09150554525

 

 

طراحی بسته بندی ماهی

طراحی کارتن

طراحی کارتن محصولات با طراحی حرفه‌ای و قیمت اقتصادی را در استودیو این پک مشاهده کنید. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های هر محصول که باعث افزایش فروش آن می‌شود، استفاده از کارتن بسته بندی مناسب است. شرکت بسته بندی این پک با ارائه راهکارهای نوین برای طراحی کارتن قطعات خودرو، طراحی کارتن محصولات کشاورزی و… آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی است. برای دریافت اطلاعات و ثبت سفارش طراحی کارتن و بسته‌بندی قهوه است با ما تماس بگیرید.

نمونه کارتن بسته بندی

نمونه طراحی کارتن به انتخاب شما در طراحی کارتن شکیل که برازنده محصول شما باشد کمک می‌کند. از نمونه کارتن‌های زیر که توسط طراحان اینپک دیزاین شده می‌توانید در انتخاب کارتنی که می‌خواهید برای شما طراحی شود ایده بگیرید.

سفارش طراحی کارتن

سفارش دیزاین کارتن با تماس با شماره تلفن داخل وبسایت انجام می‌شود. همچنین می‌توانید از از طریق رایچت به پشتیبانان ما پیام بدهید تا آنان شما را در سفارش طراحی کارتن راهنمایی کنند. سفارش در زمان تعیین شده و با بهترین کیفیت به شما تقدیم می‌شود. 

تاثیر طراحی کارتن در بسته بندی

تا حالا شده کالایی دریافت کنید که کارتن بسته بندی آن توجه شما را جلب کند؟ اگر توجه کرده باشید ظاهر پوشش محصولات تاثیر زیادی در رضایت از کالای دریافتی دارد و افراد را خشنود می‌کند اگر شما کارتنی برای کالاهای خود در نظر بگیرید که طراحی شکیلی داشته باشد به احتمال 80 درصد فروش شما از محصولات افزایش می‌یابد. 

دیزاین کارتن در شرکت اینپک مطابق با استانداردهای روز دنیا صورت می‌گیرد تا در هنگام ثبت طراحی به مشکی برخورد نکنید و شرکتی نتواند از روی شما کپی کند. 

boxdesigning

قیمت طراحی کارتن

قیمت طراحی کارتن به معیارهای مختلفی نظیر نوع طراحی، تعداد ویرایش، تجربه طراح و … بستگی دارد. در شرکت اینپک هزینه طراحی کارتن میان 5.000.000 الی 8.000.000 تومان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه طراحی کارتن در امسال می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت طراحی پاکت بسته بندی را می‌توانید از طریق لینک درج شده مشاهده کنید.

سفارش طراحی بسته بندی ماهی
بسته بندی ماهی را سفارش دهید

خدمات چاپ کارتن بسته بندی

برای سهولت شما عزیزان در ثبت سفارش و چاپ، ما با چاپخانه معتبری که میشناسیم همکاری می‌کنیم و می‌توانیم کارتن را به صورت آماده به شما عزیزان تحویل بدیم. اگر قصد طراحی کارتن برای محصولات را دارید اما نمی‌دانیم شرایط طراحی به چه صورت است با ما تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *