09150554525

بسته بندی در شهر مشهد

طراحی بسته بندی در مشهد

طراحی بسته بندی در مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت توسط تیم طراحی بسته بندی اینپک. سفارش طراحی بسته بندی در شهر مشهد با کیفیت حرفه‌ای و مثال زدنی.

استان خراسان رضوی و به ویژه شهر مشهد به دلیل وجود شرکت‌های مطرح در حوزه‌های گوناگون، وجود یک شرکت بسته بندی لازم و ضروری است. نمونه بسته بندی در شهر مشهد را با شرکت این پک تجربه کنید. با شرکت طراحی بسته بندی حرفه‌ای اینپک تجربه خوبی داشته باشید. برای آشنایی با انواع مدل های بسته بندی نظیر بهترین بسته بندی برای خشکبار با ما همراه باشید.

نمونه بسته بندی مشهد

در این بخش نمونه کارهای طراحی بسته بندی شده توسط شرکت اینپک در حوزه انواع بسته بندی را در شهر مشاهده کنید. بهترین نمونه طراحی بسته بندی در استان خراسان رضوی را از شرکت اینپک بخواهید.

انواع مدل‌های بسته بندی در مشهد

بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار از انواع مدل‌های بسته بندی در مشهد است که توسط تیم حرفه‌ای اینپک انجام می‌شود.

بسته بندی صادراتی

بسته بندی صادراتی باید مطابق قوانین بسته بندی انجام شود و تمامی اصول حمل و نقل و انبار در آن رعایت شود.

بسته بندی زعفران

این محصول ارزشمند در مشهد دارای طرفداران زیادی است به همین دلیل برای بسته بندی زعفران از زیباترین طرح‌ها استفاده می‌شود.

بسته بندی زرشک

شرکت طراحی بسته بندی اینپک در مشهد، بسته بندی زرشک را با جدید ترین متد‌ها و طراح‌ها انجام می‌دهد.

بسته بندی پسته

پسته از محصولات ارزشمند ایران وبه خصوص خراسان رضوی است، بسته بندی پسته توسط اینپک در مشهد به بهترین شکل انجام می‌شود.

بسته بندی نبات

نبات از سوغاتی‌های مشهد است در نتیجه باید بسته بندی کادویی داشته باشد، این کار را به تیم حرفه‌ای اینپک بسپارید.

چرا بسته بندی محصولات در مشهد با اینپک؟

تیم حرفه‌ای طراحی بسته بندی اینپک با مدیریت مجتبی ملاکی، سابقه‌ای 10 ساله در زمینه طراحی بسته بندی در مشهد را دارند.

این تیم جوان و خوش ذوق همواره تلاش خود را کرده است رضایت مشتری را جلب کند. مجموعه‌ای اینپک سابقه کار با بیش از 250 برند را در سراسر ایران دارد.

 • قیمت مقرون به صرفه نسبت به رقبا
 • مدریت عالی در تحویل پروژه و زمان بندی 
 • برخورد عالی پرسنل
 • کیفیت عالی در طراحی
 • امکان تغییر طرح مطابق سلیقه مشتری
طراحی بسته بندی در مشهد و هزینه آن​

قوانین بسته بندی در خراسان رضوی

از آنجایی که شهر مشهد به عنوان پایتخت مذهبی و معنوی ایران شناخته شده و در تمام طول سال پذیرای مسافران زیادی است، در نتیجه باید قوانین بسته بندی به درستی در آن رعایت شود. استانداردهای بسته بندی ئر شهر مذهبی و معنوی مشهد شامل گفته‌های زیر است:

 1. تصاویر بسته بندی مطابق فرهنگ و ارزش‌ها باشد
 2. شکل و استراکچر جعبه مناسب باشد
 3. اندازه بسته بندی اصولی باشد
 4. بهداشت بسته بندی رعایت شود

ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب برای مشهد

هزینه مقرون به صرفه

جهت چرخیدن چرخه فروش محصولات و کمکی هرچند کوچک در جهت افزایش فروش محصولات شما شرکت اینپک با هزینه اقتصادی فعالیت می‌کند.

خلاقیت در بسته بندی

خلاقیت در طراحی بسته بندی از ویژگی‌های اصلی یک بسته بندی است و به متفاوت شده کمک فراوانی می‌کند.

زیبایی بصری

مورد دیگری که باید در نظر بگیرید، زیبایی بصری در بسته بندی است در نتیجه از طرح‌های خاص باید استفاده کنید.

کاربری آسان

سهولت و کاربری آسان در حمل، انبار، و باز و بسته کردت بسته بندی بسیار مهم است و باید رعایت شود.

محافظت از محصول

مقاومت و محافظت از محصول جز اصل‌ترین ویژگی یک محصول در مشهد است در نتیجه در انتخاب نوع بسته بندی باید دقت کرد.

رنگ‌های مناسب

استفاده‌ از رنگ‌های متنوع که با محصول همخوانی داشته باشد یک ویژگی مهم است که بسیاری از طراحان به آن توجه نمی‌کنند.

boxdesigning

علائم بسته بندی در شهر مشهد

شرکت اینپک یکی از شرکت‌های طراحی بسته بندی در مشهد با سابقه طولانی در این حوزه تاکنون توانسته است محصولات و سوغات‌های مخلتف و طراحی بسته بندی صادراتی برای برندهای گوناگون بسته بندی کند، از جمله این موارد می‌توان به طراحی بسته بندی نبات و طراحی بسته بندی خشکبار اشاره کرد.  کیفیت بسته بندی مشهد را چند پله افزایش داده‌ایم. علائم بسته بندی درشهر مشهد بر روی بسته بندی محصولات شامل نکات و موارد زیر است:

 • درج اطلاعات صحیح محصول
 • درج اطلاعات شیوه نگهداری محصول
 • درج اطلاعات نحوه مصرف محصول
 • درج علامت استاندارد
 • درج علامت سیب سلامت
 • درج علامت بازیافت بسته بندی
سفارش طراحی بسته بندی در مشهد​
سفارش طراحی بسته بندی در مشهد​

سفارش طراحی بسته بندی در مشهد

اگر قصد دارید یک بسته بندی تاثیرگذار و حرفه‌ای برای محصولات خود در مشهد داشته باشید؛ همکاران ما در شرکت طراحی این پک آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی المان‌های گرافیکی و تبلیغاتی گوناگون هستند. اگر درباره شیوه طراحی بسته بندی و همچنین بهترین نوع بسته بندی برای محصولات خود ابهامی دارید نیز می‌توانید از خدمات مشاوره طراحی بسته بندی شرکت طراحی بسته بندی این پک استفاده کنید. 

جنس مناسب بسته بندی برای شهر مشهد

انتخاب متریال بسته بندی محصولات جز کار‌های مهم در طراحی بسته بندی است؛ زیرا باید جنس انتخاب شده به گونه‌ای باشد که سلامت محصول حفظ شود، چاپ پذیر باشد و واکنش شیمایی با محصول ندهد.

انواع جنس پکیجینگ در مشهد حاوی موارد زیر است:

 • ظروف پت (پلاستکی)
 • فلزی
 • مقوا
 • طلق
 • شیشه‌
 • کارتن
بهترین شرکت طراحی بسته بندی در مشهد​

چاپ بسته بندی در مشهد 

چاپ بسته بندی در مشهد با جدیدترین روش‌های روز دنیا انجام می‌شود. انواع چاپ بسته بندی در مشهد حاوی اطلاعات زیر است:

 • چاپ به صورت افست
 • چاپ به صورت دیجیتال
 • چاپ به صورت فلکسو
 • چاپ به صورت هلیوگراور
 • چاپ به صورت سلیک
 • چاپ طلا و نقره کوب

تمام خدمات طراحی و چاپ بسته بندی در شهر مشهد را به استودیو طراحی بسته بندی اینپک بسپارید، ما متخصص افزایش فروش شما هستیم!

 

قیمت بسته بندی در مشهد

شرکت طراحی بسته بندی این پک مستقر در شهر مشهد یکی از شرکت‌های حرفه‌ای در زمینه ارائه انواع طراحی بسته بندی است. قیمت طراحی بسته بندی در مشهد از 7.000.000 تومان تا 11.000.000 میلیون است؛ قیمت ذکر شده به فاکتو‌رهای مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال هزینه طراحی بسته بندی در مشهد به موارد زیر بستگی دارد:

 • سابقه کاری طراح
 • سابقه و تجربه شرکت
 • زمان صرف شده برای طراحی
 • جنس بسته بندی
 • مدل و ساختار بسته بندی
شرکت بسته بندی مشهد

مشاوره طراحی جعبه در مشهد

شرکت این پک یکی از شرکت‌های حرفه‌ای در بسته بندی مشهد است، این شرکت خدمات گوناگونی تا کنون ارائه داده است که از جمله این موارد می‌توان به ارائه بسته بندی محصولات برند سحر خیز و… اشاره کرد. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی با اینپک می‌توانید با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

سوالات متداول در رابطه با طراحی باکس 

چگونه می‌توان بهترین شرکت را برای طراحی بسته بندی در مشهد یافت؟

یکی از کارهایی که می‌توانید برای یافتن بهترین شرکت طراحی بسته بندی انجام دهید مشاهده و بررسی نمونه کارها است. معمولاً کیفیت و سبک کاری طراحان در نمونه کارهایی که تا کنون انجام داده‌اند به خوبی مشخص خواهد بود.

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی بسته بندی در مشهد 7 تا 16 روز کاری است.

تفاوتی ندارد که چه گروه محصولی قرار است در شهر مشهد بسته بندی کنید، شرکت این پک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی در مشهد آماده ارائه خدمت به شماست.

طراحی جعبه در مشهد 

طراحی بسته بندی در مشهد چگونه انجام می‌شود؟ طراحی بسته بندی اصولی چگونه می‌تواند کسب و کار شما را ارتقاء دهد؟ چه نکاتی باید در طراحی بسته بندی حرفه‌ای رعایت شوند؟ امروزه محصولات مشابه زیادی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. چنین شرایطی رقابت میان کسب و کارهای گوناگون را در شهرهای مختلف شدیدتر و مشکل‌تر کرده است. در این میان یکی از تکنیک‌های مهمی که می‌تواند فروش شما را افزایش دهد استفاده از بسته بندی مناسب است. بسته بندی مناسب باید طبق نکات و اصول این کار انجام شود تا بتواند نظر مشتریان را جلب کرده و موجب ماندگاری برند در ذهن آنان شود. شهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران شناخته شده و سالانه پذیرای زائران و مسافران زیادی از سرتاسر کشور است. استفاده از بسته بندی مناسب برای کسب و کارهای واقع در این شهر می‌تواند شانس فروش بیش‌تر محصولات را برای آنان افزایش دهد. از جمله محصولات و سوغات معروف و پرفروش مشهد می‌توان به زعفران، نبات، آجیل، مهر و تسبیح، و فیروزه اشاره داشت. اگر این محصولات با بسته بندی حرفه‌ای و شیک ارائه شوند موفقیت‌های زیادی در انتظار کسب کارهای تولیدکننده خواهد بود. طراحی بسته بندی در مشهد را باید به دست طراحان باتجربه و ماهر بسپارید تا از کیفیت و تاثیرگذاری نهایی کار اطمینان کافی داشته باشید. استودیو این پک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی بسته بندی و دیگر المان‌های گرافیکی آماده خدمت به شما عزیزان است. برای سفارش طراحی بسته بندی در مشهد می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه این مقاله به بررسی بیش‌تر مسائل و پرسش‌های مربوط به طراحی بسته بندی در مشهد خواهیم پرداخت. با این پک همراه شوید.

طراحی بسته بندی زعفران در مشهد 

طراحی بسته بندی زعفران را در شهر مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برایتان انجام می‌دهیم، کافی است نمونه کارهای بسته بندی ما را ببینید.

4.3/5 - (18 امتیاز)

2 پاسخ

  1. عملا تفاوتی نباید داشته باشد، اما به دلیل گران و ارزان شدن نوع جنس بسته بندی و همچنین کیفیت کاری این اختلاف قیمت می‌تواند وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *