طراحی بسته بندی پیتزا

طراحی بسته بندی پیتزا

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته بندی پیتزا (Pizza packaging design) به طراحی گرافیکی یک جعبه یا پاکت برای انواع پیتزا اطلاق می‌شود. جعبه‌های پیتزا می‌تواند در انواع مختلف مثلثی، دیواید دار، مستطیلی، سینی سرو پیتزا، باندورل حمل پیتزا، پاکت بیرون بر پیتزا با زیره‌ها و رویه‌های مختلف ساخته و طراحی شوند. مسلما هر سبک طراحی هزینه بسته بندی متفاوتی دارد.

نوع بسته بندی پیتزا تاثیر مستقیمی در تازه نگه داشتن پیتزا و همچینن برند شدن مجموعه ارائه دهنده پیتزا دارد. نیاز به پکیجینگ پیتزا دارید؟ استودیو خدمات بسته بندی اینپک در خدمت شماست.

نمونه بسته بندی پیتزا

بهترین نمونه‌های بسته‌بندی که توسط شرکت اینپک ارائه می‌شود را ببینید. طراحی یک بسته‌بندی نیازمند اصول و قواعد خاصی است، با مشاهده نمونه‌های بسته بندی معروف می‌توان از این اصول آگاه شد.

خلاقیت در طراحی

ایده‌های نو و خلاقیت در طراحی‌ باکس پیتزا از ویژگی‌های مهم اینپک است. این مجموعه با همراهی کارشناسان خبره و حرفه‌ای بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ایده طراحی جعبه پیتزا

افزایش فروش پیتزا با یک جعبه خاص ممکن می‌شود. کیفیت در طراحی و ایده پردازی در فرایند پکیجینگ پیتزا نقش مهمی دارد. اینپک با خلق ایده های نو همراه شماست.

ریزبینی و جزئیات درکار

از ویژگی‌های طراحی پاکت پیتزا در اینپک توجه به جزئیات در طراحی است. متخصصان شرکت با ریزبینی و نکته‌سنجی‌های دقیق یک طراحی خاصبرای جعبه پیتزا ارائه می‌دهند.

بهترین طراحی بسته بندی پیتزا

می‌خواهید کمی با نمونه کارهای طراحی بسته بندی پیتزا مجموعه این پک آشنا شوید؟ کافی است ویدئو طراحی بسته بندی مواد غذایی ما را همین حالا مشاهده کنید.

بهترین بسته بندی پیتزا

طراحی بسته بندی پیتزا که توسط طراح  جعبه محصول انجام میشود می‌تواند بر میزان فروش یک مجموعه غذایی فست فود، تاثیر مثبت بگذارد. به عنوان یک مشتری همه ما می‌دانیم که پس از کیفیت، انتخاب پیتزا تا حدی تحت تاثیر نحوه ارائه و الگوی جعبه پیتزا است. پیتزا به دلیل جایگیری در یکی از انواع بسته بندی مواد غذایی باید بسته بندی آن تمام شرایط بهداشتی را داشته باشد.

اگر ایده طراحی بسته بندی پیتزا دارید و می‌خواهید برای سفارش بسته بندی پیتزا اقدام کنید، سعی کنید تا حد امکان برای مشاهده نمونه کار طراحی بسته بندی پیتزا وقت بگذارید.

قیمت طراحی بسته بندی جعبه پیتزا نیز وابسته به اندازه و جنس مورد نظر است که می‌تواند انتخاب‌های متفاوتی به شما بدهد. در صورت کمبود وقت نیز می‌توانید از طراحی بسته بندی فوری استفاده کنید. برای دریافت مشاوره طراحی بسته بندی و همچنین درخواست قرارداد طراحی بسته بندی کافی است با ما تماس بگیرید.

در خرید یک پیتزای باکیفیت نیاز به یک بسته‌بندی محکم و خاصی هم داریم. شاید طراحی جعبه پیتزا به اندازه طراحی پکیج زعفران دشوار نباشد اما استانداردهای مخصوص حودش را دارد. قبل از بسته‌بندی باید به یک سری نکات توجه کرد. جنس جعبه بسته بندی باید استحکام کافی داشته باشد تا در حین حمل دچار شکستگی و یا آسیب‌دیدگی نشود. همچنین درج لوگو در باز شده پکیج هم اهمیت دارد. ظاهر بسته‌بندی‌ها با توجه به کاربرد بسته بندی در ارائه خدمات به مشتری و فروش آن نقش مهمی دارد. از موارد دیگر در طراحی توجه به چاپ بسته محصول و اهمیت به نیاز مشتری است.  هدفی که می‌خواهید با آن نظر مخاطب را جلب کنید باید در طرح بسته‌بندی قرار بگیرد. به این فکر کنید که مخاطبان با خرید پیتزا به چه چیز آن توجه می‌کنند؟ چه چیزی در بسته‌بندی باعث جلب رضایت آنها می‌شود؟ همان ایده‌ها را روی جعبه پیتزا پیاده‌سازی کنید، در دوره طراحی بسته بندی اصول طراحی حرفه ای محصول و نرم افزارهای طراحی پکیج را فرا خواهید گرفت، با ما همراه باشید.

سفارش طراحی بسته بندی پیتزا
سفارش بسته بندی پیتزا

سفارش طراحی بسته بندی پیتزا

طراحی بسته‌بندی در تهران نسبت به دیگر شهرها قیمت متغیر و بیشتری دارد. کیفیت طراحی بسته‌بندی در مشهد با توجه به جنس متریال و نوع دیزاین بسته بندی ممکن است متفاوت باشد.

قبل از تصمیم نهایی با انواع بسته‌بندی در مشهد نیز آشنا شوید. با شنیدن پادکست اینپک تصمیم‌گیری بهتری خواهید داشت.

برای طراحی بسته بندی پیتزا معمولا بین 4 تا 6 روز کاری زمان نیاز است.

شرکت این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری در امر طراحی بسته بندی، می‌تواند بهترین نمونه‌های طراحی بسته بندی پیتزا را به شما مشتری عزیز ارائه دهد.

برای تهیه پیتزا مشاوره رایگان دریافت کنید

اگر در زمینه ساخت جعبه پیتزا نیاز به کمک دارید، مشاوران بسته بندی اینپک در خدمت شما هستند. مشاوران با ارائه نظرات کارشناسی شده به شما کمک می‌کنند تا یک طراحی مرتبط با هدفتان را به ارمغان آورید.

در اینجا می‌توانید با انواع نمونه‌های طراحی برای یک بسته‌بندی خاص آشنا شوید. طراحی بسته‌بندی فست‌فود هم توسط متخصصان این شرکت انجام می‌شود. تیم اینپک با تلاش‌های مستمر در صدد برطرف‌کردن نیازهای مخاطبان خود می‌کوشند تا یک خروجی باکیفیت ارائه دهند. 

نمونه کار بسته بندی پیتزا
3.8/5 - (6 امتیاز)

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *