طراحی بسته بندی مواد شوینده

طراحی بسته بندی مواد شوینده

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته بندی انواع مختلفی دارد که یکی از آنها، طراحی بسته بندی مواد شوینده (Detergent packaging design) است. شرکت اینپک با وجود متخصصین حرفه‌ای طراحی، به شما خدماتی باکیفیت و به صرفه ارائه می‌کند. جعبه و بسته بندی مواد شوینده با توجه به نوع کارایی محصول باید به نحوی باشد که علاوه بر ظرافت و کیفیت کار، مشخصات محصول را به طور کامل به مشتری هدف انتقال دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش طراحی اختصاصی مواد شوینده بهداشتی، با ما تماس بگیرید.

زیبایی بسته بندی را ببینید
سفارش طراحی بسته بندی شوینده

بسته بندی مواد شوینده یکی از پارامترهایی است که توجه مشتری را به خود جلب می‌کند و باعث افزایش فروش می‌شود، شما می‌توانید برای بسته بندی مواد شوینده با تیم اینپک تماس بگیرید

ایده بسته بندی مواد شوینده

تیم خلاق و حرفه ای اینپک برای مواد شوینده شما خلاقانه ترین و بهترین ایده را پیاده سازی می‌کند تا از این طریق در بازار از دیگران متمایز باشید.

ابعاد بسته بندی مواد شوینده

در استدیو خلاق اینپک ، مهم نیست محصول شما در چه ابعاد چه نوعی باشد، برای هرکدام بسته بندی منحصر به فرد و کاربردی را طراحی می‌کند تا از این طریق فروش خود را افزایش بدهید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی مواد شوینده

ویدئو ببینید

برای اینکه بسته بندی خارق العاده داشته باشید و بسته بندی شما کاربردی باشد، پیشنهاد میکنم ویدیو زیر را ببینید.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی مواد شوینده
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع مواد شوینده

طراحی حرفه‌ای

به‌نظر شما طراحی بسته بندی مواد شوینده تاثیری بر میزان فروش آن دارد؟ جواب بله است. چرا که در بازار حال حاضر، ظاهر و نحوه ارائه محصول، تاثیر زیادی بر فروش آن دارد. برای داشتن یک طراحی اصولی مواد شوینده، بهتر است که از هزینه طراحی بسته بندی مواد شوینده آگاه باشید. ممکن است بخواهید طراحی بسته بندی مواد شوینده انسانی داشته باشید یا طراحی بسته بندی شوینده‌های ساختمانی. تفاوتی ندارد. بلکه جنس و متریال بسته بندی باعث تغییر در هزینه آن خواهد شد. اگر برای ارائه محصول خود به بازار عجله دارید، می‌توانید از سفارش طراحی بسته بندی فوری استفاده کنید. برای اطلاع از هزینه طراحی بسته بندی مواد شوینده کافی است با ما تماس حاصل کنید، 09355054580 همچنین مشاوره رایگان طراحی بسته بندی دریافت کنید. در ادامه اگر قصد داشته باشید که سفارش طراحی بسته بندی مواد شوینده خود را ثبت کنید، می‌توانید پیش نویس قرارداد طراحی بسته بندی را نیز دریافت کنید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه مواد شوینده

جدا از بسته بندی که مواد شوینده داخل آن قرار می‌گیرد، برای حمل و نقل ساده تر، این مواد شوینده باید درون جعبه قرار بگیرید. به عنوان مثال اگر قصد صادرات مواد شوینده به کشور آلمان را دارید باید یک تیم با تجربه از دانش طراحی بسته بندی آلمان را انجام دهد یا برای ارسال آن به شهر مشهد، باید طراحی بسنه بندی در مشهد ان را انجام دهد.

سفارش بسته بندی مواد شوینده
سفارش طراحی بسته بندی مواد شوینده

سفارش طراحی بسته بندی مواد شوینده

برای ثبت سفارش بسته بندی در تهران، شما می‎توانید با تیم سلام گرافیک در ارتباط باشید . تیم ما با پشتیبانی سوالات وخواسته های شمارا دریافت کرده و با توجه به نیاز شما، برای محصول شما و هدف شما طراحی بسته بندی را انجام میدهد.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی مواد شوینده؟

شنوا باشید!

طراحی بسته بندی مواد شوینده معمولا بین 4 تا 5 روز کاری زمان می‌برد.

شرکت این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری در امر طراحی بسته بندی، آماده خدمات رسانی به شما مشتری عزیز است.

در مورد ساخت مواد شوینده مشاوره رایگان دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی مواد شوینده

شما به عنوان کسی که تولید کننده محصولات مواد شوینده هستید، شاید برای طراحی بسته بندی خود دچار سردگمی شده باشید و ندانید چه بسته بندی برای شما مناسب است و از نظر هزینه و فروش بیشترین کاربرد را دارد. اگر شما تولید کننده صابون هستید، باید از نکات بسته بندی صابون مطلع باشید، یا اگر شما قصد تمرکز بر فروش شامپو دارید، باید از نکات طراحی بسته بندی شامپو در جریان باشید.

شما می‌توانید مشاوره رایگان برای انتخا ببسته بندی مناسب کسب و کار خود را از تیم خلاق سلام گرافیک دریافت کنید.

نکات اساسی در طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی مواد شوینده فلزی

با توجه به اینکه استفاده از بسته بندی فلزی در محصولات شوینده بسیار از اهمیت زیادی برخوردار است به نکات زیر توجه کنید:
نمونه کار بسته بندی مواد شوینده
4.8/5 - (6 امتیاز)