09150554525

طراحی بسته بندی لوازم التحریر

طراحی بسته بندی لوازم التحریر

طراحی بسته بندی لوازم التحریر (Stationery packaging design) از جایی که قشر گسترده ای را شامل می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است.

طراحی بسته بندی خرازی شامل بسته بندی دفتر، بسته بندی مداد، بسته بندی پاک‌کن ، بسته بندی تراش، بسته بندی کتاب و… می‌شود.

جنس بسته بندی و چاپ بسته بندی وابسته به اینکه قصد بسته بندی چه محصولی را دارید ممکن است از طراحی بسته بندی پلاستیکی، طراحی بسته بندی دستمال کاغذی، طراحی بسته بندی فلزی استفاده شود.

نمونه بسته بندی لوازم التحریر

نمونه طراحی جعبه حرفه‌ای برای لوازم التحریر را مشاهده کنید. در این نمونه کارهای بسته بندی برای محصولات لوازم التحریر سعی شده است که در کنار زیبایی کیفیت نیز حفظ شود.

یک نمونه بسته بندی حرفه ای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ بهترین بسته بندی لوازم التحریر، بسته بندی است که علاوه بر جذابیت و زیبایی، اطلاعات کاملی راجع‌به محصول در اختیار مخاطب قرار دهد.

کارشناس طراحی بسته بندی اینپک، طراحی بسته هر محصول را درست مطابق با ساختار و کاربرد آن محصول طراحی می‌کند. برای مشاهده نمونه طراحی بسته بندی در مشهد، از طریق شماره موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

بهترین بسته بندی لوازم التحریر

همواره می‌توان با تغییر در طراحی بسته بندی محصول، برای لوازم تحریری مشتری تازه پیدا کرد. چراکه تعداد زیاد مشتریان آن کودکان و نوجوانان‌اند که به مدل بسته بندی لوازم تحریر اهمیت می‌دهند.

می‌توانید تعداد زیادی نمونه طراحی بسته بندی لوازم تحریر ببینید اما باید با توجه به محصول، جنس و نوع آن طراحی بسته لوازم تحریر را انتخاب کنید تا در هزینه طراحی بسته بندی لوازم تحریر به مشکل نخورید.

می‌توانید برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی لوازم تحریر، از طراحی نایلون بسته بندی لوازم تحریر، طراحی کارتن لوازم تحریر، طراحی فلزی لوازم تحریر و … استفاده کنید. کافیست با ما تماس برقرار کنید و مشاوره رایگان طراحی بسته و نمونه قراداد طراحی بسته بندی دریافت کنید. مشاوره طراحی بسته بندی را رایگان دریافت کنید. 

boxdesigning

بسته بندی محصولات با اهداف گوناگونی صورت می‌گیرد. مهم‌ترین این اهداف، محافظت از محصول و عرضه آن به صورت شکیل‌تر به مشتری است.

اما از جنبه‌ای دیگر طراحی بسته بندی برای محصولات برای آن‌ها به نوعی ارزش بازاریابی دارد. به عبارتی زمانی که برای چگونگی عرضه محصول خود ارزش قائل می‌شوید، پیامی را به مخاطب منتقل می‌کنید که می‌گوید شما برای او و انتخابش ارزش قائل هستید.

در مراکز استان‌ها به دلیل شدیدتر بودن رقابت کسب و کارها، به طراحی پکیجینگ اهمیت بیشتری داده می‌شود.

به همین دلیل این روزها دیزاین پکیجینگ در تهران طرفداران زیادی دارد. تفاوتی نمی‌کند محصولی که قصد دارید به بازار عرضه کنید یک مواد غذایی است یا حتی لوازم التحریر؛ در هر صورت برای جلب اعتماد و نظر مشتری پیش از هر چیزی باید به طراحی لیبل مواد غذایی یا جعبه و محفظه لوازم التحریر فکر کنید. 

سفارش طراحی بسته بندی لوازم التحریر
بسته بندی لوازم التحریر را سفارش دهید

سفارش طراحی بسته بندی لوازم التحریر

مراحل سفارش طراحی بسته محصول در مجموعه اینپک به چه صورت است؟ ابتدا با مشاوران ما تماس گرفته و نوع محصولی که قصد دارید برای آن بسته بندی طراحی کنید را عنوان می‌کنید.

سپس متخصصین اینپک، مطابق با ماهیت محصول بهترین جنس بسته را به شما پیشنهاد می‌کنند. برای مثال برای لوازم التحریر یا دیزاین بسته زعفران بهتر است از جعبه استفاده شود.

باتوجه به اینکه مدل های مختلف طراحی بسته بندی بسیار متنوع هستند، بسیار مهم است که پیش از ثبت سفارش و چاپ بسته محصول حتما مشاوره دریافت کنید.

اصولا مدت زمان طراحی بسته بندی لوازم التحریر با توجه به کاربرد بسته بندی چیزی بین 1 الی 2 هفته زمان نیاز دارد.

وابسته به نوع لوازم التحریر، بهترین روش آن نیز مشخص می‌شود به عنوان مثال طراحی بسته بندی مداد با دفتر متفاوت خواهد بود. در باز شده بسته بندی می‌توانید این تفاوت را به خوبی مشاهده کنید. 

در مورد ساخت لوازم التحریر مشاوره رایگان دریافت کنید

اگر به یک طراحی خلاقانه و کاربردی فکر می‌کنید، طراحی بسته بندی محصولاتتان را باید به تیم‌های متخصص و باتجربه بسپارید. متخصصین اینپک، با پشت سر گذاشتن دوره‌ها و آموزش تخصصی طراحی بسته بندی، بهترین طراحی را برای محصول شما به تصویر می‌کشند.

این تیم با تسلط بر انواع نرم افزارهای طراحی به شما تضمین می‌دهد که طراحی درست مطابق با معیارها و سلایق شما صورت بگیرد.

5/5 - (4 امتیاز)

4 پاسخ

  1. ما تولید کننده گواش کودکان هستیم، به یک طراح حرفه ای در زمینه طراحی بسته بندی تولیدات مون نیاز داریم، شما میتونید بهمون کمک کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *