09150554525

بسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین

بسته بندی محصولات اینترنتی باید مطابق با ضوابط صحیح باشد تا کالا به طور سالم به دست مصرف کننده برسد. برخی از محصولات فسادپذیر و برخی شکستنی هستند بر همین اساس باید نوع بسته بندی و ویژگی های آن تعیین شود. با این مقاله از شرکت طراحی بسته بندی اینپک همراه باشید.

بسته بندی محصولاتی که در اثر ضربه آسیب می‌بینند

برای بسته بندی کردن کالاهایی که در برابر ضربه آسیب پذیر هستند بهتر است کارتن هایی با ابعاد مختلف تولید شود. با این کار مصرف نایلون های حباب دار صرفه جویی می‌شود. برای اینکه کار برندینگ بی نقص انجام شود بهتر است که روی بسته بندی را با نشان لوگو و نوشته شرکت دیزاین کنید.

بسته بندی محصولات خوراکی

بسته بندی مواد غذایی قوانین و مقررات بهداشتی خاصی دارد تا سلامت کالای موردنظر تا زمانی که به دست مشتری برسد حفظ شود. برای حفظ سلامتی غذا در این حالت باید از دستگاه های بسته بندی وکیوم صنعتی استفاده کرد که به صرفه هستند. دستگاه های وکیوم در بسته بندی خلا ایجا می‌کنند و باعث افزایش ماندگاری خوراکی ها و عطر و طعم آن ها می‌شوند.

نکاتی برای بسته بندی محصولات اینترنتی

برای اینکه بسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین بیشترین تاثیر را بر مشتری داشته باشد باید تعدادی از نکات را رعایت کنید تا موفقیت شما تضمین شود.

برندینگ

لوگو و آدرس وب سایت را بر روی بسته بندی محصولات آنلاین شاپ چاپ کنید تا برندینگ بی نقص انجام شود. این مورد علاوه بر ارتقای سطح برندینگ می‌تواند باعث شیک تر شدن بسته بندی و افزایش فروش کالا شود.

ایمنی

رعایت مواردی که ایمنی بسته بندی را مشخص می‌کند بسیار مهم است. زیرا کاربر به کسب و کاری اعتماد می‌کند که به محصول اهمیت داده باشد و بسته بندی آن را ایمن طراحی کرده باشد.

خلاقیت

خلاقیت مهمترین اصل در رقابت است و اگر این مورد در دیزاین بسته بندی محصولات شما رعایت شود، به زودی رقیبان را شکست خواهید داد.

هزینه بسته بندی

ایجاد یک بسته بندی صحیح و موثر هزینه بالایی دارد. برای اینکه بسته بندی توجیه داشته باشد باید قیمت مناسبی داشته باشد و این امر زمانی تحقق می‌یابد که هزینه های غیر ضروری مانند دستگاه های چاپ را کاهش دهیم.

قابلیت حمل ساده

بسته بندی خوب علاوه بر اینکه ظاهر مناسبی دارد می‌تواند از محصولات درون خودش در برابر ضربات محافظت کرده و امکان حمل راحتی را ارائه دهد.

مهر و موم بسته بندی

بسته بندی باید به طوری مهر و موم شود تا فقط به دست مشتری و به راحتی باز شود. این باعث ایجاد حس اعتماد در مشتری خواهد شد.

هدیه و کد تخفیف

قرار دادن هدیه های کوچک و کدهای تخفیف خصوصا برای سفارشات اولیه می‌تواند مشتری را وفادار کند و او را ترغیب کند که مجددا از شما خرید کند.

استفاده از ضربه گیر های جدید

نایلون های حباب دار در مقایسه با بالشتک های هوا قابلیت حفاظت کمتری در برابر ضربات دارند. همچنین قیمت نایلون حباب دار بیشتر است و فضای بیشتری را اشغال می‌کنند. بنابراین استفاده از ضربه گیر های نوین بسیار مهم است. همچنین می‌توان روی بالشتک های هوا لوگو چاپ کرد.

کاهش حجم محصولات

برخی محصولات مانند لباس ها دارای حجم زیادی هستند و برای کاهش هزینه های حمل و انبارداری باید حجم آن ها را کاهش داد. با دستگاه وکیوم می‌توان حجم بسته بندی ها را تا حد مناسبی کاهش داد.

پلمپ کردن درب بسته بندی

با استفاده از روش های مختلف مانند برچسب یا دوخت حرارتی اقدام به بستن درب بسته بندی کنید تا حس اعتماد در مشتری ایجاد شود و از محصول تا رسیدن به دست مشتری حفاظت شود.  

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه می‌خوانید