طراحی بسته بندی   قیمت طراحی بسته بندی  نمونه بسته بندی   09150554525

طراحی بسته ‌بندی تخمه (seed packaging) همانند طراحی بسته ‌بندی میوه خشک، یکی از انواع طراحی بسته ‌بندی خشکبار است که به دلیل مصرف بالا این محصول و محبوبیت آن میان مردم، موردتوجه همگان قرار گرفته است. بسته‌ بندی خوب می‌تواند کیفیت و سلامت محصول شما را تضمین کند که در نهایت رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.در ادامه سعی داریم اطلاعاتی در زمینه انتخاب طراحی بسته بندی تخمه ارائه دهیم.

بسته ‌بندی مناسب می‌تواند نقش بسزایی در جذب نگاه خریداران و مخصوصاً بیشتر شناخته شدن برندهای تازه و ناشناخته داشته باشد. پکیجینگ دیزاین مناسب باید ویژگی‌هایی نظیر مقاومت کافی، طراحی خلاقانه، عدم نفوذ نور و… را داشته باشد. در کنار این موارد مهم است به ویژگی‌های تخمه مانند طعم و رنگ آن توجه داشته باشیم. به طور مثال استفاده از رنگ سبز و زرد در طراحی بسته‌بندی تخمه لیمویی و استفاده از المان‌هایی مانند نمک‌پاش در طراحی بسته‌ بندی تخمه نمکی می‌تواند به درک بهتر ویژگی‌های محصول توسط خریداران کمک کند.

در انتخاب جنس بسته ‌بندی بهتر است مواردی نظیر کاربردی بودن، هزینه طراحی و… را مدنظر داشته باشیم. متداول‌ترین جنس بسته‌بندی برای تخمه به طور معمول کاغذ یا مقوا به همراه یک‌لایه آلومینیوم و پلاستیک فشرده است.

هزینه دیزاین بسته‌بندی تخمه توسط شرکت طراحی این پک به طور معمول بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به جزئیات هر پروژه تعیین خواهد شد. همچنین مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی بسته‌بندی تخمه حدوداً بین ۵ تا ۱۵ روز کاری است.

چرا به طراحی بسته‌ بندی تخمه نیاز داریم

تمامی محصولات تولید شده در کارخانه‌ها برای حفظ کیفیت و همچنین ارائه هرچه بهتر آن در بازار فروش، به بسته‌ بندی مناسب نیاز دارند. طراحی بسته ‌بندی تخمه مانند بسته‌بندی هر محصول دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که  از آن در برابر عوامل محیطی مانند نور و گرما، آلودگی‌ها، میکروارگانیسم‌ها و…محافظت می‌کند.

دیزاین بسته‌بندی تخمه شما اولین نکته‌ای است که توجه خریداران را به خود جلب می‌کند. بسته‌بندی مانند ویترین کوچکی است که مشتریان با نگاه‌کردن به آن می‌توانند متوجه ویژگی‌های محصول، شرکت تولیدکننده و … شده و انتخاب به خرید آن کنند.

همچنین باید توجه داشته باشید که بسته ‌بندی تخمه اولین سد دفاعی آن در برابر آسیب‌های احتمالی در مسیر کارخانه تا مراکز فروش است تا محصول شما در بهترین کیفیت به دست خریداران برسد.

ویژگی‌های یک بسته ‌بندی تخمه خوب

تخمه یکی از تنقلات محبوب در دورهمی‌ها است که باتوجه‌به مصرف بالای آن، داشتن بسته‌بندی متناسب با آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در بسته‌بندی تخمه باید در نظر داشت که خشکبار به‌راحتی در معرض هوا می‌توانند طعم و مزه اولیه خود را از دست بدهند و در معرض اکسایش قرار بگیرند.

ازاین‌رو داشتن ویژگی‌هایی نظیر موارد زیر برای بسته‌بندی تخمه ضروری به نظر می‌رسد:

در نهایت باید در نظر داشته باشید بهتر است در طراحی بسته‌بندی تخمه، بخشی از محصول در معرض دید باشد تا مشتریان بتوانند پس از دیدن محصول اقدام به خرید کنند. این کار می‌تواند خیال خریدار را از مقدار و کیفیت ظاهری محصول راحت کند.

در پروسه دیزاین، طراح بسته‌ بندی تخمه باید به ویژگی‌های خود محصول نیز توجه داشته باشد. به طور مثال هرچند که طراحی بسته‌بندی تخمه آفتاب‌گردان مشابه طراحی بسته‌بندی تخمه‌ژاپنی است، اما در جزئیاتی مانند تصاویر روی بسته‌بندی و … می‌توانند تفاوت‌هایی داشته باشند تا خریداران با دیدن آن به‌راحتی متوجه طعم و نوع تخمه شوند.

استفاده از رنگ‌ها و تصاویر متناسب با محصول

همان‌طور که پیش‌تر از این اشاره کردیم، در طراحی بسته ‌بندی تخمه همانند طراحی بسته ‌بندی مواد غذایی دیگر باید اهمیت رنگ‌ها و تصاویر را در نظر داشته باشیم. در انتخاب پالت رنگی طرح می‌توانیم به ویژگی‌هایی نظیر طعم و رنگ خود محصول رجوع کنیم.

البته باید بدانید در انتخاب تصاویر و نقوش هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید از منابع دیگر مانند طبیعت، عناصر فرهنگی، موقعیت جغرافیایی محل فروش، پیشینه تاریخی محصول و… نیز الهام بگیرید.

برای بسته ‌بندی تخمه چه جنسی مناسب‌تر است

در دیزاین بسته‌ بندی تخمه به طور معمول از بسته‌بندی کاغذی به همراه لایه‌ای از آلومینیوم در داخل، در کنار سلفون پرس شده بر روی آن استفاده می‌گردد که در نهایت جهت جلوگیری از ورود هوا به طور کامل با دستگاه دوخته و پرس می‌شود.

درحالی‌که در انتخاب جنس بسته‌ بندی محدودیتی نداریم، بهتر است در نظر داشته باشیم که پکیجینگ محصول باید در کنار صرفه اقتصادی داشتن، کاربردی نیز باشد. به طور مثال استفاده از بسته‌بندی شیشه‌ای برای تخمه می‌تواند یک گزینه باشد اما باید توجه داشت که بسته‌بندی شیشه‌ای در کنار سنگین بودن، امکان صدمه دیدن در حین نقل‌وانتقال را دارد و همچنین هزینه نهایی آن از بسته ‌بندی با جنس کاغذ یا مقوا فشرده بیشتر است.

پروسه طراحی بسته ‌بندی تخمه به چه صورت است

جهت ثبت سفارش طراحی بسته‌بندی توسط شرکت طراحی بسته‌بندی این پک، می‌توانید با شماره ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ تماس بگیرید و پس از ارسال قرارداد طراحی بسته بندی توسط طراحان برای شما و مطالعه مفاد آن، سفارش خود را ثبت کرده و در جریان جزئیات کار قرار بگیرید. همچنین جهت هماهنگی با مشاوران این پک می‌توانید از طریق کلیک بر روی لینک قبل، با ما در ارتباط باشید.

هزینه طراحی بسته‌ بندی تخمه چقدر است

قیمت طراحی بسته ‌بندی تخمه باتوجه‌به فاکتورهای گوناگونی مانند

  1. شرکت طراحی کننده
  2. تجربه و مهارت طراح
  3. پیچیدگی و سادگی طرح

تعیین می‌شود که می‌تواند برای هر پروژه تفاوت‌هایی داشته باشد. به‌طورکلی هزینه طراحی بسته ‌بندی تخمه بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به اینکه هر دیزاین ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد، مبلغ دقیق پس از هماهنگی با کارفرما و بررسی جزئیات پروژه اعلام می‌گردد.

مدت‌زمان پکیجینگ دیزاین تخمه چقدر است

جهت طراحی بسته ‌بندی تخمه به‌طورکلی بین ۵ تا ۱۵ روز زمان موردنیاز است. اما باید به این نکته توجه داشت که پکیجینگ دیزاین به‌دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد و گاهی باتوجه‌به پیچیدگی یا سادگی کار ممکن است اتمام پروژه زودتر یا دیرتر به پایان برسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با شرکت طراحی بسته‌بندی این پک می‌توانید برروی لینک قبل کلیک کنید.

طراحی بسته‌بندی تخمه، نیاز امروز تولیدکنندگان!

امروزه باتوجه‌به رقابت بالای فروش در میان تولیدکنندگان محصولات، تقاضا برای دیزاین و ایده بسته‌بندی تخمه بالاتر رفته است. شرکت‌های تولیدکننده به اهمیت طراحی بسته‌بندی در فروش بیشتر پی برده‌اند و در صدد داشتن طراحی هوشمندانه‌اند تا محصولات خود را متمایز جلوه دهند.

 باید در نظر داشته باشید که صرف هزینه و وقت برای داشتن طراحی بسته‌ بندی تخمه خلاقانه و متفاوت با نمونه‌های مشابه برندهای رقیب، یک گام بزرگ در راستای برجسته‌سازی محصول شما در قفسه فروش و همچنین تبلیغ غیرمستقیم برای مجموعه شماست که در گذر زمان می‌تواند برای شما مشتریان وفاداری را به ارمغان بیاورد که در پی خرید محصول شما هستند و در میان انبوه نمونه‌های مشابه، شما را انتخاب می‌کنند.

درباره طراحان تیم این پک

طراحان شرکت طراحی بسته‌بندی اینپک با بیشتر از ۱۰ سال فعالیت در این زمینه و تجربه همکاری با بیشتر از ۲۵۰ شرکت تولیدکننده جهت مشاوره دیزاین در خدمت شما هستند. مجتبی ملاکی، مدیر بخش طراحی بسته بندی این پک است که در کنار تیم خوش‌ذوق طراحان جهت مشاوره طراحی بسته بندی در کنار شما هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *