09150554525

طراحی بسته بندی شکر

طراحی بسته بندی شکر

طراحی بسته بندی شکر(Sugar packaging design) از جایی که کارخانه و شرکت های بزرگی در ایران در حوزه تولید و پخش شکر فعالیت می‌کنند از اهمیت زیادی برخوردار است. این شرکت ها برای فروش و جذب بیشتر و همچنین صادرات شکر مجبور هستند از بسته بندی با کیفیت استفاده کنند و در طراحی آن باید خلاقیت و کاربری خریدار را در نظر داشته باشد. برای دیزاین پکیج در مشهد با ما تماس بگیرید. 

نمونه بسته بندی شکر

نمونه طرح بسته بندی حرفه‌ای شکر در شرکت بسته بندی این پک را مشاهده کنید.

قیمت طراحی بسته بندی در شرکت این‌پک با توجه به نوع بسته بندی و طراحی انجام شده مشخص خواهد شد. برای اطلاع از تعرفه‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در این‌پک تماس بگیرید.

بهترین بسته بندی شکر

یکی از موارد بسیار مهمی که باید در عرضه انواع محصولات به آن توجه ویژه‌ای داشت بسته بندی محصول است. بسته بندی به پوششی گفته می‌شود که می‌تواند محصول را به خوبی در بر بگیرد. افرادی که در زمینه طراحی بسته بندی فعالیت داشته و با اشکال طراحی بسته بندی آشنایی کامل دارند می‌دانند که هر بسته بندی مناسب و حرفه‌ای از دو جزء مهم تشکیل شده است که عبارت است از طراحی صنعتی بسته بندی و طراحی گرافیکی بسته بندی. از جمله مواردی که در حیطه وظایف متخصص طراحی بسته بندی و گرافیست قرار دارد می‌توان به طراحی فرم و استایل بدنه اصلی محصول، نوع ارتباط فیزیکی، خلق هویت‌های سه بعدی و دو بعدی، طراحی لیبل و پوسته‌ای که روی بسته بندی کشیده می‌شود، و همچنین جلب توجه از نظر رنگ و بافت اشاره داشت. مدیران آگاه به طور کامل با اصول رقابت در دنیای امروزی آشنایی داشته و می‌توانند با معجزه بسته بندی شانس پیروزی خود را افزایش دهند. یکی از محصولات مهمی که جزو واجبات و ضروریات هر خانه است می‌توان به شکر و بسته بندی لبنیات اشاره داشت. شکر از جمله محصولاتی است که معمولاً به صورت ماهانه یا هفتگی توسط خانواده‌ها تهیه می‌شود. شکر را می‌توانید در بسته بندی‌های گوناگون با اندازه‌ها و شکل‌های مختلف یافت کنید. معمولاً تمام شکرها شکل و کیفیتی یکسان دارند. با این شرایط چگونه می‌توانید شکرهای تولید شده توسط برند خود را بهتر به فروش رسانید؟ بسته بندی شکر از جمله مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند موجب پیروزی در بازار رقابتی امروز شود. ایده‌های خلاقانه زیادی برای طراحی بسته بندی شکر وجود دارد که می‌توانید از ان‌ها استفاده کنید. یک نمونه بسته بندی حرفه‌ای می‌تواند به راحتی نظر خریداران را جلب کرده و آن‌ها را به خرید تشویق کند.

boxdesigning

شرکت طراحی بسته بندی اینپک شکر یکی از موارد بسیار مهمی است که می‌تواند بر افزایش فروش این محصول تاثیر زیادی داشته باشد. امروزه تولیدکنندگان زیادی در بازار با یکدیگر رقابت دارند. هر یک از این تولیدکنندگان باید از ترفندها و شگردهای مختلف برای افزایش فروش خود استفاده کنند. یکی از این ترفندها دیزاین بسته در شهر تهران و دیگر شهرهاست. بسته بندی مناسب می‌تواند از محصول در مقابل خطرات و عوامل محیطی مانند رطوبت و نور خورشید محافظت کرده و کاربری آن را راحت‌تر کند. اگر از بسته بندی مناسب برای محصولات تولیدی برند خود استفاده کنید می‌توانید نظر مشتریان را جلب کرده و فروش خود را به سرعت افزایش دهید. تمام این موارد، باید در قرارداد بسته بندی ذکر شوند تا از سوتفاهم در آینده جلوگیری شود. می‌توانید با واحد مشاوره طراحی بسته بندی شرکت این‌پک تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید. البته طراحی بسته بندی شکر یا دیگر محصولات به کمک یک طراح گرافیک متخصص یا شرکت طراحی بسته بندی نیاز خواهد داشت. در طراحی بسته بندی نکات زیادی وجود دارند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید تا در نهایت یک بسته بندی کاملاً حرفه‌ای و مناسب داشته باشید. از جمله نکات مهم در طراحی بسته بندی شکر می‌توان به استفاده از رنگ‌های مناسب، توجه به خواسته و نظر مشتریان و مخاطبان هدف، استفاده از شعار برند بر روی بسته بندی، و همچنین خلاقیت اشاره داشت. این نکات می‌توانند به داشتن یک بسته بندی عالی و کاربردی کمک کرده و آینده کسب و کار شما را متحول کنند.

سفارش طراحی بسته بندی شکر
بسته بندی شکر را سفارش دهید

قیمت طراحی بسته بندی شکر

یکی از موارد مهمی که باید پیش از سفارش طراحی بسته بندی شکر به آن توجه داشته باشید هزینه مربوط به انجام آن است. هزینه طراحی و ساخت بسته بندی به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع محصول، پیچیدگی طراحی بسته بندی، و نوع بسته بندی اشاره داشت. برای مثال تعرفه طراحی پاکت زعفران و یا بهترین بسته بندی عسل با شکر بسته به جنس جعبه محصول ممکن است متفاوت باشد. همچنین شرکت‌های مختلف طراحی بسته بندی تعرفه‌های گوناگونی را برای کارهای خود ارائه می‌دهند. نرخ طراحی بسته بندی شکر در شرکت این‌پک بر اساس نوع بسته بندی و طراحی انجام شده مشخص خواهد شد.

ساخت بسته بندی مواد غذایی مانند شکر همانند دیگر محصولات باید به شکلی جذاب و در بسته بندی‌های مستحکم و کاربردی ارائه شود. با طراحی بسته بندی مناسب برای شکر می‌توانید توجه مشتریان را جلب کرده و فروش خود را افزایش دهید.

با استفاده از ایده‌های خلاقانه می‌توانید یک بسته بندی متمایز و ویژه داشته باشید. مفهوم بسته بندی خلاقانه این است که مشتریان بیش‌تر به استفاده از محصولات با بسته بندی‌های خاص تمایل نشان می‌دهند. خلاقیت در بسته بندی می‌تواند کسب و کار شما را از این رو به آن رو کند.

در مورد ساخت شکر مشاوره رایگان دریافت کنید

شرکت این‌پک در سال 1395 فعالیت رسمی خود را در شهر مشهد و در زمینه طراحی انواع بسته بندی آغاز کرد. شرکت این‌پک در طول فعالیت خود در این سال‌ها همواره تلاش داشته است که محصولات انواع شرکت‌ها و برندها را در بهترین بسته بندی ارائه داده و با رعایت اصول چاپ بسته بندی به فروش بیش‌تر تولیدکنندگان کمک کند. توانایی و مهارت طراحان این‌پک موجب شده است که این شرکت به یکی از شناخته شده‌ترین و بهترین شرکت‌های آموزش ساخت بسته بندی در سرتاسر ایران تبدیل شود. شما نیز می‌توانید برای سفارش طراحی بسته بندی شکر و دیگر محصولات گوناگون از خدمات این‌پک استفاده کنید. تنها کافیست همین حالا با کارشناسان ما در شرکت این‌پک تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر نمی‌دانید بهترین نرم افزارهای طراحی بسته بندی محصول کدام‌اند، ما در اینپک شما را راهنمایی خواهیم کرد. 

نمونه کار بسته بندی شکر

 

طراحی بست بندی شکر
طراحی بست بندی شکر

اهمیت طراحی بسته بندی شکر

شاید تصور کنید که بسته بندی اهمیت چندانی نداشته و تنها هزینه‌ای اضافی برای شما خواهد بود. اما اگر بسته بندی اهمیتی ندارد چرا برخی از کسب و کارها بودجه بسیار بالایی را به طراحی آن اختصاص می‌دهند؟ چه چیزی موجب اهمیت بالای بسته بندی نزد مدیران و خریداران می‌شود؟ شکر نیز از جمله محصولاتی است که ممکن است اهمیت بسته بندی در آن به خوبی مشخص نباشد. این در حالی است که با استفاده از بسته بندی مناسب برای این محصول می‌توانید به سرعت فروش و سود خود را افزایش دهید. دیزاین بسته بندی غلات و سایر مواد غذایی را به دقت انجام خواهیم داد.  در ادامه برخی از دلایل اهمیت بالای طراحی بسته بندی شکر و دیگر محصولات را بررسی می‌کنیم:

محافظت از محصول

یکی از مهم‌ترین دلایل طراحی بسته بندی محافظت از محصول است. همانطور که می‌دانید برای آنکه محصول به دست مشتری برسد باید مراحل زیادی طی شود. محصول تولید شده پیش از هر چیز در انبارهای کارخانه تولیدکننده ذخیره شده و سپس به فروشگاه‌ها منتقل می‌شوند. محصولات ممکن است برای مدتی در انبار فروشگاه‌ها نیز ذخیره شده و سپس در قفسه‌ها برای مشتریان به نمایش گذاشته شوند. در این روند محصول ممکن است در هر یک از مراحل ذکر شده با آسیب مواجه شود. همچنین برخی از محصولات مانند شکلات و شکر در برابر رطوبت، گرما، سرما، و یا نور خورشید حساس هستند. در نتیجه بهترین بسته بندی شکلات و شکر را باید انجام داد. از این رو باید به نیازهای محافظتی محصول توجه داشت و یک بسته بندی متناسب با آن را طراحی کرد. بسته بندی مناسب می‌تواند از محصول در برابر عوامل و خطرات محیطی به خوبی محافظت کرده و آن را کاملاً سالم به دست مشتری برساند.

زیبایی و جذابیت ظاهری

از دیگر دلایل اهمیت طراحی بسته بندی شکر و دیگر انواع محصولات  مانند بهترین بسته بندی خرما می‌توان به جذابیت و زیبایی ظاهری آن اشاره داشت. به طور کلی دو عامل مهم وجود دارند که می‌توانند شانس فروش محصول را افزایش دهند؛ مورد اول کیفیت محصول و مورد دوم زیبایی و جذابیت ظاهری آن است. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم معمولاً شکرهای تولید شده توسط کارخانه‌های مختلف از شکل ظاهری و کیفیت یکسان برخوردار هستند. در این شرایط است که استفاده از یک بسته بندی جذاب و زیبا می‌تواند شانس فروش محصول را تا حد زیادی افزایش دهد. اگر می‌خواهید یک بسته بندی جذاب و زیبا داشته باشید می‌توانید از کمک گرافیست‌های ماهر و شرکت‌های معتبر طراحی بسته بندی کمک بگیرید. شرکت این‌پک با کمک طراحان ماهر و باتجربه خود قادر است در این زمینه به شما کمک کند. ابتدا فایل لایه باز طراحی بسته بندی را مشاهده کنید و اگر مورد تایید بود، سپس برای چاپ ارسال خواهد شد.

استفاده راحت‌تر از محصول

یکی دیگر از دلایل مهم اهمیت طراحی بسته بندی شکر استفاده راحت‌تر از محصول است. بسته بندی مناسب و حرفه‌ای به خریداران اجازه می‌دهد که راحت‌تر و با اسودگی بیش‌تری از محصول مورد نظر استفاده کنند. به طور مثال در طراحی بسته بندی شکر می‌توانید از تکنیک‌هایی استفاده کنید که بسته بندی پس از استفاده از محصول همچنان قابل استفاده باشد. بدین ترتیب خریداران دیگر مجبور به انتقال شکر به ظرف‌های درب‌دار نبوده و می‌توانند پس از استفاده درب بسته بندی را ببندند. این کار علاوه بر راحتی بیش‌تر می‌تواند از محصول نیز به خوبی محافظت کند. خوشبختانه ایده‌های زیادی برای طراحی بسته بندی‌های این چنینی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

نکات مهم در طراحی بسته بندی شکر

روش های بسته بندی زیادی برای محصولاتی مانند شکر وجود دارد. در هر یک از این روش‌ها از ایده‌های خلاقانه خاصی استفاده شده است. اما موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید آن است که باید در هر نوع بسته بندی از نکات خاصی پیروی کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. در ادامه برخی از نکات مهم برای طراحی بسته بندی شکر را بررسی می‌کنیم:

خلاقیت داشته باشید

هر روزه روش‌های جدیدی برای رقابت میان کسب و کارها و تولیدکنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موضوعی که موجب درخشیدن این روش‌ها و جلب توجه مخاطبان می‌شود خلاقیت است. اغلب خریدهای انجام شده در فروشگاه‌ها توسط خود خریداران انجام می‌شود؛ اگر محصول شما بسته بندی خلاقانه و متمایزی داشته باشد شانس بیش‌تری برای انتخاب شدن توسط مشتریان خواهید داشت. به طور مثال در بسته بندی شکر می‌توانید بخشی از بسته بندی را به صورت شفاف و به شکلی خاص طراحی کنید تا هم ظاهر بسته بندی زیباتر شود و هم مشتریان بتوانند خود محصول را به راحتی مشاهده کنند. همچنین می‌توانید در طراحی بسته بندی از ترکیب متریال‌های گوناگون مانند مقوا و پلاستیک نیز استفاده کنید.

شعار برند خود را فراموش نکنید

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در طراحی بسته بندی شکر به آن توجه داشته باشید استفاده از شعار برند است. فراموش نکنید که برند شما و هویت آن اهمیت بسیار بالایی در موفقیت و افزایش فروش شما خواهد داشت. تمامی مشتریانی که در فروشگاه بسته بندی محصولات شما را مشاهده کنند می‌توانند به خوبی شعار برند شما را خوانده و آشناییت بیش‌تری با آن پیدا کنند. بدین ترتیب شمار زیادی از افراد با هویت برند شما آشنا می‌شوند. این مسئله می‌تواند محبوبیت و در نتیجه فروش شما را تا میزان زیادی افزایش دهد. از این رو بهتر است سعی کنید در طراحی بسته بندی شکر حتماً از لوگو و شعار برند خود به شکل مناسب و در جای صحیح استفاده کنید.

از رنگ‌های مناسب استفاده کنید

رنگ‌بندی بسته بندی از دیگر مواردی است که می‌تواند تاثیر زیادی بر جذابیت و کارایی محصول داشته باشد. همانطور که ممکن است بدانید هر رنگ می‌تواند پیام مخصوصی را به مخاطبان القاء کند. به طور مثال رنگ آبی بیانگر آرامش و صلح و رنگ سبز نماینده طراوت و طبیعت است. با استفاده از رنگ‌های مناسب و ترکیب صحیح آن‌ها با یکدیگر می‌توانید احساس مورد نظر خود را به راحتی به مخاطبان القاء کرده و فروش خود را افزایش دهید. فردی که طراحی بسته بندی محصولات خود را به او می‌سپارید باید به خوبی با روانشناسی رنگ‌ها و تاثیر هر رنگ آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین بسته بندی را ارائه دهد. سعی کنید در ترکیب رنگی بسته بندی‌های خود از رنگ‌های برندتان نیز استفاده کنید تا مشتریان بتوانند آن را به راحتی به خاطر بسپارند.

خواست و نیاز مخاطبان را در نظر داشته باشید

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که باید در طراحی بسته بندی هر محصولی به آن توجه داشته باشید خواسته و نیاز مخاطبان است. به طور مثال در طراحی بسته بندی شکر بهتر است در انتخاب اندازه و ابعاد به خواسته مخاطبان هدف خود توجه داشته باشید. ممکن است شمار بیش‌تری از مشتریان شما به دنبال خرید بسته‌های 1 تا 2 کیلویی شکر باشند. در این صورت باید سعی کنید بسته بندی‌های خود را مطابق با همین خواسته طراحی و تولید کنید. همچنین می‌توانید شکر را در بسته‌های کوچک تک‌نفره نیز قرار دهید تا در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها مورد استفاده قرار گیرند. در طراحی بسته بندی‌های کوچک تک‌نفره نیز می‌توانید از شگردی استفاده کنید که بسته بندی پس از استفاده قابل بسته شدن و استفاده مجدد باشد.

کاربری بسته بندی را فراموش نکنید

در هر مرحله از طراحی بسته بندی محصول خود و کاربردهای آن را به خاطر داشته باشید. در طراحی بسته بندی شکر باید به ماهیت محصول و شیوه نگهداری از آن توسط مشتریان توجه ویژه‌ای داشته باشید. شکر نباید در معرض رطوبت و آب قرار گیرد. همچنین بسته بندی این محصول باید از استحکام مناسبی برخوردار باشد تا در حمل و نقل و انبارداری دچار آسیب نشود. شما باید در طراحی بسته بندی محصول خود تمامی این موارد را در نظر داشته باشید تا بتوانید در نهایت بهترین بسته بندی را ارائه دهید.

4.3/5 - (6 امتیاز)

7 پاسخ

  1. سلام، شما طراحی بسته بندی برای حجم های بالا هم انجا میدید؟ مثلا بسته بندی های 10 الی 50 کیلویی شکر ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *