09150554525

طراحی بسته بندی میوه

طراحی بسته بندی میوه

طراحی بسته‌بندی میوه (Fruit packaging design) از انواع دسته‌های طراحی است. طراحی پکیج میوه تازه نسبت به طراحی انواع بسته بندی آجیل حساست های خاص خود را دارد که باید در هنگام طراحی به آن توجه کنید.
یک بسته‌بندی اصولی می‌تواند در تازگی و طراوت میوه‌ها نقش مهمی را ایفا کند. شما می‌توانید با آموزش بسته‌بندی در سایت اینپک، با نحوه اصولی بسته‌بندی محصولات آشنا شوید. یک بسته‌بندی جذاب مخاطب را جذب می‌کند و او را ترغیب به خرید محصول می‌کند. همچنین جنس بسته‌بندی در دوام و ماندگاری محصول تاثیر گذار است.

نمونه بسته بندی میوه

چند نمونه کار طراحی بسته بندی حرفه‌‌ای برای میوه جات را مشاهده کنید. در این بسته‌بندی‌ها که در حوزه بسته بندی‌های صادراتی قرار دارد سعی شده است کیفیت اولویت باشد.

تضمین کیفیت

کارشناس های طراحی بسته بندی اینپک با خلاقیت و سابقه ای که دارند کاری باکیفیت و درست تحویل می دهند.

امکان 3 بار اتود زدن

طراحان بسته بندی مجموعه اینپک این امکان را به شما می دهند تا 3 بار ادیت لوگوی خود را اعلام کنید.

سابقه کاری بالا

کارشناس های طراحی بسته بندی اینپک حدود 10 سال است که در زمینه طراحی بسته بندی فعالیت می کنند.

بسته بندی میوه تازه

ظرفی و پکی که برای حفظ میوه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد باید کاملاً مقاوم بوده و از استحکام کافی برخوردار باشد تا بتواند از میوه‌ها در زمان جابجایی و حمل و نقل محافظت کند.
علاوه بر این اگر بسته بندی انتخابی شما در عین سادگی زیبا باشد می‌توانید تاثیر چشمگیر آن در افزایش فروش را نیز به وضوح مشاهده کنید.
انواع پکیجینگ دیزاین به ویژه در زمان صادرات اهمیت بسیار بالایی دارد؛ زیرا به نوعی ارزش‌گذاری به مشتریان محسوب می‌شود. ظروف بسته بندی میوه در انواع بسیار گوناگونی تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین بسته بندی میوه

انواع پک بسته بندی میوه

اینپک به عنوان شرکت بسته بندی مواد غذایی کارتن‌های بسته بندی را در انواع گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند. در طراحی و تولید این نوع بسته بندی معمولاً از کارتن‌های 3 لایه و 5 لایه به همراه 1 یا 2 لایه ورق کرافت استفاده می‌شود.
بسته بندی‌های کارتنی میوه و سبزیجات نسبت به دیگر انواع بسته بندی وزن بسیار کم‌تری داشته و در ابعاد گوناگون و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. از جمله مزیت‌های بسیار مهم این نوع بسته بندی می‌توان به قابلیت بازیافت کارتن‌ها اشاره داشت.

علاوه بر این از بسته بندی‌های کارتنی به دلیل مقاومت در برابر رطوبت برای میوه‌های نرم مانند توت نیز استفاده می‌شود.

بسته بندی‌های کارتنی به دلیل هزینه کم‌تر در مقایسه با دیگر انواع ظروف بسته بندی میوه بیش‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بر روی بسته بندی‌های کارتنی امکان چاپ برند تجاری و لوگو نیز وجود دارد.

همچنین می‌توان بر روی این نوع بسته بندی از انواع طرح‌های گرافیکی نیز استفاده کرد. کارتن‌های لمینتی را می‌توان گزینه‌ای عالی برای بسته بندی میوه و سبزیجات دانست.
لایه لمینت موجود بر روی این کارتن‌ها می‌تواند از جذب رطوبت جلوگیری کند. برای طراحی و چاپ بسته بندی این نوع ، با هیچ محدودیتی مواجه نخواهید بود.

boxdesigning

از جمله انواع طراحی بسته بندی میوه می‌توان به طراحی بسته‌ بندی‌های چوبی اشاره داشت. از جعبه‌های چوبی معمولاً برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی سخت مانند سیب یا سیب‌زمینی استفاده می‌شود.
بسته بندی‌های چوبی ممکن است در قالب جعبه، پالت، و یا سبد ساخته شوند. در تولید بسته بندی‌های چوبی معمولاً از چوب روسی استفاده می‌شود.

از جمله مزایای استفاده از این نوع بسته بندی می‌توان به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین ضربات اشاره داشت.

علاوه بر این در بسته بندی چوبی امکان تهویه هوا نیز وجود داشته و هوای داخل جعبه به سرعت خنک می‌شود. البته هزینه تهیه و استفاده از این نوع بسته بندی نسبت به دیگر انواع بسته بندی‌های مورد استفاده برای میوه و سبزیجات بیش‌تر است.
بهتر است اشاره داشته باشیم که بسته بندی‌های چوبی در کنار مزایای بسیار معایبی نیز دارند. از جمله معایب این نوع بسته بندی می‌توان به امکان رشد قارچ و کپک اشاره داشت که به دلیل استفاده از چوب‌های تصفیه نشده رخ می‌دهد.

این نوع بسته بندی برای میوه‌های نرم مانند توت به هیچ وجه مناسب نخواهد بود. علاوه بر این بسته بندی چوبی قابلیت بازیافت نداشته و در بسیاری از مواقع تنها یک بار مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نکته دیگر این است که بسته بندی‌های چوبی معمولاً به صورت محلی تولید می‌شوند و از این رو در اغلب اوقات استانداردهای لازم در این نوع بسته بندی رعایت نمی‌شود.

سفارش طراحی بسته بندی میوه
بسته بندی میوه را سفارش دهید

بسته بندی لوکس میوه

عملکرد اصلی بسته بندی میوه‌ها حفاظت از آن‌ها در زمان حمل و نقل و انبارداری است. اما بیش از آن، طراحی بسته بندی میوه به عنوان ابزاری برای کمک به بازاریابی و فروش بیش‌تر این محصولات نیز شناخته می‌شود. با طراحی حرفه‌ای بسته بندی این محصولات می‌توانید نظر مشتریان را جلب کرده و فروش خود را افزایش دهید.

از آنجا که تمامی محصولات کشاورزی و میوه‌ها فاسدشدنی هستند، استفاده از بسته بندی حرفه‌ای و مناسب می‌تواند ماندگاری این محصولات را افزایش دهد. علاوه بر این طراحی جذاب و خلاقانه بسته بندی می‌تواند نظر مشتریان جلب کرده و آن‌ها را شگفت‌زده کند.

در مورد ساخت میوه مشاوره رایگان دریافت کنید

بسته بندی‌های توری همانطور که از نامشان پیداست به صورت توری در بازار یافت می‌شوند. یکی از ویژگی‌های مهم این بسته بندی‌ها امکان جریان یافتن هوا است.

از این رو از این نوع بسته بندی معمولاً برای میوه‌ها و سبزیجاتی که به هوای تازه و تهویه مناسب نیاز دارند استفاده می‌شود.

از جمله محصولاتی که برای آن‌ها از توری میوه استفاده می‌شود می‌توان به پیاز و پرتقال اشاره داشت. البته کیسه‌های توری کاغذی مقاومتی در برابر ضربات ندارند.

کارشناس های طراحی بسته بندی اینپک در زمینه های مختلف طراحی بسته بندی را انجام می دهند و نمونه کار های متفاوتی دارند. 

  1. بسته بندی شرکت میوه فروشی
  2. بسته بندی خواربار فروشی
  3. بسته بندی سبزیجات
نمونه کار بسته بندی میوه

طراحی بسته بندی میوه با استفاده از متریال‌های گوناگون و با شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. کاربرد بسته بندی کردن میوه در چیست و باید چه شرایطی داشته باشد؟ جعبه میوه به چه طریق می‌تواند فروش چندین برابری را برای کسب و کار ما فراهم آورد؟
به طور کلی برای انتخاب بهترین خدمات طراحی بسته بندی برای محصولات کشاورزی باید به نکات زیادی از جمله نوع محصول و ویژگی‌های آن، نیاز و خواسته مخاطبان و مصرف‌کنندگاندو همچنین سهولت حمل و نقل جابجایی توجه داشته باشید.
هر نوع میوه و محصول کشاورزی نیازمند روشی خاص برای نگهداری و حمل و نقل است که باید با استفاده از بسته بندی مناسب پاسخگوی این نیاز باشید.

خوشبختانه انواع گوناگونی از بسته بندی برای میوه و سبزیجات وجود دارد که می‌توانید از هر یک از آن‌ها استفاده کنید. از جمله انواع مختلف بسته بندی میوه می‌توان به جعبه‌های چوبی میوه، جعبه‌های پلاستیکی میوه، و همچنین توری اشاره داشت.
معمولاً برای طراحی بسته بندی میوه‌های نرم و لطیف مانند توت یا تمشک از بسته بندی‌های مقاوم‌تر استفاده می‌شود. در نمونه قرارداد بسته بندی می‌توان این موارد را کاملا مشخص کرد.

علاوه بر این نکات زیادی نیز وجود دارند که باید به هنگام طراحی بسته بندی میوه به آن‌ها توجه داشته باشید. به طور مثال تنوع بسته بندی و اندازه و ابعاد آن از جمله این نکات هستند. همچنین یکی از اهداف مهم طراحی بسته بندی میوه و سبزیجات ارائه اطلاعات لازم به مشتریان است.
از این رو باید تمامی اطلاعات مفید برای مصرف‌کنندگان را بر روی بسته بندی خود درج کنید. نکات مطرح شده می‌تواند در تعرفه طراحی بسته بندی میوه تاثیر داشته باشد که در ادامه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

با کمک طراحان خبره و باتجربه می‌توانید از کیفیت و تاثیرگذاری بالای بسته بندی محصولات خود اطمینان کامل داشته و از مزایای آن بهره‌مند شوید. طراحی جذاب و خلاقانه بسته بندی با انواع نرم افزار های طراحی میوه می‌تواند توجه مشتریان را جلب کرده و فروش شما را افزایش دهد.
همکاران ما در این‌پک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی بسته بندی انواع محصولات آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. تنها کافیست همین‌ حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان طراحی بسته بندی دریافت کنید.

طراحی بسته بندی میوه
طراحی بسته بندی میوه

آیا طراحی بسته بندی میوه بر میزان فروش تاثیرگذار است؟

بسته بندی خوب و باکیفیت یکی از مسائلی است که نه تنها به حفظ میوه کمک می‌کند، بلکه به مصرف‌کنندگان و خریداران نیز امکان نگهداری محصول تا مدت زمان طولانی‌تر را می‌دهد. از این رو بسته بندی مناسب می‌تواند تجربه مصرف را تا حد زیادی بهبود بخشیده و رضایت مشتریان را جلب کند.
نکته دیگری که اهمیت بالای طراحی بسته بندی را نشان می‌دهد جذابیت ظاهری است. بسته بندی حرفه‌ای که توسط افراد متخصص طراحی شده باشد می‌تواند جذابیت ظاهری محصول را افزایش داده و نگاه هر مخاطبی را به خود جذب کند.

از این رو در بازار امروزی که محصولات مشابه با تعداد بالا در فروشگاه‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، استفاده از ایده‌های خلاقانه و متفاوت بسته بندی می‌تواند موجب جلب توجه مخاطبان و افزایش فروش محصولات شما شود.
شما میتوانید دیزاین پکیج در مشهد و طراحی پکیجینگ در تهران را خیالی آسوده و راحت به متخصصان ما در تیم اینپک بسپارید.

طراحی بسته بندی میوه و سبزیجات عملی است که از زمان کشت از باغ و مزرعه آغاز می‌شود. از آنجا که تمامی این محصولات فاسدشدنی هستند، شما به عنوان تولیدکننده و توزیع‌کننده باید از بسته بندی هوشمندانه و حرفه‌ای استفاده کنید تا به حفظ سلامت محصول در مدت طولانی‌تر کمک کنید.
بسته بندی مناسب می‌تواند ماندگاری میوه و سبزیجات را افزایش دهد. علاوه بر این بسته بندی را می‌توان جزئی جدایی‌ناپذیر در بازاریابی و تبلیغات دانست. بسته بندی و طراحی آن راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان است و از این رو به صورت مستقیم با استراتژی فروش ارتباط دارد.

نکات مهم در بسته بندی میوه صادراتی

از جمله مزایای مهم طراحی بسته بندی میوه صادراتی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • استفاده از بسته بندی‌هایی که متناسب با شرایط حمل و نقل میوه‌ها طراحی شده است می‌تواند میزان تلفات را تا میزان زیادی کاهش دهد و کیفیت محصول را تا مدت زمان بیش‌تری حفظ کند.
  • بسته بندی حرفه‌ای می‌تواند از آسیب‌های مکانیکی و تغییرات فیزیولوژیکی نامطلوب در طول فرایند ذخیره‌سازی جلوگیری کند.
  • بسته بندی جذاب و چشم‌نواز می‌تواند توجه مخاطبان را جلب کرده و بدون هزینه اضافی فروش شما را تا میزان زیادی افزایش دهد.

اصول مهم طراحی بسته بندی میوه

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم انواع میوه و سبزیجات در معرض خطرات گوناگونی در زمان انبارداری و حمل و نقل قرار دارند. از این رو بهتر است برای هر  میوه از نمونه بسته بندی حرفه ای مناسب آن استفاده کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.
علاوه بر این طراحی بسته بندی میوه خشک صادراتی و میوه تازه می‌تواند تاثیر زیادی بر میزان فروش شما داشته باشد. با این وجود طراحی جذاب و اثربخش کار راحتی نبوده و نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه است.
نکات و اصول زیادی وجود دارند که باید به هنگام طراحی ظروف بسته بندی میوه آن‌ها را رعایت کنید. در ادامه برخی از این اصول را بررسی می‌کنیم:

قابل بازیافت بودن

امروزه بسیاری از کشورهای بزرگ و قدرتمند در سرتاسر جهان محدودیت‌های جدیدی را برای بسته بندی انواع محصولات کشاورزی اعمال کرده‌اند و از ورورد انواع میوه و سبزیجات با بسته بندی‌های غیرقابل بازیافت به کشور خود جلوگیری می‌کنند.
از این رو اگر قصد طراحی بسته بندی میوه صادراتی را دارید باید این نکته را به خاطر داشته از ظروف بسته بندی میوه قابل بازیافت یا تجدیدپذیر استفاده کنید. علاوه بر این به خاطر داشته باشید که با افزایش آگاهی میان تمامی افراد در سطح جامعه، بسیاری از مشتریان از محصولاتی استفاده می‌کنند که دوستار محیط زیست بوده و بسته بندی تجدیدپذیر داشته باشند.
از این رو استفاده از متریال‌های قابل بازیافت برای بسته بندی میوه می‌تواند موجب افزایش فروش شما شود.

قابلیت چاپ‌پذیری

از دیگر اصول مهم طراحی بسته بندی میوه می‌توان به قابلیت چاپ‌پذیری و زیبایی بسته بندی اشاره داشت. با استفاده از طرح‌های گرافیکی جذاب، خلاقانه، و به روز و همچنین چاپ چندرنگ می‌توانید یک بسته بندی عالی و زیبا تولید کنید که می‌تواند ارزش محصول شما را چندبرابر کرده و فروشتان را افزایش دهد.
این نوع بسته بندی یکی از راه‌های بسیار اثربخش برای جلب نظر مشتریان خواهد بود. البته زمانی که درباره طراحی گرافیکی بسته بندی صحبت می‌‌کنیم باید نکات دیگری را نیز در نظر داشته باشید که بر عهده طراح گرافیک خواهد بود.
با مراجعه به طراحان گرافیک باتجربه و ماهر می‌توانید یک بسته بندی تمام عیار برای محصولات خود داشته باشید.

ماندگاری

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم یکی از دلایل مهم استفاده از بسته بندی‌های امروزی برای میوه‌ها و سبزیجات افزایش ماندگاری این محصولات است. اگر بسته بندی شما حرفه‌ای باشد می‌توانید از بروز فرایندهای فیزیولوژیکی نامطلوب جلوگیری کرده و عمر مفید محصول را افزایش دهید.
اما اگر از بسته بندی نامناسب و بی‌کیفیت استفاده کنید این امتیاز را از دست خواهید داد. از این رو توصیه می‌شود که از متریال متناسب با نوع محصولات خود استفاده کنید تا ماندگاری و عمر مفید آن‌ها را افزایش دهید.

تنوع

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی بسته بندی میوه به آن توجه داشته باشید تنوع است. امروزه نیازهای هر یک از مشتریان با یکدیگر کاملاً متفاوت است. برای آنکه بتوانید تمامی مخاطبان و مشتریان خود را راضی نگه دارید باید به نیازهای آنان توجه داشته و بر اساس آن محصولات خود را ارائه کنید.
از این رو توصیه می‌شود که بسته بندی‌هایی با اندازه‌های گوناگون و متنوع برای محصولات خود تولید و طراحی کنید. علاوه بر این بهتر است در طراحی گرافیکی بسته بندی‌ها نیز تنوع داشته و کمی خلاقیت به خرج دهید.
با تنوع بسته بندی محصولات می‌توانید انعطاف‌پذیری خود را نشان داده و نظر مشتریان را به برندتان جلب کنید.

انبارپذیر بودن

نکته بسیار مهم دیگری که بهتر است آن را فراموش نکنید انبارپذیر بودن بسته بندی محصولات است. همانطور که می‌دانید بسیاری از محصولات از جمله انواع میوه و سبزیجات ممکن است زمانی نسبتاً طولانی را در انبارها ذخیره شوند تا به دست مصرف‌کننده برسند.
از این رو باید از بسته بندی‌هایی استفاده کنید که از مقاومت بالایی برخوردار بوده و بتوانند در زمان انبارداری از محصول درون خود محافظت کنند. بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که بتوان محصولات را در انبار بر روی یکدیگر قرار داد، به طوری که بسته بندی‌هایی که در ردیف‌های زیرین قرار گرفته‌اند از بین نروند.

سهولت حمل و نقل و جابجایی

حمل و نقل در صنعت کشاورزی متحمل‌کننده بار مالی زیادی برای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان است. از این رو بهترین طراحی بسته بندی میوه بسته بندی‌ای است که بیش‌ترین مقدار مجاز در کانتینرهای حمل و نقل جای گرفته و خللی نیز به محصولات درون بسته بندی وارد نشود.
علاوه بر این باید راحتی حمل و نقل و جابجایی محصول از فروشگاه تا مقصد مصرف‌کننده را نیز در نظر داشته باشید. معمولاً برای محصولاتی مانند سیب‌زمینی، سیب، و پیاز می‌توان از انواع گوناگون بسته بندی با اندازه‌ها و سایزهای مختلف استفاده کرد.
اما برای محصولاتی مانند مارچوبه یا دیگر میوه‌های نرم مانند توت باید از بسته بندی کاملاً مقاوم استفاده کرد تا علاوه بر محافظت از محصول بتوان به راحتی آن‌ها را حمل و نقل و انبار کرد.

با در نظر داشتن تمامی این موارد می‌توانید یک بسته بندی جذاب و در عین حال مفید و کارا برای محصولات خود داشته باشید. برای سفارش طراحی انواع بسته بندی میوه و سبزیجات می‌توانید همین حالا با همکاران ما در این‌پک تماس بگیرید.

ارائه اطلاعات لازم

یکی از دلایلی که بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان از بسته بندی‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند امکان ارائه اطلاعات لازم بر روی آن است. در واقع یکی از فاکتورهای ارزیابی کیفیت و مفید بودن بسته بندی نیز ارائه اطلاعات مفید درباره محصول به مشتریان است.
اطلاعاتی که بر روی بسته بندی درج می‌کنید شامل موارد زیادی از جمله نام محصول، نام تجاری محصول، نام و نشان تجاری تولیدکننده، درجه کیفیت و اندازه محصول، وزن خالص محصول، شماره و آدرس تولیدکننده، کشور مبدا، ارزش غذایی محصول، تاییدیه‌ها و مجوزهای بهداشتی، دستورالعمل استفاده از محصول، و همچنین کد شناسایی جهانی محصول است.
سعی کنید در طراحی بسته بندی میوه تمامی این اطلاعات را در جایی مشخص با کیفیت بالا قرار دهید تا بتوانید نظر مشتریان را جلب کنید.

چگونه بهترین طراحی بسته بندی میوه را انتخاب کنیم؟

کشاورزی فعالیتی بسیار ویژه‌ است که وابستگی نسبتاً زیادی با فرایندهای طبیعی دارد. با توجه به این مسئله مدیریت هر مزرعه باید خاص و منحصر به فرد باشد. هر یک از تصمیمات کشاورزان و هر عمل مزرعه‌ای ممکن است نتایج غیرمنتظره‌ای را به همراه داشته باشد.
مدیریت بسته بندی محصول نیز دقیقاً همینطور است. برای مدیریت موفق‌آمیز بسته بندی هر محصول کشاورزان باید ضمن تصمیم‌گیری درباره بسته مناسب محصول نکات دیگری را نیز به خاطر داشته باشند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

بررسی نیازهای محصول

نکته بسیار مهمی که باید در هر نوع بسته بندی در نظر گرفته شود نیازهای محصول است. هر محصول با توجه به ویژگی‌ها و نیازهایی که دارد باید در بسته بندی خاصی قرار داده شود.
به طور مثال توت میوه‌ای بسیار نرم است که نسبت به میوه‌های دیگر مانند سیب و پرتقال در معرض خطر و آسیب بیش‌تری قرار دارد. از این رو این میوه به بسته بندی مدیریت‌شده و دقیق‌تری نیاز خواهد داشت.

بررسی شرایط حمل و نقل و ذخیره‌سازی محصول

در صنعت کشاورزی برخی از محصولات مستقیماً به بازار تحویل داده می‌شوند؛ در حالی که برخی دیگر از محصولات باید برای مدت زمان مشخصی در انبار ذخیره شوند. به طور قطع میان شیوه و طراحی بسته بندی هر یک از این محصولات تفاوت‌هایی وجود دارد که باید به هنگام طراحی و تولید در نظر گرفته شوند.

پیام به مشتریان

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم طراحی بسته بندی میوه راهی برای ارتباط با مشتریان و رساندن پیام‌های مورد نظر به آنان است.
از این رو کشاورزان و دیگر تولیدکنندگان باید پیش از بسته بندی میوه و سبزیجات این موضوع را در نظر گرفته و درباره پیام و شیوه ارائه آن به مشتریان تصمیم‌گیری کنند.

بودجه

زمانی که کشاورزان تصمیم به طراحی بسته بندی برای محصولات خود می‌گیرند باید از امکانات مالی آگاه باشند. به طور قطع طراحی بسته بندی میوه نیز هزینه‌های مربوط به خود را خواهد داشت که باید هوشمندانه باشند.
البته کشاورزان می‌توانند برای محصولاتی با ارزش بالاتر مانند ذغال‌ اخته هزینه بیش‌تری برای طراحی و تولید بسته بندی پرداخت کنند. اما از طرف دیگر برای محصولاتی با ارزش پایین‌تر مانند سیب‌زمینی، بسیاری از کشاورزان ترجیه می‌دهند از بسته بندی‌های مقرون‌ به صرفه‌تر استفاده کنند.

فاکتورهای موثر بر تعیین هزینه طراحی بسته بندی میوه

با پرس و جویی ساده از شرکت‌های طراحی بسته بندی متوجه می‌شوید که هر شرکت و هر طراح تعرفه خاص  خود را برای انجام پروژه مورد نظر شما تعیین می‌کند. اما تفاوت میان هزینه‌ها ناشی از چه چیزی بوده و به چه فاکتورهایی وابسته است؟
از جمله فاکتورهای مهمی که می‌توانند بر تعرفه طراحی پلاستیک بسته بندی میوه خشک و تازه تاثیرگذار باشند می‌توان به نوع محصول، تعداد بسته بندی‌ها، وسعت و پیچیدگی فایل لایه باز طراحی بسته بندی ، و همچنین اعتبار شرکت طراحی اشاره داشت.
معمولاً شرکت‌های بزرگ‌تر و باسابقه‌تر هزینه بیش‌تر برای انجام پروژه‌های طراحی خود تعیین می‌کنند. با وجود آنکه با همکاری با این شرکت‌ها ممکن است ناچار به پرداخت هزینه بیش‌تری شوید، اما می‌توانید از کیفیت بالا و تاثیرگذاری بسته بندی نهایی اطمینان کامل داشته و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *