طراحی بسته بندی سوغاتی

طراحی بسته بندی سوغاتی

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته بندی سوغاتی (Souvenir packaging design) یکی از انواع طراحی بسته‌بندی‌هایی است که شرکت اینپک به شما ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید برای قشر خاصی از افراد، پک‌های سوغاتی آماده کنید، نیاز به بسته بندی‌های متفاوت و ویژه خواهید داشت. یک پک با کیفیت باید با طرح و رنگی جذاب و حرفه‌‌ای متناسب با نوع محصول و ذائعه‌ی مشتری طراحی شود و این در افزایش فروش تاثیر بسیار زیادی دارد.

برای سفارش بسته بندی‌های فانتزی، سنتی، هنری و… برای محصول سوغات خود، همین حالا با مشاوران تخصصی این‌پک تماس بگیرید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه کار طراحی بسته بندی سوغاتی

تیم تخصصی طراحی گرافیک اینپک با به همراه داشتن جدیدترین ایده‌ها، زیباترین طرح‌های بسته بندی سوغاتی را ارائه می‌کند. بخشی از زیبایی نمونه کارهای طراحی بسته بندی سوغاتی تیم ما را ببینید.
انواع طراحی بسته بندی سوغاتی

در شرکت طراحی سوغاتی اینپک، برای انواع سوغاتی شامل آجیل، نبات، زعفران، جانماز و ... طراحی منحصر به فردی را انجام می‌دهد.

روش های بسته بندی سوغاتی

طراحی بسته بندی حرفه ای سوغاتی می‌تواند بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی فلزی و یا بسته بندی کاغذی باشد.

قیمت طراحی بسته بندی سوغاتی

یکی از بهترین ویژگی های طراحی بسته بندی با این پک، قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

بهترین بسته بندی سوغاتی

خرید سوغاتی یکی از کارهایی است که پس از برگشت از یک سفر، به اعضای خانواده و دوستان و همکاران می‌دهیم. بنابراین بسته بندی سوغاتی باید زیبا و باکیفیت باشد تا در نظر مخاطب دلچسب به نظر برسد. برای اطلاعات بیشتر از بهترین بسته بندی سوغاتی، ویدیو را ببینید.
ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی سوغاتی
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی بسته بندی انواع پک سوغاتی

طراحی حرفه‌ای

جذب توریست‌ها را می‌توان با طراحی بسته بندی سوغاتی به سمت محصول تضمین کرد. برای همین است که افراد فعال در این زمینه، همیشه طراحی قالب بسته بندی سوغاتی را جدی می‌گیرند. بسته بندی سوغاتی یکی باید از قوانین طراحی بسته بندی مواد غذایی پیروی کند. می‌توانید بدون نگرانی درمورد تعرفه طراحی بسته بندی سوغاتی، فروش بیشتری را تجربه کنید. چرا که می‌دانیم انواع طراحی بسته بندی سوغاتی می‌تواند فروش‌های متفاوتی داشته باشد. می‌توانید با استفاده از طراحی بسته بندی حرفه‌ای سوغاتی و ایجاد تم رنگی در بسته بندی سوغاتی بر اساس محصول، مشتری را ترغیب به خرید کنید. مشاوره رایگان طراحی بسته بندی را از شرکت طراحی بسته بندی این‌پک دریافت کنید. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید از همکاران ما بخواهید که نمونه قرارداد طراحی بسته بندی برایتان ارسال کنند.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

طراحی جعبه سوغاتی

چرا نیاز سوغاتی نیازه به جعبه دارد؟

معمولاً سوغاتی را به‌عنوان یادگاری از شهری برای عزیزان خرید می‌شود، و ممکن است حین حمل‌ونقل از طریق هواپیما، قطار و اتومبیل باشد که ممکن است در حین جابه‌جایی ضربه بخورد و آسیب ببیند. به  همین دلیل استفاده از بسته‌بندی پلاستیکی برای جلوگیری از ورود آب و رطوبت، بسته‌بندی فلزی برای جلوگیری از شکستی و ضربه برای مواد غذایی توصیه می‌شود. شما می‌توانید باری مشاوره با تیم این پک تماس حاصل فرمایید

سفارش طراحی بسته بندی سوغات
سفارش بسته بندی سوغات

سفارش طراحی بسته بندی سوغاتی

معمولا شهرهایی که توریست زیادی دارد سفارش طراحی بسته بندی سوغاتی زیادی هم دارند. به عنوان مثال سفارش طراحی بسته بندی اصفهان برای گز، پولکی و انواع شیرینی ها بسیا رایج است و یا سفارش بسته بندی زعفران، سفارش بسته بندی نبات در شهر مشهد بسیار رایج است.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی پک سوغاتی؟

یک پک سوغاتی ممکن است شامل چندین محصول متفاوت باشد. پس طراحی پک سوغاتی باید به نحوی باشد که تمام محصولات را به زیبایی دربر بگیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر ویس زیر را گوش دهید.

اگر قصد دارید که برای طراحی پکیج سوغاتی اقدام کنید، این‌پک با داشتن ایده و نمونه کارهای زیاد به شما کمک کند.

وابستگی زمان مورد نیاز و متریال ساخت و طراحی بسته بندی سوغاتی بالاست. پس ابتدا جنس مورد نظر را انتخاب کنید.

برای تهیه سوغات مشاوره رایگان دریافت کنید
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی پک سوغاتی

تماس بگیرید

شما می‌توانید برای آشنایی با انواع بسته بندی و اینکه کدام نوع از بسته بندی مناسب محصول شما است، با تیم طراحی بسته بندی اینپک نماس حاصل فرمایید.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی سوغاتی

انواع روش های بسته بندی سوغاتی

با مراجعه به سایت ما می‌توانید نمونه‌کارهای طراحی بسته بندی را ببینید. طراحی و بسته بندی سوغاتی با توجه به اینکه برای چه محصولی است میتواند در مدل های مختلف باشد مانند:

نمونه کار بسته بندی سوغات
گروه طراحی بسته بندی اینپک

چند نمونه کار بسته بندی سوغاتی

نظاره گر باشید! بهترین طراحی بسته بندی سوغاتی توسط تیم حرفه‌ای طراحی بسته بندی این‌پک. برای مشاهده‌ی دیگر نمونه کارهای طراحی بسته بندی با ما تماس بگیرید.
4.7/5 - (6 امتیاز)