09150554525

طراحی بسته بندی نوشیدنی

طراحی بسته بندی نوشیدنی

طراحی بسته بندی نوشیدنی (Drink packaging design) را می‌توان به عنوان یکی از انواع طراحی‌های بسته بندی محصولات در نظر گرفت. طرح و رنگ بطری‌های نوشیدنی در دید کاربران بسیار حائز اهمیت است و یکی از دلایل عمده خرید محصول در نگاه اول، طرح روی بسته بندی است. جهت آشنایی بیشتر با نمونه دیزاین بسته بندی اینپک با ما همراه باشید.

شرکت طراحی بسته بندی اینپک آماده ارائه خدمات برای طراحی محصولات شماست. با ما تماس بگیرید. 

نمونه بسته بندی نوشیدنی

نمونه کاور بسته بندی محصول نوشیدنی طراحی شده در استودیو اینپک را مشاهده کنید.

0

0

0

0

0

0

یکی از مهم ترین شاخص های دیزاین بسته بندی مواد غذایی رعایت جذابیت های بصری است، یک طراح بسته بندی حرفه ای میتواند تمامی عناصر زیبایی به خوبی در بسته بندی حرفه ای رعایت کند.

به عنوان  در بسته بندی محوصلات خاص نظیر طراحی جعبه زعفران سعی میکند با رعایت اصول طراحی کیفیت محصول را هم به خریدار انتقال بدهد. طراحی بسته بندی در شهر های مختلف متفاوت ایران متفاوت است مثلا ممکن است طراح برای طراحی پکیج در تهران نیازمند کیفیت بیشتری باشد اما برای همان سبک طراحی بسته در مشهد نیازمند زمان و دقت بیشتری باشد.

بهترین بسته بندی نوشیدنی

در نظر بسیاری از مشتریان طراحی بسته بندی نوشیدنی که می‌خرند، تاثیر بسزایی بر انتخاب آن‌ها دارد. چرا که خلاقیت در طراحی بسته نوشیدنی می‌تواند مشتری را به سمت خود جذب کند. باید سفارش طراحی بسته بندی استفاده بدهید که به کیفیت نوشیدنی لطمه نزده و اصول طراحی بسته بندی نوشیدنی را رعایت کند.
اگر تمایل به ثبت سفارش طراحی بسته بندی و  آگاهی از نکات مهم قرارداد بسته بندی نوشیدنی دارید، می‌توانید با مشاور طراحی بسته بندی شرکت این‌پک تماس گرفته و اطلاعات کاملی دریافت کنید.

قیمت طراحی بسته بندی نوشیدنی نیز وابسته به جنس ماده آن است. می‌توانید از قوطی و پاکت و مثال‌های دیگر استفاده کنید. مدل‌های متنوع بسته بندی نوشیدنی را می‌توانید اینجا ببینید.

boxdesigning

جعبه محصولات نوشیدنی از اهمیت بالایی برخوردار هستند، جنس بسته میتواند در نگهداری محصول و جلوگیری از آسیب های وارده در حین حمل و نقل جلوگیری کند. معمولا طراحان در انواع بسته بندی نوشیدنی ها سعی میکنن علائم مربوط به خوراکی بودن محصول را در چاپ بسته بندی رعایت کنند.

سفارش طراحی بسته بندی نوشیدنی
سفارش بسته بندی نوشیدنی

سفارش طراحی بسته بندی نوشیدنی

اگر قصد سفارش بسته بندی محصولات نوشیدی دارید قبل از هرکاری بهتر است با کاربرد بسته بندی آشنا باشید. پیشنهاد میکنیم اطلاعات لازم در خصوص گسترده پکیجینگ را از مشاورین سایت اینپک دریافت نمایید. اگر دوست دارید محصولتان خودتان طراحی کنید بهتر است راهنمای طراحی بسته بندی مطالعه کنید و با نرم افزار های طراحی پکیج محصول آشنا شوید.

طراحی بسته بندی نوشیدنی بطور معمول 5 روز کاری زمان می‌برد.

می‌توانید از خدمات تخصصی طراحی بسته بندی نوشیدنی شرکت این‌پک که دارای 10 سال سابقه کاری است، استفاده کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

8 پاسخ

    1. از این بابت صمیمانه عذرخواهی میکنم، از ساعت 7 صبح تا 12 شب با شماره 09355054580 میتونید تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *