طراحی بسته بندی کادو

طراحی بسته بندی کادو

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

قطعا کادویی با بسته بندی شکیل و جذاب، حس بهتری را به مخاطب منتقل می‌کند تا کادویی بدون بسته بندی!

طراحی بسته بندی کادو(Gift packaging design) و توجه به جزئیات، ارزش کادو را چند برابر می‌کند. یکی از مهمترین نکات مورد توجه که در مدل های مختلف طراحی بسته بندی هدیه باید به آن توجه کرد، جنس بسته بندی و است که ارزش بیشتری را به هدیه میبخشد.

چند مونه کار بسته بندی شده کادو
گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی کادو

مشاهده کردن چند نمونه کار بسته بندی کادو باعث می‌شود که روند انتخاب و طراحی بسته بندی شما به صورت مناسب و حرفه‌ای پیش برود. نمونه کار طراحی بسته بندی کادوهای انجام شده در شرکت این پک ، زیر نظر متخصص پکیجینگ دیزاین با نرم افزار های مختلف طراحی بسته بندی را مشاهده کنید.

طراحی جعبه کادو

طراحی جعبه کادو با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت از طریق وب سایت بزرگ بسته بندی اینپک دریافت کنید. خدمات بسته بندی جعبه کادو

ساخت انواع جعبه کادو

نیاز به ساخت چه مدل جعبه کادو دارید؟ شرکت خدمات بسته بندی این پک بهترین و عالی‌ترین خدمات طراحی و چاپ بسته بندی را برای شما ارائه می‌دهد.

ساخت انواع جعبه هدیه

طراحی و ساخت انواع جعبه هدیه مجموعه خود را با تیم حرفه‌ای بسته بندی اینپک پیش ببرید. بهترین طراحی و چاپ بسته بندی را با ما تجربه کنید.

ویژگی‌های بهترین بسته بندی کادو را می‌دانید؟

بهترین نوع بسته بندی کادو

ویدئو را همین حالا تماشا کنید

بهترین و عالی‌ترین ویژگی‌هایی که برای یک بسته بندی کادو نیاز دارید را در راهنمای کامل طراحی بسته بندی این پک مشاهده کنید. خدمات بسته بندی کادو دریافتی شما باید دارای چه ویژگی‌ها و مواردی باشد تا بهترین نتیجه را از بسته بندی دریافت کنید، مجتبی ملاکی طراح ارشد بسته بندی در این رابطه توضیح می‌دهد.

در رابطه با بسته بندی کادو بیشتر بدانید
بهترین بسته بندی هدیه
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

انواع طراحی بسته بندی کادو

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی کادو می‌تواند نقشی بسیار زیاد در تاثیر هدیه داشته باشد. بطور معمول می‌توانید با طراحی جعبه هدیه کاری کنید که کادو بیشتر به چشم بیاید. البته نکاتی هست که در ساخت و چاپ انواع بسته بندی جعبه هدیه وابسته به متریالی که استفاده می‌کنید، باید به آن توجه کنید. از نکات مهم می‌تواند هزینه طراحی کادو باشد. باید وابسته به هزینه‌ای که برای بسته بندی هدیه می‌کنید، برای ساخت جعبه کادو نیز هزینه کنید. چرا که تاثیر بسته بندی در فروش یک محصول کادویی بسیار زیاد است. می‌توان برای مناسبت‌های خاص از طراحی بسته بندی هدیه استفاده کرد. مثل طراحی بسته بندی هدیه عروسی، طراحی بسته بندی جعبه کادو تولد، طراحی بسته بندی کادو ازدواج و … که هرکدام بر اساس سلیقه و میل سفارش دهنده انجام می‌شود. می‌توانید برای سفارش طراحی بسته بندی حرفه ای و دریافت اطلاعات بیشتر ، با ما تماس گرفته مشاوره رایگان طراحی بسته بندی کادو و همچنین دریافت قرارداد طراحی بسته بندی دریافت کنید.با شرکت طراحی بسته بندی این پک نرخ طراحی بسته بندی را ارزان‌تر از همه جا بخواهید

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه کادو

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

قطعا استفاده از طراحی بسته بندی جواهرات مناسب هم برای  هدیه دادن مناسب است و هم می‌توان به راحتی از آن مراقبت کرد داشتن بسته بندی مناسب هم ارزش بیشتری به هدیه می‌دهد و هم نگه داری از آن را راحتتر میکند در طراحی بسته بندی کادو می‌توان از طراحی بسته بندی فلزی، طراحی بسته بندی شیشه‌ای و یا حتی طراحی بسته بندی پلاستیکی استفاده کرد. لازم به ذکر است گاهی اوقات خود محصول نیز از بسته بندی شیک و جذابی برخورار باشد و دیگر نیازی به بسته بندی مجدد کادو نباشد. به طور مثال طراحی بسته بندی شال و روسری شیک و جذاب که به عنوان بسته بندی هدیه نیز می‌توان استفاده کرد.

سفارش طراحی بسته بندی هدیه
بسته بندی هدیه را سفارش دهید

سفارش طراحی بسته بندی کادو

0

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی کادو؟

شنوا باشید!

وابسته به نوع محصول و همچنین سفارش شرکت تولید کننده، بسته بندی کادو می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی می‌توان گفت که بهترین شیوه طراحی بسته بندی کادو استفاده از رنگ‌های شاد و روشن است.

بسته بندی محصولات کادویی چیزی بین 1 الی 2 هفته زمان نیاز دارد.

مشاوره رایگان در مورد ساخت هدیه دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی کادو

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم!

  آیا می دانید مفهوم بسته بندی چیست؟  نیاز به دریافت مشاوره طراحی کاور محصول در شهر مشهد و طراحی پکیجینگ در تهران برای محصولات کادویی خود دارید؟ شرکت طراحی بسته بندی این پک آماده ارائه خدمات طراحی بسته بندی در زمینه محصولات کادویی و دیگر موارد است. خدمات طراحی بسته بندی کادویی نیاز دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید.

متنوع کار کنید!

طراحی انواع بسته بندی هدیه

هر آنچه در رابطه با انواع بسته بندی هدیه نیاز است بدانید

طراحی گسترده بسته بندی هدیه در انواع طرح‌ها و روش‌های گوناگونی انجام می‌شود، اگر نیاز به بسته بندی هدیه در ساختار متفاوت و همچنین حرفه‌ای دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

نمونه کار بسته بندی کادو
نمونه کارهای طراحی شده کادویی

چند نمونه کار بسته بندی کادو

نظاره‌گر زیبایی بسته بندی کادویی باشید
5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *