طراحی بسته بندی در تهران

طراحی بسته بندی در تهران

تاریخ به روز رسانی:آگوست 25, 2021

طراحی بسته بندی در تهران (Packaging design in Tehran) با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین طراحی بسته بندی برای تمامی محصولات توسط تیم حرفه‌ای اینپک.

 طرح بسته بندی محصول مهمترین بخش فروش آن است. بنابراین باید متناسب با محصول خود، بهترین طرح را داشته باشید. تیم طراحی این پک آماده پاسخگویی به شماست.

با مشاهده کردن نمونه کارهای طراحی بسته بندی شده در شهر تهران توسط استودیو طراحی بسته بندی اینپک را مشاهده کنید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ساخته شده بسته بندی توسط شرکت اینپک را می‌توانید از طریق لینک نمونه کار بسته بندی مشاهده کیند. 

بسته بندی محصول تهران

مجموعه‌های مختلفی در حال حاضر در شهر تهران از خدمات طراحی بسته بندی استودیو اینپک استفاده می‌کند. در صورتی که نیاز به دریافت خدمات ساخت محصول در شهر تهران دارید، با ما باشید!

بسته‌بندی اقتصادی تهران

شرکت طراحی بسته بندی اینپک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی در شهر تهران یکی از شرکت‌های فعال و حرفه‌ای در حوزه ساخت و بسته بندی، ارائه دهنده خدمات بسته بندی اقتصادی!

بسته بندی شیک در تهران

اگر نیاز به بسته بندی شیک و حرفه‌ای برای محصولات خود در شهر تهران دارید و می‌خواهید فروش خود را از کانال طراحی بسته بندی افزایش دهید، کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

در شهر مشهد تمرکز بیش‌تر بر طراحی بسته بندی زعفران و نبات است؛ در حالی که صنعت طراحی بسته بندی اصفهان بیش‌تر بر روی محصولاتی مانند گز و دیگر سوغات‌های این شهر تمرکز دارد. این در حالی است که در کلان شهر تهران تمرکز اقتصادی بر روی محصول خاصی قرار نداشته و با تنوع بسیار بالایی در این زمینه مواجه هستیم. طراحی بسته بندی در شهر تهران برای تمام انواع محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است و برای هر یک باید به اصول و نکات خاصی توجه داشت. نکته دیگری که حائز اهمیت است متریال‌های موجود برای طراحی بسته بندی هستند. همانطور که می‌دانید امروزه به دلیل ویژگی‌های خاص هر محصول متریال‌های گوناگونی برای بسته بندی وجود دارند. اگر قصد طراحی بسته بندی در تهران را دارید باید به نوع و ویژگی‌های محصول خود توجه داشته و بر اساس آن بهترین نوع بسته بندی را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در رابطه با بسته بندی در شهر تهران ببینید
بهترین بسته بندی در تهران

طراحی بسته بندی در تهران چگونه موجب فروش محصولات می‌شود؟ هدف اصلی و اولیه از ارائه بسته بندی مناسب برای محصولات محافظت از محصول است. اما با گذشت زمان بسیاری از مشتریان بیش‌تر به خرید کالاهایی تمایل پیدا کردند که بسته بندی متفاوت و زیباتری داشتند. به مرور بسیاری از کسب و کارها به تاثیر بسته بندی بر ذهن مشتریان و خریداران پی برده و بر روی آن سرمایه‌گذاری کردند. مشتریان با مشاهده بسته بندی‌های زیبا هیجان بیش‌تری برای خرید محصول پیدا کرده و دیدگاه بهتری نسبت به برند شما خواهند داشت. علاوه بر این با بسته بندی مناسب می‌توانید اطلاعات لازم از جمله مواد تشکیل‌دهنده، نحوه استفاده، و… را نیز در اختیار مشتریان قرار دهید. اگر اطلاعات لازم با طراحی نامناسب بر روی بسته بندی درج شوند بسیاری از مشتریان قادر به مطالعه آن‌ها نبوده و از خرید محصول شما صرف نظر خواهند کرد. بدین ترتیب با طراحی بسته بندی می‌توانید ذوق و سلیقه و احترام خود به مشتریان را نشان داده و جایگاهی عالی میان دیگر کسب و کارهای مشابه به دست آورید.می‌دهد؟

boxdesigning

شهر تهران مرکز فعالیت بسیاری از کسب و کارهای بزرگ کشور و سازمان‌ها و شرکت‌های مهم است. طراحی بسته بندی در تهران به دلیل وجود برندهای معتبر و معروف و در این شهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از دیگر دلایل مهمی که موجب افزایش اهمیت بسته بندی در این شهر می‌شود می‌توان به تنوع بسیار بالای محصولات در زمینه‌های گوناگون کاری اشاره داشت که رقابت و تلاش برای به دست اوردن بازارهای داخلی و بین‌المللی را افزایش داده است. استودیو سلام گرافیک پذیرنده انواع سفارش‌های طراحی بسته بندی در تهران بوده و می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. با طراحی بسته بندی حرفه‌ای در تهران می‌توانید به خوبی محصولات خود را ارائه داده و توجه مخاطبان را به برند خود جلب کنید. به طور قطع زمانی که دو محصول با کیفیت یکسان در کنار یکدیگر قرار گیرند مشتریان محصولی را انتخاب می‌کنند که از بسته بندی زیباتر و شیک‌تری برخوردار باشد. از این رو به شدت توصیه می‌شود که به بسته بندی محصولات خود توجه داشته و بودجه مناسبی را به این کار اختصاص دهید.

سفارش طراحی بسته بندی در تهران
بسته بندی در تهران را سفارش دهید

قیمت طراحی بسته بندی در تهران

یکی از مسائلی که باید پیش از سفارش طراحی بسته بندی به آن توجه داشته باشید تعرفه طراحی بسته بندی است. معمولاً هر یک از شرکت‌های طراحی گرافیکی تعرفه خاص خود را برای انجام پروژه‌های بسته بندی ارائه می‌دهند. این تفاوت در قیمت ناشی از فاکتورهای زیادی است که در طراحی بسته بندی تاثیرگذار هستند. از جمله این فاکتورها می‌توان به پیچیدگی طراحی، تجربه طراح و مهارت وی، و همچنین زمان مورد انتظار برای اتمام طراحی اشاره داشت. برخی از افراد تصور می‌کنند که با پرداخت هزینه‌های بسیار پایین برای طراحی بسته بندی در تهران می‌توانند در منابع مالی خود صرفه‌جویی کنند. این در حالی است که شرکت‌هایی که تعرفه‌های پایین‌تر از عرف برای کارهای خود ارائه می‌دهند معمولاً پروژه‌هایی با کیفیت بسیار پایین به مشتریان خود تحویل می‌دهند. از این رو با مراجعه به این شرکت‌ها در آینده‌ای نزدیک ناچار به صرف زمان و هزینه مجدد برای اصلاح طراحی بسته بندی خواهید بود.

می‌خواهید قبل از ثبت سفارش در رابطه با اهمیت بسته بندی در شهر تهران آگاه شوید؟ مجتبی ملاکی از ویژگی‌های یک بسته بندی برای شهر تهران و چرایی استفاده از آن بسته بندی در شهرستان تهران می‌گوید.

بله. یکی از مزایای طراحی بسته بندی در تهران افزایش فروش محصولات است. بسته بندی حرفه‌ای به خوبی محصول را معرفی کرده و توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند. با بسته بندی اصولی می‌توانید مشتریان به خرید محصول تشویق کنید.

شرکت طراحی بسته بندی این پک یکی از شرکت‌های فعال در معروف در حوزه طراحی بسته بندی در تهران است.

در مورد ساخت بسته بندی در تهران مشاوره رایگان دریافت کنید

شرکت طراحی بسته بندی این پک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی گرافیکی بسته بندی و المان‌های تبلیغاتی در تلاش برای ارتقاء سطح کسب و کارهای داخلی است. همکاران ما در سلام گرافیک با بیش از 5 سال تجربه کار تخصصی و حرفه‌ای در زمینه طراحی بسته بندی قادرند بهترین بسته بندی را برای محصولات شما ارائه دهند. با سفارش طراحی بسته بندی به استودیو سلام گرافیک می‌توانید از کیفیت و تاثیرگذاری کار نهایی اطمینان کامل داشته باشید. برای سفارش طراحی بسته بندی در تهران می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. اگر درباره نوع بسته بندی و شیوه طراحی آن ابهامی دارید نیز می‌توانید از خدمات مشاوره بسته بندی این پک استفاده کنید. قرارداد طراحی بسته بندی رسمی دریافت کنید و کار خود را با حرفه‌ای‌ها آغاز کنید.

شرکت طراحی بسته بندی اینپک یکی از شرکت‌های فعال و حرفه‌ای در زمینه طراحی بسته بندی در شهر تهران است که کیفیت کاری فوق العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد. 

اگر می‌خواهید کیفیت بسته بندی برای شما باعث افزایش فروش محصولاتتان شود همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمونه کار بسته بندی در تهران

طراحی بسته بندی در شهر تهران

طراحی بسته بندی در تهران با توجه به توسعه روزافزون این صنعت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همانطور که می‌دانید شهر تهران قطب اقتصاد در کشور ایران بوده و کسب و کارهای زیادی در آن فعالیت دارند. همچنین بسیاری از محصولات تولید شده در این شهر صادر شده و در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رسند. با توجه به اهمیت بالای صنعت بسته بندی در جهان به هیچ وجه نمی‌توان از طراحی بسته بندی محصولات داخلی غافل شد. بسته بندی مناسب نه تنها از محصول در برابر عوامل خارجی و آسیب‌های گوناگون محافظت می‌کند، بلکه می‌تواند ظاهری جذاب و زیبا نیز برای آن ایجاد کند که در نهایت منجر به جلب نظر مخاطبان و افزایش فروش خواهد شد. البته طراحی بسته بندی در تهران نکات و اصول زیادی دارد که باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به استفاده از فونت استاندارد، رنگ‌ مناسب، تصاویر باکیفیت و مرتبط، و همچنین بهره بردن از ایده‌های خلاقانه و امروزی اشاره داشت.

امروزه با توسعه و رشد صنعت بسته بندی متریال‌های گوناگونی برای بسته بندی محصولات مختلف ارائه شده‌اند. هر یک از انواع بسته بندی مزایای و معایب مخصوص به خود را داشته و برای محصولی خاص مناسب خواهند بود. برای آنکه بتوانید بهترین نوع بسته بندی در تهران را انتخاب کنید باید به نیازها و سلایق مخاطبان و همچنین ویژگی‌های محصول توجه داشته باشید. سعی کنید برای طراحی بسته بندی محصولات خود از ایده‌های جدید و امروزی استفاده کنید تا بتوانید تمایز محصولاتتان را از محصولات رقبا نشان دهید. استودیو سلام گرافیک با سال‌ها تجربه کار تخصصی و حرفه‌ای در زمینه طراحی بسته بندی و دیگر المان‌های گرافیکی و تبلیغاتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای سفارش طراحی بسته بندی در تهران می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس بگیرید.

طراحی بسته بندی در تهران
طراحی بسته بندی در تهران

نکات و اصول طراحی بسته بندی در تهران

اگر می‌خواهید یک بسته بندی استاندارد و حرفه‌ای برای محصولات خود داشته باشید باید نکات زیادی را مد نظر داشته باشید. به طور مثال از جمله موارد بسیار مهم و تاثیرگذار در این زمینه می‌توان به بازار هدف اشاره داشت. برای طراحی بهترین بسته بندی باید بازار هدف را بررسی کرده و نیازهای مخاطبان خود را به درستی بسنجید. به ویژه با توجه به آنکه کسب و کارهای فعال در تهران نقش پررنگی در صادرات و بازارهای بین‌المللی دارند باید نگاه ویژه‌ای به بسته بندی محصولات تولید شده در این شهر داشت. در ادامه برخی از نکاتی که باید در طراحی حرفه‌ای بسته بندی در تهران به آن‌ها توجه داشته باشید را بررسی می‌کنیم:

فونت

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی بسته بندی در تهران استفاده از فونت استاندارد و مناسب است. اگر از فونت‌های استاندارد استفاده نکنید خوانایی متن‌های نوشته شده بر روی بسته بندی کاهش پیدا خواهد کرد. بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی به نوشته‌های درج شده بر روی بسته بندی می‌دهند. از این رو عدم خوانایی این اطلاعات ممکن است برای کسب و کار شما گران تمام شود.

اگر کسب و کار شما در بازار بین‌الملل فعالیت داشته و محصولات خود را صادر می‌کند باید از متن‌های انگلیسی نیز بر روی بسته بندی استفاده کنید. سعی کنید برای نوشته‌های انگلیسی نیز از فونت استاندارد و هماهنگ با طراحی بسته بندی استفاده کنید. بهتر است فونت خود را با توجه به نیازها و روحیات مخاطبان هدف انتخاب کنید تا نتایج بهتری دریافت کنید.

رنگ

چشم انسان در اولین برخورد با هر شی‌ای ابتدا رنگ آن را تشخیص می‌دهد. از این رو هر اندازه در انتخاب رنگ مناسب برای بسته بندی خود توجه بیش‌تری داشته باشید به همان اندازه موفقیت بیش‌تری هم در جذب مخاطبان کسب خواهید کرد. معمولاً در طراحی بسته بندی در تهران از دو یا نهایت سه رنگ استفاده می‌شود. استفاده از رنگ‌های بیش‌تر طراحی شما را شلوغ و درهم‌ریخته خواهد کرد. طراحان ما در سلام گرافیک قادرند با تلفیق دانش، مهارت، و تجربه خود و همچنین آشنایی با اصول رنگ‌شناسی بهترین گزینه را با توجه به نوع محصول شما انتخاب کنند.

تصویر

در بسیاری از بسته بندی‌ها از تصاویر واقعی محصول نیز استفاده می‌شود. استفاده از تصاویر باکیفیت و واقعی می‌تواند بیش‌تر توجه مخاطبان را جلب کرده و دید مناسبی از محصول داخل بسته بندی به آنان دهد. متاسفانه عکاسی حرفه‌ای و صنعتی از جمله مواردی است که بسیاری از تولیدکنندگان نسبت به آن بی‌توجه هستند. استفاده از تصاویر باکیفیت، مرتبط، و مناسب می‌تواند موفقیت‌های بیش‌تری در زمینه فروش محصولات برای کسب و کار شما به ارمغان آورد.

لوگو

اهمیتی ندارد که قصد طراحی بسته بندی چه محصولی را دارید؛ در هر صورت استفاده از لوگو و نام برند بر روی بسته بندی از جمله ضروریاتی است که نباید از آن غافل شوید. درج لوگو و نام برند و گاهاً شعار برند بر روی بسته بندی می‌تواند مشتریان را با کسب و کار شما آشنا کند. افزایش اگاهی از هویت برند در میان مخاطبان می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد. سعی کنید لوگوی برند خود را با اندازه مناسب در جای مناسبی از بسته بندی قرار دهید تا مشتریان به راحتی آن را مشاهده کنند. اگر در بازارهای بین‌الملیی فعالیت دارید، درج لوگو بر روی بسته بندی می‌تواند کمک زیادی به رشد کسب و کار شما کند.

خلاقیت

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نکاتی که باید در طراحی بسته بندی در تهران به آن توجه داشته باشید خلاقیت و داشتن ایده‌های نو است. رقابت بسیار زیادی که میان کسب و کارهای گوناگون در عصر امروزه وجود دارد زمینه‌ساز رشد خلاقیت است. به طور قطع بیش‌تر محصولاتی در ذهن افراد ماندگار می‌شوند که با بقیه محصولات موجود در بازار متفاوت هستند. البته بهتر است اشاره داشته باشیم که در اینجا منظور از خلاقیت تنها متفاوت بودن نیست، بلکه تفاوت در عین زیبایی و معنادار بودن است که می‌تواند نتایجی شگفت‌انگیز برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد.

باز و بسته شدن بسته بندی

علاوه بر طراحی گرافیکی بسته بندی، نحوه باز و بسته شدن آن نیز می‌تواند تاثیر زیادی در میزان فروش شما داشته باشد. به طور مثال بسته‌های شکر را در نظر داشته باشید. بسیاری از مشتریان پس از باز کردن بسته‌های شکر ناچار هستند کل محصول را به ظرفی دیگر منتقل کنند. اما اگر شما به عنوان تولیدکننده شکر از ایده‌های جدید بسته بندی استفاده کرده و امکان بستن درب بسته بندی را پس از استفاده به مشتریان دهید می‌توانید به راحتی نظر بسیاری از خریداران شکر را به خود جلب کنید.

علاوه بر این استفاده از ایده‌های خلاقانه برای شیوه باز و بسته کردن بسته بندی نیز می‌تواند نتایج عالی به دنبال داشته باشد. استفاده از ایده‌های به روز در این زمینه می‌تواند ذوق و سلیقه کسب و کار شما را به مشتریان نشان دهد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *