طراحی بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات

تاریخ به روز رسانی:آگوست 14, 2021

چرا طراحی بسته بندی حبوبات (Bean packaging design) از اهمیت بالایی برخوردار است؟ آیا باید به طراحی و رنگ‌های به کار رفته در آن دقت نمود؟ بارها برای خرید حبوبات بسته بندی شده به فروشگاه مراجعه کردید و با تنوع بسته بندی حبوبات را دیدید. در نگاه اول جذب کدام برند شدید؟ قطعا برندی که برای محصول خود بسته بندی مناسب با طراحی خاص و جدید آماده کرده است. اگر میخواهید فروش محصولات خود را افزایش دهید، ثبت سفارش پکیجینگ دیزاین محصولات خود را به تیم طراحی اینپک بسپارید. اینپک در همه ساعات شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شماست.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی حبوبات

کارشناس های طراحی بسته بندی مجموعه اینپک در زمینه طراحی بسته بندی حبوبات نمونه کارهایی را به شما ارائه داده اند. برای مشاهده انواع نمونه کارهای طراحی بسته بندی حبوبات با کارشناس های طراحی بسته بندی حرفه ای مجموعه تماس بگیرید.

طراحی خلاقانه بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات باید با خلاقیت زیادی پیاده سازی شود. طراحی بسته بندی حبوبات توسط تیم اینپک با ظرافت زیادی طراحی می‌شود.

چاپ راحت طراحی

طراحی بسته بندی حبوبات نباید برای چاپ و پیاده سازی بر روی پلاستیک مشکلی ایجاد کند. برای چاپ طراحی بسته بندی ، طراح بسته بندی باید به یک سری نکات توجه داشته باشد. طراحان بسته بندی اینپک به خاطر تجربه ای که دارند، چاپ بسته بندی را به درستی انجام می‌دهند.

امکان ادیت 3 باره

برای پیاده سازی طراحی بسته بندی محصول خود، می توانید به کارشناس های طراحی بسته بندی اینپک 3 بار ادیت بدهید تا طرح شمارا به شکل موردنظر شما شبیه کنند.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی حبوبات

ویدئو ببینید

بهترین طراحی بسته بندی حبوبات توسط کارشناس های خبره طراحی بسته بندی اینپک پیاده سازی می‌شود. اگر به این حرفه علاقه‌مند هستید، می‌توانید در دوره جامع طراحی بسته بندی اینپک ثبت نام کنید. می توانید در ادامه با ویژگی های بهترین بسته بندی حبوبات آشنا شوید.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی حبوبات
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع حبوبات

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی حرفه ای حبوبات توسط تیم این پک انجام می‌شود. تیم اینپک طراحی بسته بندی انواع مختلف حبوبات از جمله طراحی بسته بندی عدس، طراحی بسته بندی لوبیا، طراحی بسته بندی لپه و… را انجام می‌دهد. همچنین در طراحی بسته بندی زغفران صادراتی نیز مهارت کافی را دارد. هرکدام از انواع مختلف حبوبات نیاز به طراحی بسته بندی خاص دارد. به همین دلیل ممکن است مشتری درخواست ویرایش فایل نهایی را داشته باشد. تیم طراحی اینپک برای این مسئله راه‌حلی اندیشیده است. با ثبت سفارش در اینپک، فایل لایه باز طراحی بسته بندی مورد نطر را در اختیار خواهید داشت و هر زمان که بخواهید می‌توانید برای ویرایش آن اقدام کنید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

