slide1 (1)

طراحی بسته بندی سوهان

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

بسته بندی سوهان(Sohan packaging) از جهت اینکه سوهان جزو مواد غذایی و شیرینی است، در صورتی که بسته بندی نامناسب داشته باشد محصولات درون آن خراب می‌شود، آسیب می‌بیند و می‌شکند. تمام نکاتی که برای بسته بندی موادغذایی استفاده می‌شود در بسته بندی سوهان نیز صدق دارد. برای دیدن نمونه کار طراحی بسته بندی و مشاوره بیشتر با تیم طراحی بسته‌بندی اینپک با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی سوهان

نمونه کار طراحی بسته بندی طراحی شده توسط تیم طراحی اینپک رادر این بخش میتوانید مشاهده کنید، و در صورت نیاز و مشاوره بیشتر با تیم اینپک تماس بگیرید.
بسته‌بندی سوهان گزی

سوهان گزی یکی از انواع سوهان ها است که طرفداران بیشتری دارد و طریقه بسته بندی آن به دلیل حفظ تازگی متفاوت است.

ایده بسته بندی سوهان

یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت در طراحی بسته بندی، ایده خلاقانه است که با اینپک می‌توانید بسته بندی خلاقانه داشته باشید.

بسته بندی سوهان در قم

سوهان صوغات اصلی شهر قم است، به همین دلیل بسته بندی در قم برای شوهان بسیار از اهمیت زیادی برخوردار است.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی سوهان

بسته بندی جذاب سوهان ویژگی هایی دارد که تیم طراحان گرافیک اینپک توجه ویژه‌ای به آن دارند.
ببینید ما چگونه کار می کنیم
video-image (1)
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع سوهان

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی سوهان برای بسیاری از افرادی که سوغاتی داده یا گرفته‌اند، جذاب بوده است. در این بازار بیشتر از سایر محصولات مرتبط، به مدل طراحی بسته بندی سوهان اهمیت می‌دهد و همین دلیل دیدن طراحی بسته بندی سوهان گزی در طرح‌های متنوع است. اگر برای محصول خود به دنبال سفارش بسته بندی سوهان هستید، بهتر است بدانید که بیشتر هزینه طراحی بسته بندی سوهان مربوط به جنس آن است. این قبیل نکات را می‌توانید در تماس با مشاور رایگان طراحی بسته بندی شرکت این‌پک بدست آورید. درضمن می‌توانید در تماس خود درخواست کنید تا نمونه قرارداد طراحی بسته بندی را نیز برای شما ارسال کنند تا در زمان خود صرفه جویی کنید. بهترین بسته بندی مواد غذایی را از ما بخواهید. برای دیدن انواع بسته بندی سوهان با ما همراه باشید.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه سوهان

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

طراحی بسته بندی جذاب سوهان باعث می‌شود که فروش شما چند برابر شود. در طراحی جعبه سوهان باید نکات مهمی را در نظر گرفت که یک طراح باید از آن مطلع باشد. با همکاری با تیم اینپک می‌انید طراحی خود را به یک تیم خلاق بسپارید.

homemade-chickpea-hummus-with-chips-p3rrymh682mr19hom1amjvi4q2z4l8g0g86hap0tv8
chips-1

مدل های مختلف طراحی بسته بندی سوهان

بسته بندی سوهان می‌تواند شامل مدل های مختلف با جنس بسته بندی مختلفی باشد. مدل های بسته بندی می‌تواند مربعی، گرد، جعبه ای و یا حتی تک نفره باشد و برای جنس بسته بندی معمولا می‌توان از بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی فلزی و بسته بندی کاغذی استفاده کرد.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی سوهان؟

بسته بندی جزو مهمی از فروش یک محصول است و می‌توان به عنوان بازاریابی محصول در نظر گرفت. برای درک بیشتر میزان اهمیت بسته بندی سوهان این پادکست را گوش کنید.

شرکت این‌پک با داشتن نیروی متخصص با تجربه در امر طراحی و ساخت بسته بندی سوهان، قادر است خدمات ارزنده‌ای در این بخش به مشتی ارائه کند.

زمان این کار وابسته به ماده‌ایست که پس لز طراحی بسته گز از آن برای ساخت استفاده می‌کنید. طراحی به تنهایی 4 روز زمان می‌برد.

141-u21358-fr
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی سوهان

تماس بگیرید

بسته بندی سوهان نیاز به رعایت نکاتی دارد که باید علاوه بر اینکه طراح آن را رعایت می‌کند کارفرما نیز این نکات را بداند و برای بسته بندی خود درنظر بگیرد. برای اطلاع از این نکات پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره رایگان بسته بندی سوهان، با تیم اینپک تماس بگیرید.

طراحی با این پک

ویژگی های طراحی بسته بندی سوهان با اینپک

طراحی بسته بندی با اینپک چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که می‌دانید طراحی بسته بندی یکی از روشهای بازاریابی و فرو ش محصول است. اما چه بسته بندی میتواند موفق باشد؟ طراحی بسته بندی با اینپک ویژگی های زیادی به همراه داردمانند:

142
گروه طراحی بسته بندی اینپک

سفارش بسته بندی سوهان

سفارش طراحی بسته بندی سوهان یکی از درخواست های بسیار فروشنده ها در شهر قم و اصفهان است که شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط طراحی با تیم اینپک تماس حاصل فرمایید. 
4.3/5 - (3 امتیاز)