طراحی بسته بندی آجیل

طراحی بسته بندی خشکبار

تاریخ به روز رسانی:آگوست 14, 2021

طراحی بسته‌بندی خشکبار(dried fruit packaging design)تأثیر به سزایی در تازگی و دوام خشکبار دارد و از ورود آلودگی به آنها محافظت می‌کند.

شرکت بسته بندی خشکبار علاوه بر این باید در نظر داشته باشد که بسته‌بندی خشکبار  و بسته بندی آجیل چیزی فراتر از یک جلد سادست. با چاپ بسته‌بندی خشکبار کاربردی و زیبا می‌توانید نظر مشتریان را جلب کرد و باعث فروش بیشتر محصول شود. ایده‌های طراحی بسته‌بندی خشکبار از تنوع زیادی برخوردار است که نیازمند یک تیم خلاق و حرفه‌ای است. برای سفارش آنلاین طراحی بسته بندی و استعلام تعرفه طراحی بسته بندی با مجموعه اینپک همراه باشید.

نمونه بسته بندی خشکبار

طراحی حرفه ای خشکبار

طراحی حرفه ای خشکبار بسته بندی شده نظیر بسته بندی آجیل و بسته بندی بادام توسط حرفه ای ها.

انواع بسته بندی خشکبار

شما میتوانید انواع نومنه های بسته بندی را در شرکت طراحی بسته بندی اینپک مشاهده کنید

بسته بندی آجیل

بسته بندی های جذاب آجیل میتواند فروش این محصول چند برابر افزایش دهد جهت سفارش طراحی بسته بندی آجیل با ما در ارتباط باشید.

متخصصین برندینگ بر قدرت طراحی بسته بندی خشکبار در برندسازی  انواع نمونه طراحی بسته بندی تاکید دارند. نمونه بسته بندی خشکبار نظیر انواع میوه خشک از جمله خوراکی‌های محبوب در جوامع مختلف دنیاست که موجب افزایش رقابت عرضه کنندگان در بازار خشکبار شده است. بسته بندی خلاقانه خشکبار از جنبه رقابتی بسیار مهم است؛ طرح بسته بندی یک تبلیغ مستقیم و رو در رو با مشتری است که می‌تواند در لحظه فرد را متقاعد به خرید کند. علاوه بر خرید لحظه‌ای، یک بسته بندی تبلیغاتی برای خشکبار می‌تواند مشتری دائم را برای برند ما بسازد. اگر قصد طراحی بسته در تهران یا طراحی بسته در مشهد را دارید میتوانید از خدمات مشاوره رایگان طراحی بسته بندی سایت اینپک استفاده کنید.

Nuts packaging design به ترکیبی از دانش و هنر نیاز دارد تا به هدف اصلی یعنی رضایت مشتری منتهی گردد. جذابیت و غافلگیری دو ویژگی بسته بندی‌های موفق است که توسط افراد جامعه استقبال می‌گردد. استفاده از رنگ‌بندی و گرافیک قوی، شکل منحصر به فرد و به چالش کشیدن انتظارات مشتری از ظاهر بسته بندی در دیزاین بسته مواد غذایی با توجه به جنس بسته می‌تواند مشتریان را نسبت به لوگو روی بسته کنجکاو نمایند. در واقع وقتی انسانها یک طرح خاص بسته بندی خشکبار ببینند، به سختی از یادشان خواهد رفت و همواره به همراه نام برند در ذهنشان حک می‌شود. به این فرآیند طراحی لوگو بسته بندی خشکبار گفته می‌شود. معمولا در طراحی محوصلات گران قیمت مانند طراحی جعبه زعفران رعایت اصول فوق بسیار اهمیت دارند. 

بهترین بسته بندی آجیل

پکیج و بسته بندی محصولات قبل از محتوای آنها دیده می‌شود. همین یک جمله به تنهایی پتانسیل تبلیغاتی طرح بسته بندی را نشان می‌دهد. اهمیت ظاهری و کیفی بسته بندی آنقدر بالاست که می‌تواند دوشادوش کیفیت محصولات و حتی جلوتر از آن گام بردارد.اگر قصد سفارش طراحی بسته بندی را دارید پیشنهاد میکنیم حتما نمونه قراراداد بسته بندی را مطالعه بفرمایید. طرح بسته بندی باید الگوی مشخصی داشته باشد که در بلند مدت با نام برند گره خورده و در ذهن مشتری ماندگار شود. علاوه بر لوگو شرکتها که به صورت برجسته روی بسته بندی خشکبار جانمایی می‌شود، طرح کلی بسته بندی نیز باید با سبک و سیاق و نمادهای همیشگی برندها سازگار باشد. به نوعی طراحی لوگو بسته بندی خشکبار یک مفهوم دو منظوره است که هم شامل قرار گرفتن لوگو و آرم برند بر روی بسته بندی است و هم به شکل و پیام کلی پکیج اشاره می‌کند.

خشکبار، موادی مغذی بوده و با ذائقه اکثریت افراد جامعه همخوانی دارد. همین امر موجب شده شرکت‌های زیادی به تولید و عرضه انواع خشکبار روی آورند، اما فقط تعدادی انگشت شمار به برند جهانی تبدیل شوند. بررسی محصولات مختلف نشان می‌دهد که 3 عامل اساسی زیر در بین آنها تفاوت ایجاد می‌کند: کیفیت خشکبار: هر فرد عاقلی به خرید کالای مرغوب تمایل بیشتری نشان می‌دهد و اهمیت کیفیت محصولات بر کسی پوشیده نیست. مسئله مهم آگاه کردن مشتریان از سطح کیفی خشکبار است که استفاده از طرح بسته بندی هوشمندانه و تبلیغات گسترده از جمله راه‌های آن به شمار می‌آید. تبلیغات گسترده: همواره از موثرترین دلایل شهرت برندها، هزینه کردن در بخش تبلیغات است. امری که نیاز به برنامه ریزی و تخصص دارد. یکی از روشهای تبلیغاتی موفق، جذابیت طراحی انواع بسته بندی خشکبار است. بسته بندی: طراحی بسته بندی خشکبار با ایده‌های جذاب و زیرکانه مهمترین وجه تمایز برندهای نام‌آور از رقباست. یک طرح موفق در بسته بندی هم کیفیت بالای خشکبار را به نمایش می‌گذارد و هم با جاذبه‌های بصری منحصر به فرد، توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند. همانطور که بررسی کردیم Nuts packaging design از جنبه‌های مختلف بر موفقیت بخش فروش تأثیر گذار است؛ بنابراین برنامه ریزی و مشاوره با متخصصین طراحی گرافیک قبل از عرضه محصولات به بازار یک رویکرد اقتصادی است. یک طراح حرفه‌ای با ارائه ایده‌های جذاب و نوآورانه در بسته بندی خشکبار می‌تواند جایگاه برندها در بین رقبا را متحول کند.

سفارش طراحی بسته بندی آجیل
سفارش بسته بندی آجیل

سفارش طراحی بسته بندی خشکبار

قیمت واقعی طراحی بسته بندی خشکبار با توجه به مفهوم بسته بندی میزان تأثیر گذاری بر بازدهی کل مشخص می‌شود. عرضه‌کنندگانی که چشم انداز روشنی از آینده تجاری خود دارند و برای صادرات گسترده خشکبار در سطح جهانی برنامه ریزی کرده‌اند، به اهمیت ایده‌های جذاب طراحی بسته بندی واقف هستند. به عبارتی هزینه یک طرح اصولی چاپ بسته محصول، خلاقانه و جذاب که با روحیات انسانها همسو باشد، در مقایسه با نتایج مثبتی که به دنبال دارد ناچیز است. برای اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی خشکبار و همچنین دریافت نمونه قرارداد طراحی بسته بندی، با پشتیبانی ما تماس بگیرید. جهت بررسی بیشتر عوامل موثر بر قیمت و اطلاع از اهمیت طراحی بسته بندی با ادامه مطلب همراه باشید.

زمان اتمام طراحی بسته بندی خشکبار به دو عامل محصول و متریال بسته بندی وابسته است و معمولا بین 3 تا 7 روز کاری طول می‌کشد

شرکت طراحی و بسته بندی این‌پک با داشتن 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی، آماده ارائه خدمات باکیفیت در زمینه طراحی بسته بندی خشکبار به شما مشتریان عزیز است.شرکت طراحی و بسته بندی این‌پک با داشتن 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی، آماده ارائه خدمات باکیفیت در زمینه طراحی بسته بندی خشکبار به شما مشتریان عزیز است.

برای تهیه آجیل مشاوره رایگان دریافت کنید

خشکبار، انواع میوه خشک مانند برگه آلو، زردآلو، هلو، سیب، انجیر خشک، خرما، کشمش، زرشک، عناب و مغزهای گردو، پسته، بادام و غیره را شامل می‌شود. همانطور که در این لیست بلند بالا می‌بینیم خشک‌بار ارزش غذایی زیادی دارد و کیفیت این محصولات برای مصرف کنندگان پراهمیت است. بنابراین طرح‌های کارآمد در بسته بندی خشکبار که قابلیت نشان دادن مرغوبیت آن را داشته باشد نقش بزرگی در برنامه فروش موفق بازی می‌کند. البته هرکدام از این موارد، قاعده و نکات مختص به خود را در بسته بندی دارند که توصیه می‌کنیم برای مشاوره رایگان طراحی بسته بندی انواع خشکبار، با همکاران ما در واحد مشاوره تماس بگیرید. اگر به انواع دیزاین طراحی بسته بندی علاقه مند هستید میتوانید راهنمای کامل طراحی بسته بندی مطالعه کنید و با انواع نرم افزارهای طراحی جعبه آشنا شوید.

طراحی بسته بندی یکی از هنرهای پرکاربرد در صنایع غذایی و به طور ویژه خشکبار است. طرح‌های بسته بندی نیز همچون آثار هنری به نسبت احساسی که در تهیه آن هزینه شده، ارزش می‌یابند. با این حال چند عامل مهم دیگر به شرح زیر بر قیمت طراحی بسته بندی تأثیر گذار است:

نمونه کار بسته بندی آجیل
نمونه کار طراحی بسته بندی آجیل

کارتن بسته بندی خشکبار و آجیل  در سایزها و طراحی های متنوع با توجه به نیاز مشتری یا فروشنده ساخته می شوند. سبک طراحی کارتن بسته بندی خشکبار و آجیل  نسبت به نوع خشکبار یا نحوه استفاده بسته بندی ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال در طراحی بسته بندی های فله باید استحکام لازم در بسته بندی رعایت شود.

در طراحی کارتن بسته بندی آجیل برای مصارف کادویی یا فروش شما نیاز به بسته بندی شیک ولاکچری دارید تا بتوانید فروش بیشتری از محصول خود را حاصل کنید.

 

 

 

 

طراحی بسته بندی خشکبار
طراحی بسته بندی خشکبار

4.9/5 - (9 امتیاز)

12 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *