طراحی بسته بندی دستمال

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی (Tissue packaging design) یکی از انواع طراحی است که شرکت اینپک ارائه می‌دهد. اینپک عرضه کننده کلیه طراحی بسته بندی و جعبه محصولات با بهترین کیفیت برای شما. دستمال کاغذی یکی از محصولاتی است که مشتریان در ابتدا جذب طراحی جعبه آن می‌شوند. بنابراین طراحی روی جعبه‌ی دستمال کاغذی نیاز به مهارت متخصصین باتجربه دارد.

آیا نیاز به طراحی بسته بندی دستمال کاغذی دارید؟ برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

گرافیست‌های اینپک با سال‌ها تجربه، با خلق ایده‌های نو برای بسته بندی ها، لیستی طولانی از نمونه کارها را در اختیار دارد. برای مشاهده‌ی بخشی از این طراحی‌ها، نمونه‌کار متخصصین اینپک را ببینید.
کیفیت بالای کار

یک بسته بندی مناسب باید دارای کیفیتی قابل قبول و در سطح جهانی باشد تا در رقابت‌ها برد را در اختیار داشته باشد. کفیت بالای طراحی را با ما تجربه کنید.

هزینه‌ی کم طراحی جعبه

طراحی بسته بندی علاوه بر کیفیت بالا، باید هزینه‌ی قابل قبولی را برای کارفرما به جا بگذار. شرکت اینپک پیشنهادات استثنایی برای شما ارائه می‌دهد.

طراحی حرفه‌ای بسته بندی

طراحی حرفه‌ای بسته بندی نیاز به دانش و مهارت متخصصین باتجربه دارد. شما می‌توانید با دیدن نمونه کارهای ما به طراحی حرفه‌ای تیم اینپک اعتماد کنید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی دستمال کاغذی

ویدئو ببینید

یک دستمال کاغذی مرغوب دارای جعبه‌ای شکیل و جذاب است تا دید مخاطب را به ست خود بکشد. طراحی جعبه دستمال کاغذی مانند طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و طراحی جعبه جواهرات و… از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی دستمال
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

انواع طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی در صدها مدل می‌تواند توجه خریدار را به خود جلب کند. سایز بسته دستمال کاغذی نیز سال‌هاست که تنوع بالایی دارد. پس اگر محصول دستمال کاغذی را به بازار عرضه می‌کنید، بهتر است به سراغ طراحی بسته بندی مدرن دستمال کاغذی بروید. برای طراحی جعبه دستمال کاغذی نباید نگران چیزی مثل قیمت طراحی بسته بندی دستمال کاغذی باشید. چرا که با تبلیغات در جعبه های دستمال کاغذی، چندین برابر به شما برخواهد گشت. می‌توانید برای انتخاب مدل بسته بندی دستمال کاغذی به نمونه کارهای ما مراجعه کنید و نمونه طراحی دستمال کاغذی‌ها را ببینید. خدمات بسته بندی محصول با تیم طراحی بسته بندی این‌پک خاص و زیبا انجام دهید. تماس با مشاوران شرکت این‌پک برای شما خدمات مشاوره تخصصی طراحی بسته بندی رایگان خواهد داشت. درضمن می‌توانید از همکاران ما بخواهید که نمونه قرارداد بسته بندی را نیز برای شما ارسال کنند تا از تمام نکات سفارش طراحی بسته بندی دستمال کاغذی آگاه باشید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه دستمال کاغذی

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

دستمال کاغذی جزو محصولاتی است که نگهداری و محافظت از آن در برابر آلاینده‌هایی مثل گرد و غبار و همچنین کثیفی‌های دیگر اهمیت زیادی دارد. بنابراین باید برای دستمال یک جعبه و بسته بندی مناسب قرار داد که علاوه بر حمل آسان، به حفظ تمیزی و بهداشتی ماندن آن کمک کند.

شرکت اینپک طراحی جعبه دستمال کاغذی را در سراسر کشور انجام می‌دهد. طراحی بسته بندی در مشهد، طراحی بسته بندی در تهران و دیگر شهرها از امکانات مجموعه‌ی ماست.

سفارش بسته بندی دستمال
سفارش طراحی بسته بندی دستمال

سفارش طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

آیا نیاز به سفارش طراحی بسته بندی دستمال کاغذی دارید؟ برای یک سفارش مطمئن، به چه کسی می‌توان اعتماد کرد؟

دانش طراحی بسته بندی از جمله علوم مهم در زمینه‌ی طراحی گرافیک است. پیدا کردن یک متخصص حرفه‌ای در این حوزه کار آسانی نیست؛ اما شما می‌توانید با دیدن خدمات و نمونه‌‌کارهای شرکت طراحی بسته بندی اینپک در حوزه‌های مختلفی از جمله طراحی جعبه لوازم خانگی، طراحی بسته بندی لباس و…، طراحی بسته بندی محصول دستمال خود را به ما بسپارید. برای ثبت سفارش بدون نگرانی با ما تماس بگیرید.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی دستمال کاغذی؟

برای پاسخ به سوالات خود شنوا باشید!

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی وابسته به متریالی که انتخاب می‌کنید، بین 4 تا 5 روز طول می‌کشد.

برای دریافت خدمات طراحی بسته بندی دستمال کاغذی باکیفیت، به شرکت این‌پک با 10 سال سابقه درخشان مراجعه کنید.

در مورد ساخت دستمال مشاوره رایگان دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی دستمال کاغذی

تماس بگیرید

آیا محصولی دارید که بدون طراحی است یا می‌خواهید طرح بستهب ندی آن را عوض کنید؟ آیا به دنبال ایده‌ای مناسب برای جعبه دستمال  کاغذی هستید؟

کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان پیش از سفارش همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی دستمال کاغذی

نیاز به راهنمایی برای ساخت دارید؟

برای خلق ایده‌‌های جدید و منحصر به فرد و یافتن فردی متخصص در طراحی، دیدن نمونه بسته‌بندی می‌تواند کمک موثری برای شما باشد. برای دیدن نمونه‌کارهای بیشتر با ما در ارتباط باشید. همچنین اینپ در حوزه‌های زیر هم فعالیت می‌کند.

نمونه کار بسته بندی دستمال
4.8/5 - (5 امتیاز)