خدمات طراحی بسته بندی  قیمت طراحی بسته بندی نمونه بسته بندی بسته بندی ضد آب بسته بندی صادراتی

Graphic design company employees

طراحی بسته بندی سوهان

طراحی بسته بندی سوهان (Sohan packaging) از جهت اینکه سوهان جزو مواد غذایی و شیرینی است، در صورتی که بسته بندی نامناسب داشته باشد محصولات درون آن خراب می‌شود، آسیب می‌بیند و می‌شکند. این موارد باید در مفاد قرارداد دیزاین بسته بندی ذکر شود. تمام نکاتی که برای طراحی بسته بندی مواد غذایی استفاده می‌شود در بسته بندی سوهان نیز صدق دارد. طراحی بسته‌بندی سوهان از طراحی های مهم صنعت سوغات ایران است.

نمونه بسته بندی سوهان

نمونه کارهای طراحی بسته بندی سوهان قم و دیگر شهرهای انجام شده توسط این پک را ببینید.

بسته‌بندی سوهان گزی

سوهان گزی یکی از انواع سوهان ها است که طرفداران بیشتری دارد و طریقه بسته بندی آن به دلیل حفظ تازگی متفاوت است.

ایده بسته بندی سوهان

یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت در طراحی بسته بندی، ایده خلاقانه است که با اینپک می‌توانید بسته بندی خلاقانه داشته باشید.

بسته بندی سوهان در قم

سوهان صوغات اصلی شهر قم است، به همین دلیل بسته بندی در قم برای شوهان بسیار از اهمیت زیادی برخوردار است.

 بسته بندی جذاب و جنس بسته بندی محصولات سوهان ویژگی هایی دارد که تیم طراحان گرافیک اینپک توجه ویژه‌ای به آن دارند چرا که رعایت اصول آن قطعا منجر به برندسازی و پیشرفت برند می‌شود. برای مثال طراحان ما برای یک برند گمنام دیزاین پکیج زعفران انجام دادند و حالا این برند در میان مردم بسیار مشهور شده است.  طراحان اینپک در ویدئو زیر با جزئیات از این ویژگی‌ها می‌گویند.

video-image (1)

طراحی بسته بندی سوهان برای بسیاری از افرادی که سوغاتی داده یا گرفته‌اند، جذاب بوده است. در این بازار بیشتر از سایر محصولات مرتبط، به نوع های مختلف طراحی بسته بندی سوهان اهمیت می‌دهد و همین دلیل دیدن طراحی بسته بندی سوهان گزی در طرح‌های متنوع است. اگر برای محصول خود به دنبال سفارش بسته بندی سوهان هستید، بهتر است بدانید که بیشتر هزینه طراحی بسته بندی سوهان مربوط به جنس آن است.  درضمن می‌توانید در تماس خود درخواست کنید تا نمونه قرارداد طراحی بسته بندی را نیز برای شما ارسال کنند تا در زمان خود صرفه جویی کنید. بهترین بسته بندی مواد غذایی را از ما بخواهید. مشهد شهری است که زائرین و مسافران زیادی هر ساله از آن دیدن می‌کنند و سوغاتی سوهان می‌خرند. برای دیدن نمونه طراحی بسته بندی در مشهد با ما همراه باشید.

boxdesigning

نکات برای بسته بندی سوهان کنجدی

طراحی بسته بندی جذاب سوهان باعث می‌شود که فروش شما چند برابر شود.  در طراحی جعبه سوهان بسته بندی خرما باید نکات مهمی را در نظر گرفت که یک طراح باید از آن مطلع باشد.

یکی از این نکات توجه به کیفیت چاپ دیزاین بسته بندی محصول است. با همکاری با تیم اینپک می‌انید طراحی خود را به یک تیم خلاق بسپارید.

homemade-chickpea-hummus-with-chips-p3rrymh682mr19hom1amjvi4q2z4l8g0g86hap0tv8
chips-1

مدل های مختلف طراحی بسته بندی سوهان

بسته بندی سوهان می‌تواند شامل مدل های مختلف با جنس بسته بندی مختلفی باشد. مدل‌های بسته بندی می‌تواند مربعی، گرد، جعبه ای و یا حتی تک‌نفره باشد و برای جنس بسته بندی معمولا می‌توان از بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی فلزی و بسته بندی کاغذی استفاده کرد.

بسته بندی جزو مهمی از فروش یک محصول است و می‌توان به عنوان بازاریابی محصول در نظر گرفت. برای درک بیشتر میزان اهمیت بسته بندی سوهان این پادکست را گوش کنید.

شرکت این‌پک با داشتن نیروی متخصص با تجربه در امر طراحی و ساخت بسته بندی سوهان، قادر است خدمات ارزنده‌ای در این بخش به مشتی ارائه کند. همچنین می‌توانید از طراحان اینپک بخواهید فایل لایه باز بسته بندی را در اختیار شما قرار دهند.

زمان این کار وابسته به ماده‌ایست که پس لز طراحی بسته گز از آن برای ساخت استفاده می‌کنید. طراحی به تنهایی 4 روز زمان می‌برد.

141-u21358-fr

بسته بندی سوهان نیاز به رعایت نکاتی دارد که باید علاوه بر اینکه طراح آن را رعایت می‌کند کارفرما نیز این نکات را بداند و برای بسته بندی خود درنظر بگیرد. همچنین هنگام استفاده از نرم افزار دیزاین جعبه محصول باید این نکات را رعایت کرد. برای اطلاع از این نکات پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره رایگان دیزاین بسته بندی سوهان، با تیم اینپک تماس بگیرید.

همانطور که می‌دانید طراحی بسته بندی یکی از روشهای بازاریابی و فروش محصول است. اما چه بسته بندی میتواند موفق باشد؟ در آموزش طراحی حرفه ای بسته بندی باید چه پارامترهایی را رعایت کرد؟ طراحی بسته بندی با اینپک ویژگی های زیادی به همراه دارد مانند:

142

سفارش طراحی بسته بندی سوهان یکی از درخواست های بسیار فروشنده ها در شهر قم و اصفهان و تهران است که شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط طراحی با تیم اینپک تماس حاصل فرمایید. اینپک خدمات دیزاین پکیج در شهرستان تهران را انجام می‌دهد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *