوط به پیچیدگی تولید آن است. این مدل بالاترین قیمت را نسبت به سایر مدل‌ها دارد که به طور معمول از آن برای نگه‌داری خشکبار و انواع مختلف پوشاک استفاده می‌شود.

سازندگان جعبه هارد باکس

شرکت اینپک یکی از سازندگان جعبه هارد باکس است که توانسته با تجربه طولانی در این زمینه و طرح‌های متنوع و مشتری پسند نام خود را همواره در بین محبوب‌ترین شرکت‌های تولید کننده جعبه هارد باکس به ثبت برساند. ساخت هارد باکس ارزان یکی از خدمات شرکت ما محسوب شده تا بتوانیم به مشتری‌های بیشتری خدمات دهیم که از نظر مالی کمی قیمت مقرون به صرفه‌تر مدنظرشان هست.

4.7/5 - (3 امتیاز)