طراحی بسته بندی بیسکویت

طراحی بسته بندی بیسکویت

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته‌بندی بیسکویت چیست؟ بسته‌بندی بیسکویت چگونه انجام می‌شود؟ چه روشی برای بسته‌بندی بیسکوئیت مناسب‌تر است؟ مهارت‌های طراح بسته بندی چیست؟

طراحی بسته‌بندی بیسکویت (Biscuit packaging design)  نمونه بسته بندی مواد غذایی است. بسته‌بندی باید علاوه بر زیبایی ظاهر، از آسیب به بیسکویت جلوگیری کند تا کیفیت آن حفظ شود. ظاهر، نوع و جنس بسته‌ بندی می‌تواند به برندسازی محصول کمک کند. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید با مجموعه این‌پک در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را از جمله پرسش متداول تعرفه دیزاین بسته محصول چقدر است را دریافت کنید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی بیسکویت

بیسکوییت محصول مورد علاقه تمامی رده‌بندی‌های سنی است. در ادامه نمونه کار پکیجینگ دیزاین محصول بیسکوییت را می‌بینید. جعبه بیسکوییت باید به شکلی باشد که مشتری را مشتاق به خرید کند.

0

0

0

0

0

0

گروه طراحی بسته بندی اینپک

چرایی بسته بندی بیسکویت

طراحان بسته بندی بیسکوییت شرکت این‌پک در مورد اهمیت چاپ بسته محصول بیسکوییت در ویدئو طراحی خلاقانه جعبه بیسکوییت در محتوای تصویری زیر توضیح می‌دهند.

اهمیت چاپ بسته بیسکوییت از زبان طراحان
بهترین-طراحی-بسته بندی-بیسکویت
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع بیسکویت

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی بیسکویت به عنوان یک محصول غذایی، نشانگر این است که مواد غذایی علاوه بر خوشمزگی باید جذابیت داشته باشند. محصول زعفران نیز از این قاعده مستثنی نیست. در محصول بیسکوئیت نیز باید استانداردهای دیزاین جعبه زعفران رعایت شود چون هر دو محصول خوراکی هستند.

 از همکاران ما درخواست کنید که نمونه قرارداد طراحی بسته بندی را برایتان ارسال کنند تا یک گام جلوتر باشید. همچنین اگر شرکت شما در استان خراسان رضوی فعالیت دارد می‌توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری شاهد فرآیند و نمونه کار دیزاین جعبه محصول در مشهد باشید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

دیزاین جعبه بیسکویت

مفهوم بسته بندی چیست؟ اگر بسته بندی شما توسط طراحان حرفه‌ای این‌پک انجام شود، محصول بیسکویت بیشتر به چشم مخاطب می‌آید و مسلما هنگام خرید به سمت قفسه محصولات شما می‌روند.
طراحان این‌پک با به‌کارگیری نرم افزارهای مختلف طراحی بسته بندی این کار را انجام داده و باعث تمایز شما از رقیبانتان در صنعت تولید بیسکویت می‌شوند.

رنگی-بیسکویت-بسته بندی-طرح
ساده-بیسکویت-بسته بندی-طراحی

سفارش طراحی بسته بندی بیسکویت

اگر قصد سفارش طراحی بسته بندی بیسکویت را دارید، می‌توانید با مشاهده نمونه طراحی بسته بندی بیسکویت و طراحی کارتن مادر بیسکویت از ما مشاوره بگیرید.

گوش بسپارید به توضیحات طراحان بسته بندی

چرا بسته بندی بیسکویت؟

اگر تصمیم دارید بسته بندی محصول بیسکویت خود را به شرکت دیزاین بسته بندی یا فریلنسری بسپارید پیشنهاد می‌شود حتما پادکست چرا بسته بندی را گوش کنید، با این راهنمای کامل طراحی بسته بندی، محصولات خود را اصولی‌تر دیزاین کنید.

اگر قصد طراحی حرفه‌ای پاکت بیسکویت برای رقابت در حجم وسیع دارید، پیشنهاد می‌کنم با مشاور طراحی شرکت این‌پک مشورت کنید.

بر اساس جنس ماده و تعداد لایه‌ای که قصد داشته باشید برای طراحی پاکت بیسکویت استفاده کنید متغیر است. زمان حدودی را می‌توان 10 روز دانست.

طراحی-بسته بندی-بیسکویت-با-بهترین-مواد
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ساخت بیسکویت

 از خدمات مشاوره طراحی بسته بندی شرکت طراحی بسته بندی این‌پک به رایگان با برقراری تماس با شماره 09355054580 استفاده کنید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی بیسکویت

نیاز به راهنمایی برای ساخت دارید؟

شرکت این‌پک خدمات دیزاین پکیجینگ در تهران عرضه می‌کند. طراحان شرکت پیش از ارائه محصول نهایی نمونه کارهای مختلف را به شما نشان می‌دهند و تصمیم‌گیری را برای شما ساده‌تر می‌کنند. از طراحان بخواهید در کنار نمونه کار فایل لایه باز بسته بندی بیسکویت را در اختیار شما قرار دهند.

بهترین نوع طراحی بسته بندی بیسکویت
گروه طراحی بسته بندی اینپک

چند نمونه کار بسته بندی بیسکویت

طراحی بسته بیسکوییت در رنگ‌، جنس و اشکال مختلف انجام می‌شود. اشکال مختلف طراحی جعبه بیسکویت را در زیر ببینید

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *