طراحی بسته بندی دارو

طراحی بسته بندی دارو

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

0

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی دارو

ویدئو ببینید

0

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی دارو
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی دارو

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی دارو مهم است؟ شرایطی را درنظر بگیرید که دو دارو با عملکرد یکسان، ظاهر متفاوت دارند. در اینجاست که طراحی ظروف بسته بندی دارو بسیار مهم است. طراحی بسته بندی استاندارد دارویی باعث نگهداری بیشتر دارو شده و قدرت فروش را افزایش می‌دهد. می‌توانید نمونه طراحی بسته بندی متنوع دارویی را در اینجا ببینید. در کنار دیدن نمونه کارها می‌توانید قبل از سفارش طراحی بسته بندی دارو، نمونه قرارداد بسته بندی دریافت کنید تا اطلاعات کاملی از فرایند قرارداد و طراحی داشته باشید. هزینه طراحی بسته بندی دارو نیز به مقداری نیست که بخواهید نگران آن باشید. با مشاوران ما تماس بگیرید و مشاوره تخصصی در این زمینه دریافت کنید. مشاوره تخصصی طراحی بسته بندی را با ما تجربه کنید. 09355054580

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه دارو

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

0

بسته بندی دارو را سفارش دهید
سفارش طراحی بسته بندی دارو

سفارش طراحی بسته بندی دارو

0

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی دارو؟

شنوا باشید!

بیشترین زمان صرف شده برای طراحی بسته بندی دارو، 4 روز است.

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با همراهی کادر مجرب و 10 سال سابقه کاری، آماده انجام امور طراحی بسته بندی دارویی شماست.

مشاوره رایگان در زمینه ساخت دارو دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

سفارش طراحی بسته بندی دارو

تماس بگیرید

اگر به دنبال یک طراحی بسته بندی دارو اصولی و حرفه ای هستید و می‌خواهید دچار کم‌ترین ضرر ممکن شوید همین حالا با تیم طراحان ما در شرکت طراحی بسته بندی این پک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استدیو ما بهره‌مند شوید. هم‌چنین برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی دارو با شماره 09355054580 در ارتباط باشید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی دارو

نیاز به راهنمایی برای ساخت دارید؟

0

نمونه کار بسته بندی دارو

طراحی بسته بندی دارو
طراحی بسته بندی دارو

نمونه طراحی بسته بندی دارو

مهم‌ترین هدف در بسته بندی انواع داروها حفظ سلامت محصول در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت است. به همین دلیل برای حفاظت است محصولات حساسی مثل دارو انواع مختلفی بسته بندی طراحی می‌شود. از جمله این طراحی‌ها می‌توان به‌موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی با متریال کارتن و مقوا

بسته بندی با کارتن یکی از رایج ترین انواع بسته بندی برای دارو است. یکی از موارد مهم برای طراحی بسته بندی دارو با کارتن، جنس کارتن است .کارتن‌هایی که برای بسته بندی این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند لازم است در برابر رطوبت، ضربه و نور خورشید مقاومت مناسبی داشته باشند و هم‌چنین باید متریال مصرفی با استانداردهای سازمان بهداشت نیز مطابقت داشته باشد. به این نوع کارتن‌ها که مناسب هستند برای بسته بندی دارو اصطلاحا مقوای بهداشتی می‌گویند.

بسته بندی با متریال پلاستیکی

بسته بندی‌های پلاستیکی به دلیل داشتن مزایای متفاوت یکی از بسته بندی‌های مناسب برای انواع داروها هستند. از جمله مزایای این نوع بسته بندی می‌توان به
  • نشکن هستند و از هدر رفت دارو جلوگیری می‌کنند.
  • قابلیت جمع شدن دارند.
  • وزن بسیار سبکی دارند.
  • حمل و نقل آسانی دارند.

اشاره کرد.

بسته بندی با متریال شیشه ای

مهم‌ترین دلیل استفاده از متریال شیشه برای بسته بندی دارو مقاومت بسیار بالای آن در برابر رطوبت است. هم‌چنین بسیاری از محصولات دارویی لازم است دور از نور خورشید قرار بگیرند به همین منظور می‌توان از شیشه‌ها با رنگ تیره استفاده کرد. از دیگر مزایای بسته بندی دارو با متریال شیشه مقرون به صرفه بودن و آسانی در پر کردن محصولات است.

بسته بندی با متریال فلزی

انواع بسته بندی های فلزی به دلیل نفوذ ناپذیری بالایی که دارند بسیار پرطرفدار برای بسته بندی دارو هستند. هم‌چنین استفاده از متریال فلز برای محصولات دارویی محافظت مناسبی را در برابر ضربه و رطوبت ایجاد می‌کنند.
4.5/5 - (6 امتیاز)