خلاقیت در بسته بندی حبوبات حبوبات

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

آشپزی خانگی یک فرهنگ دیرینه در جامعه ایرانی است. به این معنی که اکثر افراد جامعه با خرید مواد اولیه پخت غذا از جمله حبوبات سروکار دارند. مردم روزانه با انواع بسته بندی حبوبات که اکثراً توسط برندهای ایرانی عرضه شده‌اند، مواجه هستند. متأسفانه نوآوری در بسته‌بندی حبوبات کمتر مشاهده می‌شود و غالبا از پاکت‌های سلفونی و یا پلیمری شفاف استفاده می‌شود که مشخصات و نام برند بر روی آن چاپ شده و یا برچسب خورده است. علت اصلی استفاده از این سبک ساده، حفظ قیمت تمام‌شده حبوبات در رنج مطلوب است. خلاقیت با سادگی منافات ندارد و همواره می‌توان با استفاده از روش‌های کم‌هزینه به خاص‌ترین طرح‌ها در بسته‌بندی دست یافت. برای مثال رنگ‌بندی روشن که از طبیعت الهام گرفته شده همواره احساس خوبی به مخاطب القاء می‌کند. فونت درشت و فانتزی به راحتی نگاه‌ها را سمت خود می‌کشاند. شکل هندسی متفاوت و دور از انتظار مشتری، جذابیت بالایی داشته و به خریدار احساس خاص بودن می‌دهد. یکی دیگر از عواملی که به خاص بودن طرح بسته بندی کمک می‌کند، جنس پکیج بوده که لازم است حتما در هنگام عقد قرارداد درباره آن با کارشناس طراح مشورت کنید. همچنین کلی راهکار برای ایجاد تفاوت وجود دارد که بدون نیاز به استفاده از متریال گران‌قیمت در بسته‌بندی حبوبات قابل اجراست.

سفارش بسته بندی حبوبات
سفارش طراحی بسته بندی حبوبات

سفارش طراحی بسته بندی حبوبات

سفارش طراحی بسته بندی حبوبات توسط تیم اینپک ثبت می شود. مجموعه اینپک برای انواع مختلف حبوبات بسته بندی طراحی می‌کند. می توانید سفارش پروژه طراحی بسته بندی خود را از طریق شماره 05136022170 با کارشناس طراحی بسته بندی این مجموعه در میان بگذارید.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی حبوبات؟

شنوا باشید!

برای طراحی بسته بندی حبوبات وابسته به متریالی که استفاده می‌کنید، 4 تا 6 روز کاری نیاز است.

خدمات باکیفیت طراحی بسته بندی حبوبات را از شرکت این‌پک، با 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی بخواهید.

در مورد تهیه حبوبات مشاوره رایگان دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ساخت بسته بندی حبوبات

تماس بگیرید

برای سفارش طراحی بسته بندی در شهر مشهد و دیگر شهرستان‌های کشور، نیاز به مشاور دارید؟ می توانید با مشاوره بسته بندی حبوبات مجموعه اینپک در تماس باشید.

اهمیت طراحی بسته بندی حبوبات بر کسی پوشیده نیست. برندهای بزرگ با سرمایه گذاری درBean packaging design موفقیت امروز و فردای خود در بازارهای جهانی را تضمین می‌کنند. استفاده از اصول حرفه‌ای و خلاقیت در بسته بندی به افزایش فروش انواع حبوبات کمک می‌کند. در واقع منحصر به فرد بودن بسته بندی باعث جذب اولیه مشتری می‌شود و کیفیت محصول تکرار خرید را تضمین می‌کند. حال اگر شرکت طراحی بسته بندی، بسته بندی محصولات را به نحوی انجام دهد که علاوه بر متفاوت بودن، کیفیت حبوبات را نیز نشان بدهد، به جرئت می‌توان گفت احتمال خرید قطعی خواهد بود. بسته بندی خلاقانه مواد غذایی را با ما تجربه کنید.

بهترین بسته بندی حبوبات، خلاقانه‌ترین آن است. روش‌های فراوانی جهت ایجاد تفاوت در بسته بندی حبوبات وجود دارد که تاثیری بر قیمت نهایی این محصولات نخواهد داشت. راهکارهایی که تیم‌های طراحی حرفه‌ای با مطالعه اصول بازاریابی و روان‌شناسی مشتری به آن رسیده‌اند. آن‌ها می‌دانند که حبوبات یک کالای روتین در سبد خرید مردم است و نباید هزینه بسته بندی برای آنها گران تمام شود. بنابراین از روشهای ساده اما کارآمد در ایجاد طرح‌های خاص بسته بندی استفاده می‌کنند. قیمت طراحی بسته بندی را ارزان از ما بخواهید.

لازم به ذکر است که اگر قصد ثبت ایده طراحی بسته بندی حبوبات دارید، می‌توانید از همکاران ما در بخش مشاوره بخواهید که برایتان قرارداد طراحی بسته بندی را نیز ارسال کنند تا از نکات مهم این بحث غافل نمانید.

طراحی بسته بندی حبوبات صادراتی به دنبال مطالعه دقیق بازار هدف انجام می‌شود. هر کشوری فرهنگ خاص خود را دارد و صادرکنندگان حبوبات اگر به صورت اختصاصی برای هر کدام از بازارهای بین المللی از طرح بسته بندی متناسب با فرهنگ همان جامعه استفاده کنند، موفقیت بیشتری در جلب توجه و رضایت مشتریان خارجی به دست خواهند آورد. اگر تمایل دارید نسبت به نحوه اثر گذاری این راهکار بیشتر بدانید یا اطلاعات کافی در رابطه با نحوه بستن قرارداد طراحی بسته بندی می‌خواهید و دوست دارید از مشاوره طراحی بسته بندی با خبر شوید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

طراحی بسته بندی حبوبات
طراحی بسته بندی حبوبات

نکات مهم در بسته بندی حبوبات

حبوبات سرشار از پروتئین و مواد معدنی است و دومین منبع غذای مردم جهان بعد از غلات محسوب می‌شود. بخش مهمی از سبد غذایی خانوارهای ایرانی را نیز حبوبات تشکیل می‌دهد. کاشت حبوبات در ایران به‌طور گسترده در استان‌های غربی همچون کردستان، لرستان، آذربایجان غربی و خوزستان انجام می‌شود. تولید داخلی حبوبات قادر به تأمین بیش از 90 درصد نیاز مصرفی جمعیت ایران است. با این حال واردات و صادرات این گروه از مواد غذایی به رونق بازارهای منطقه و جهان کمک می‌کند. بسته بندی چیست و چه کاربردی دارد؟

استفاده از بسته‌بندی جذاب به رونق هرچه بیشتر بازار حبوبات می‌انجامد و مشتریان داخلی و خارجی تمایل بیشتری به خرید این محصولات نشان می‌دهند. مهم‌ترین نکاتی در نمونه طراحی بسته بندی در تهران و Bean packaging design صادراتی باید موردتوجه قرار بگیرد را باهم مرور می‌کنیم:

  1. اندازه بسته‌ها متناسب با نیاز مصرف‌کننده باشد. با بررسی خریدهای روتین خانواده‌ها می‌توان مقادیر مطلوب از نظر آن‌ها را به دست آورد.
  2. جنس بسته‌بندی در مقابل نفوذ آب مقاوم باشد. وجود رطوبت درون بسته‌بندی باعث تحریک جوانه‌زنی حبوبات می‌شود و زمینه فساد آن را فراهم می‌کند.
  3. جنس بسته‌بندی مقرون‌به‌صرفه باشد تا قیمت کلی محصول چندان افزایش نیابد. چراکه حبوبات جزء کالاهای پرمصرف بوده و خانواده‌ها علاقه‌ای به خرید مداوم بسته‌های لوکس و گران‌قیمت ندارند.
  4. شفاف بودن بخشی از بسته‌بندی حبوبات، مخاطب را نسبت به کیفیت محتوای آن مطمئن می‌کند.
  5. خلاقیت در ظاهر بسته‌بندی به افزایش لذت خرید کمک می‌کند. تجربه احساس خشنودی، مشتری را به تکرار خرید تشویق می‌کند.

قیمت طراحی بسته‌بندی حبوبات

طراحی و چاپ بسته‌ بندی حبوبات مهم‌ترین فرآیند در عرضه موفق این کالای پرمصرف است. حبوبات، محصولات بی‌دردسری هستند که بدون نیاز به هیچ‌گونه فرآوری، فقط بسته‌بندی شده و وارد بازار می‌شوند. لذا هزینه در حوزه Bean packaging design یک سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب می‌شود. تاجران حبوبات معمولاً با توجه به قدرت رقبا در بازارهای هدفشان، برای بسته‌بندی هزینه می‌کنند. مثلاً صادرکنندگان که عرصه رقابت با برندهای خارجی را تنگ می‌یابند، از گروه‌های متبحر طراحی و چاپ کمک می‌گیرند. درحالی‌که فروشندگان داخلی غالباً توجه کمتری به طرح بسته‌بندی نشان می‌دهند زیرا در بسیاری از فروشگاه‌های ایران هنوز شاهد فروش فله حبوبات و یا عرضه با بسته‌بندی‌های ابتدایی هستیم.

برندهای موفق همواره با برنامه‌ریزی بلندمدت فعالیت می‌کنند. از این رو روند رو به رشد صنعت بسته‌بندی در داخل ایران را در نظر می‌گیرند. آن‌ها زمانی را پیش‌بینی می‌کنند که عرضه کنندگان متعدد با استفاده از طرح‌های نوآورانه بسته بندی حبوبات، بازارهای داخلی را متحول خواهند کرد؛ لذا از هم اکنون برای محکم کردن جایگاه خود در بین مردم جامعه و نهادینه کردن نام برند در اذهان عمومی اقدام می‌کنند. برای بررسی انواع نمونه کارهای طراحی بسته بندی صادراتی خاص در بخش نظرات، درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت طراحی بسته بندی حبوبات با توجه به میزان نوآوری و جذابیت طرح نهایی قابل محاسبه است. به ‌جرئت می‌توان گفت روی طرحی بی‌بدیل که طی سالیان، اصالت و خاص بودن خود را حفظ کند، نمی‌توان قیمت گذاشت.

طراحی بسته بندی حبوبات صادراتی

ایران در بین 10 کشور اول صادرکننده حبوبات دنیا قرار دارد. حبوبات تولیدشده در کشور از سطح کیفی بالایی برخوردار است به طوری که برخی از اقلام مانند نخود و لوبیای ایرانی در دنیا شناخته‌شده است. در این راستا بسته‌بندی بهینه یکی از شاخص‌های مؤثر در مقدار ارزش‌افزوده تجارت حبوبات است.

طراحی بسته بندی حبوبات با روش‌های اصولی و متناسب با نیاز جامعه هدف، به پیشبرد برنامه‌های بازاریابی و فروش کمک بزرگی می‌کند. شکل، رنگ و فونت نوشته‌های روی بسته‌بندی اگر از جذابیت کافی برخوردار باشد نقش یک بنر تبلیغاتی را ایفا می‌کند.

تیم‌های حرفه‌ای که تجربه زیادی در صنعت بسته بندی و طراحی با استفاده از نرم افزارهای مختلف طراحی بسته بندی را دارند، قبل از اقدام به طراحی نسبت به المان‌های باارزش در فرهنگ ملت‌ها اطلاعات کسب می‌کنند. استفاده از نمادهای محبوب در Bean packaging design یک رویکرد روان‌شناسی جهت جذب مشتری است. وقتی طیفی از خصوصیات مثلاً یک رنگ خاص، از کودکی در لایه‌های پنهان ذهن افراد به‌عنوان ارزش نهادینه می‌شود، در آینده هرگاه مشخصات مشابه ببینند ناخودآگاه نسبت به آن کشش خواهند داشت. بنابراین استفاده از ویژگی‌های نمادین در طراحی بسته بندی کالاهای صادراتی، نتایج چشم‌گیر به دنبال دارد.

4.7/5 - (15 امتیاز)

3 پاسخ

    1. قاعدتا بسته بندی شیشه‌ای می‌تونه در ماندگاری طولانی مدت کارکرد داشته باشه، البته از بسته بندی پت یا همون ظروف پلاستیکی هم می‌شه استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *