طراحی بسته بندی غلات

طراحی بسته بندی غلات

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

بسته بندی غلات(Cereal packaging) از جمله مواردی است که جهت سلامت غلات به کار می‌رود. غلاتی مانند جو، جو دوسر، برنج، ذرت، گندم و… نیاز به بسته بندی مرغوب و مناسبی دارند که علاوه بر حفظ سلامت محصول در نگهداری، نظر مخاطب را نیز به خود جلب کند. طراحی بسته بندی غلات باید متناسب با نوع آن علاوه بر کیفیت، دارای قیمتی مناسب باشد.

نیاز به بسته بندی غلات دارید؟ از بسته بندی‌های نامناسب طراحان بسته بندی ناراضی هستید؟ شرکت طراحی بسته بندی این پک آماده ارائه خدمت بسته بندی انواع غلات است.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی غلات

زیبایی بسته بندی را ببینید
بسته بندی غلات صادراتی

ایران یکی از صادرکننده های غلات به سایر نقاط دنیا است، به همین دلیل بسته بندی برای صادرات محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است.

بسته بندی خلاقانه غلات

یکی ازمهم‌ترین نکات بسته بندی غلات، استفاده از ایده و خلاقیت در بسته بندی است که تیم طراحی این‌پک برای شما یک بسته‌بندی خلاقانه طراحی می‌کند

قیمت بسته بندی غلات

با تیم طراحی این پک میتوانید پایین ترین قیمت طراحی بسته بندی را با کیفیت با سفارش دهید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی غلات

ویدئو ببینید

بهترین بسته بندی غلات دارای ویژگی هایی است از جمله جدول غذایی، کاربری راحت، طراحی خاص و جذاب . کیفیت مطلوب جنس بسته بندی.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی حبوبات
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع غلات

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی غلات می‌تواند باعث کشف بازار جدیدی برای محصول شما شود. چرا که استفاده از مدل خلاقانه بسته بندی غلات، حداقل برای یک بار در خرید یک مشتری، می‌تواند باعث جذب وی به محصول شما شود. پس از آن اگر کیفیت خوب باشد، به یک مشتری وفادار تبدیل می‌شود. این‌ها نکاتی از تاثیر بسته بندی در فروش محصول است که مکن است از آن آگاه نباشید. بسته بندی انواع مواد غذایی با شرکت طراحی بسته بندی این پک را فقط یک بار تجربه کنید. جنس پاکت بسته بندی غلات نیز در نگهداری و بازاریابی آن مهم است. باید از متریالی استفاده شود که بیشترین حفاظت را از غلات در برابر شرایط کرده و قابلیت چاپ پذیری خوبی داشته باشد. هزینه طراحی بسته بندی غلات نیز وابسته به همین متریال است. البته نمی‌توان اسم آن را هزینه گذاشت. چراکه با مازاد سود به شما برمی‌گردد. دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی به همراه اطلاع دقیق از نمونه قرارداد طراحی بسته بندی تنها با تماس با شماره 09355054580

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه غلات

اهمیت بسته بندی غلات

همان طور که می‌دانید طراحی بسته بندی جعبه غلات، جزو طراحی بسته‌بندی مواد غذایی می‌شود که رعایت نکات بهداشتی و همچنین ذکر جدول غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است.طراحی بسته بندی نان، طراحی بسته بندی جو، طراحی بسته بندی برنج از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه در صورت کوتاهی در بسته بندی باعث آسیب بیشتر و ضرر خواهد شد.

سفارش طراحی بسته بندی غلات
سفارش بسته بندی غلات

سفارش طراحی بسته بندی غلات

شما برای سفارش طراحی بسته بندی زیبا غلات می‎‌توانید با همکاری با تیم خلاق این پک بهترین بسته بندی را داشته باشید. بسته نبدی یک قسمت مهم از فروش محصول است ومی‌تواند اثر زیادی در کسب وکار شما داشته باشد. برای سفارش بسته بندی در تهران و یا سفارش بسته بندی در مشهد با تیم اینپک تماس بگیرید.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی غلات؟

شنوا باشید!

زمان مورد نیاز برای طراحی بسته بندی غلات بین 5 تا 7 روز کاری است.

شرکت این‌پک با استفاده از کادر مجرب و داشتن 10 سال سابقه کاری، آماده ارائه خدمات طراحی و بسته بندی غلات به شما مشتری عزیز است.

در مورد تهیه غلات مشاوره رایگان دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی غلات

تماس بگیرید

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان برای طراحی بسته بندی شیک و خاص غلات با تیم طراحی بسته بندی این پک تماس بگیرید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی غلات

ویژگی های طراحی بستهبندی با تیم این پک

شرکت های صنعتی زیادی در شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که  با کشت غلات و بسته بندی آنها سر و کار دارند و این محصوالت را به شهر های مختلف کشور و یا حتی سایرکشور ها صادر می‌کند.این بسته بندی باید ویژگی هایی زیر را داشته باشد:

نمونه کار بسته بندی غلات
گروه طراحی بسته بندی اینپک

چند نمونه کار بسته بندی غلات

نظاره گر باشید!

انواع طراحی بسته بندی غلات

بسته بندی غلات جزو یکی از رایج ترین بسته بندی های کشور است که هم برای توزیع در سطح شهر و کشور کاربرد دارد و هم برای صادرات استفاده می‌کنند. برای طراحی بسته بندی غلات از مدل های مختلفی استفاده می‌کنند مانند طراحی بسته بندی پلاستیکی، طراحی بسته بندی کاغذی و طارحی بسته بندی کیسه ای بیشتریت کاربرد را دارد و در بعضی موارد از طراحی بسته بندی فلزی نیز استفاده می‌شود.

4.9/5 - (7 امتیاز)