خدمات طراحی بسته بندی  قیمت طراحی بسته بندی نمونه بسته بندی بسته بندی ضد آب بسته بندی صادراتی

طراحی بسته بندی پنیر

به دنبال طراحی بسته بندی پنیر هستید؟ در دنیای امروز طراحی بسته ‌بندی لبنیات موردتوجه اغلب تولیدکنندگان قرار گرفته و محصولی موفق‌تر است که اهمیت طراحی بسته‌بندی را به درستی درک کند.در میان انبوه محصولات لبنی، طراحی بسته‌بندی پنیر(cheese packaging)  به دلیل مصرف بالای روزانه آن، اهمیت ویژه ای دارد. پنیر یکی از محصولات مهم در هرم غذایی افراد است که از تنوع بالا و ارزش غذایی برخوردار است.

 

نمونه بسته بندی پنیر

چند نمونه کار دیزاین بسته بندی پنیر شیک و خاص را مشاهده کنید.

انواع مدل‌های بسته بندی پنیر

چرا بسته بندی پنیر با این پک؟

 

قوانین و استاندارد بسته بندی پنیر

 

ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب برای پنیر

boxdesigning

علائم بسته بندی پنیر 

 

سفارش طراحی جعبه پنیر

 

جنس مناسب بسته بندی پنیر

 

قیمت بسته بندی پنیر

هزینه پکیجینگ دیزاین پنیر حدوداً بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به جزئیات طرح و الگو ساخت متفاوت خواهد بود. همچنین مدت‌زمان طراحی بسته‌بندی پنیر بین ۵ تا ۱۵ روز کاری است که باید در نظر داشت هر طرح منحصربه‌فرد است و ممکن است زمانی کمتر یا بیشتر از مدت تعیین شده نیاز داشته باشد.

سوالات متداول در رابطه با طراحی باکس 

مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی بسته‌بندی پنیر

مدت‌زمان موردنیاز جهت پکیجینگ دیزاین پنیر حدوداً بین ۵ تا ۱۵ روز کاری است.

0

0

 

اولین نکته موردتوجه در طراحی بسته‌بندی پنیر باید حفظ کیفیت و سلامت آن باشد. پنیر یکی از مواد غذایی حساس است که برای سالم ماندن نیاز است در بسته‌بندی مناسب و بهداشتی قرار گیرد. از ویژگی‌های مهم بسته‌ بندی پنیر می‌توان به مقاوم بودن، عدم انتقال اکسیژن و هوا به پنیر، محافظ بودن در مقابل آلودگی‌های محیطی و… اشاره کرد.

در طراحی بسته‌بندی پنیر محدودیت چندانی وجود ندارد و به‌راحتی می‌توانیم بسته‌ بندی‌ هایی از جنس فلز، مقوا، پلاستیک و… داشته باشیم. در میان این تنوع بالا، طرحی موفق خواهد بود که در کنار کیفیت بالای متریال، زیبایی بصری خلاقانه نیز داشته باشد.

پنیرها انواع متفاوتی مانند پنیر چدار، پنیر صبحانه، پنیر موتزارلا، پنیر ماسکارپونه و… دارند. طراحی بسته‌بندی پنیر باتوجه‌به نوع و بافت آن انجام می‌شود تا محصول نهایی در بهترین حالت به دست مصرف‌کنندگان برسد. جهت مشاوره طراحی بسته‌بندی پنیر میتوانید بر روی لینک قبل کلیک کنید.

 

 

طراحی بسته‌بندی مناسب پنیر چه ویژگی‌هایی دارد

مهم‌ترین ویژگی بسته ‌بندی پنیر مانند طراحی بسته بندی کشک و بستنی، حفظ تازگی و کیفیت محصول به همراه جلوگیری از نفوذ آلودگی‌های محیطی، باکتری‌ها و… است. از جمله مهم‌ترین فاکتورهای لازم برای طراحی بسته ‌بندی پنیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سد محافظتی در مقابل آلودگی‌های محیط
  • حفظ رطوبت و تازگی پنیر
  • گیرایی و زیبایی طرح بسته‌بندی
  • چاپ‌پذیری و درج واضح برند و مشخصات تولیدکننده
  • ارائه اطلاعاتی نظیر تاریخ تولید، تاریخ انقضا و… به طور مشخص
  • ایجاد محافظت در مقابل میکروارگانیسم‌های محیط
  • حفظ ایمنی محصول در حین جابه‌جایی و انتقال به مراکز فروش
  • عدم اجازه نفوذ اکسیژن و هوا به داخل بسته‌بندی
  • عدم انتقال بو یا مزه خارجی از محیط یا خود بسته‌بندی به پنیر
  • حفظ پنیر از فساد و خراب‌شدگی

طراحی بسته ‌بندی پنیر به چه شکل‌هایی امکان‌پذیر است

پنیرها انواع بسیار متنوعی دارند که به‌طورکلی در چهار دسته‌بندی شامل پنیرهای نرم، نیمه نرم، نیمه‌سخت و سخت قرار می‌گیرند. در انتخاب الگو ظاهری دیزاین بسته بندی پنیر، مانند بسته ‌بندی مواد غذایی دیگر باید به شکل، نرمی و سفتی محصول و تناسب بسته‌بندی با ماهیت ماده‌ای که داخل پکیج دیزاین شده قرار می‌گیرد، توجه داشت.

درگذشته، بسته ‌بندی پنیر معمولاً به‌صورت استفاده از فیلم‌های پارافینی صورت می‌گرفت که امروزه باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن امکانات، ترجیح به استفاده از روش‌های نوین مانند استفاده از بسته‌بندی فعال و اتمسفر اصلاح شده است.

این نوع از بسته‌بندی ترجیحات مصرف‌کنندگان در استفاده از منابع غذایی باکیفیت، ایمن و ماندگار را به‌خوبی در نظر می‌گیرد و با داشتن ویژگی‌هایی مانند جذب رطوبت، جذب کربن‌دی‌اکسید، جذب اکسیژن و… رضایت مصرف‌کنندگان را جلب می‌کند.

در طراحی بسته ‌بندی پنیر می‌توانیم از شکل‌های گوناگون هندسی بهره ببریم. به طور مثال در پکیجینگ دیزاین پنیر خامه‌ای می‌توانیم از بسته‌بندی بیضی‌شکل، مستطیل، مربع و… استفاده کرد. درحالی‌که بهتر است در بسته‌ بندی پنیر پارمسان از الگو نمک‌پاش استفاده کنیم که با ذات پودری پنیر پارمسان هماهنگی دارد و استفاده را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر می‌کند.

انتخاب جنس و طراحی بسته‌بندی متناسب با نوع پنیر

در طراحی بسته ‌بندی پنیر و دیگر محصولات لبنی می‌توانیم از جنس‌های گوناگونی همانند بسته‌بندی مقوایی، جعبه‌های فلزی، پلاستیکی و… استفاده کنیم. دنیای دیزاین بسته بندی پنیر بسیار بزرگ و رنگارنگ است و متناسب با محصول خود می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

در انتخاب جنس طراحی بسته ‌بندی باید به نوع پنیر توجه داشت. به طور مثال جنس مورداستفاده در طراحی بسته‌بندی پنیر پارمسان باتوجه‌به ماهیت پودری آن، با جنس طراحی بسته ‌بندی پنیر لیقوان که داخل آّب و نمک قرار دارد، باید تفاوت‌هایی داشته باشد تا در کنار ماندگاری بالا، بهترین کیفیت پنیر به دست خریدار برسد.

طراحی بسته‌بندی پنیر پیتزا

در طراحی بسته‌ بندی پنیر پیتزا به طور معمول از نایلون‌های مقاوم استفاده می‌شود که در قسمت بالایی شفاف است و امکان دیدن محصول را به خریدار می‌دهد. خوب است بدانید که با ارائه پکیجینگ دیزاین خلاقانه می‌توانید شانس فروش خود را بالا ببرید. طراحان خوش‌ذوق اینپک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی بسته‌بندی جهت مشاوره در خدمت شما هستند.

طراحی بسته‌بندی پنیر لیقوان

پنیر لیقوان یکی از پنیرهای سنتی و محبوب میان ایرانیان است که جهت بسته‌بندی آن معمولاً از قوطی‌های پت با درپوشی از پلاستیک فشرده استفاده می‌شود تا ظاهر پنیر به‌خوبی حفظ شده و قابل دیدن باشد.

طراحی بسته‌بندی پنیر خامه‌ای

پنیر خامه‌ای دومین پنیر محبوب میان مصرف‌کنندگان است که باتوجه‌به بافت نرم آن، تا حدودی به شکل ظرف بسته‌بندی خود درمی‌آید. در طراحی بسته‌بندی پنیر خامه‌ای باید از ظروف با مقاومت بالا استفاده کرد تا به‌خوبی محافظت از محصول اعمال شود.

طراحی بسته‌بندی پنیر دیپ

پنیر دیپ یکی از پنیرهای پرکاربرد و مناسب جهت مصرف در کنار انواع فست‌فود و غذاهای فرنگی مانند لازانیا است. این پنیر بافت نرمی دارد و به‌راحتی در دمای محیط آب می‌شود. برای این نوع پنیر بهتر است از بسته‌بندی‌های ضخیم‌تر که تحمل حرارتی بالاتری دارند استفاده کرد.

طراحی بسته‌بندی پنیر گودا و چدار

پنیر گودا و چدار غالباً به‌صورت ورقه‌ای عرضه می‌شوند که هر ورقه دارای بسته‌ بندی پلاستیکی است. در نهایت ورقه‌ها در یک پوشش طلقی کلی قرار می‌گیرد  که مشخصات محصول (تاریخ تولید، تاریخ انقضا و..) و همچنین نام برند بر روی آن درج می‌شود.

طراحی بسته‌بندی پنیر ماسکارپونه

پنیر ماسکارپونه یک پنیر ایتالیایی است که برخلاف اغلب انواع پنیر دارای مزه شیرین است و به همین دلیل در تهیه انواع دسرها و شیرینی‌پزی استفاده می‌شود. طراحی بسته‌بندی پنیر ماسکارپونه اغلب به شکل قوطی پلاستیک فشرده به همراه درپوش آلومینیومی که کاملاً بر آن دوخته شده است، صورت می‌گیرد.

طراحی بسته‌بندی مادر برای پنیر

در کنار بسته‌بندی انفرادی هر محصول، عموماً برای محصولات کوچک مانند پنیرهای یک‌نفره، بسته ‌بندی دیگری در نظر گرفته می‌شود که به آن بسته ‌بندی مادر گفته می‌شود. طراحی بسته‌ بندی مادر برای پنیر ازاین‌رو اهمیت دارد که می‌توان پنیرهای یک‌نفره کوچک را به طور مرتب و با تعداد موردنظر کنار هم جهت حمل و نقل قرار داد.

استفاده از طراحی بسته ‌بندی مادر با رنگ و طرح متناسب با بسته ‌بندی محصول برای پنیر می‌تواند بر گیرایی محصول شما بیفزاید. باید توجه داشت که طراحی بسته‌بندی مادر برای پنیر یک راه خوب جهت جلوگیری از پراکنده و بی‌نظم شدن محصول در هنگام انتقال و جابه‌جایی است که در کنار آن نقش محافظتی نیز دارد و از نفوذ آلودگی جلوگیری می‌کند.

طراحی بسته‌بندی پنیر چقدر هزینه دارد

صرف هزینه و زمان برای طراحی بسته‌بندی محصول یک سرمایه‌گذاری بلندمدت برای برند است که در نهایت منجر به داشتن مشتریان وفادار و فروش بیشتر می‌شود. 

جهت مشاوره طراحی و اطلاع از هزینه دقیق طراحی بسته‌بندی پنیر می‌توانید با طراحان اینپک از طریق کلیک بر روی لینک قبل در ارتباط باشید.

 

 

طراحی بسته‌بندی پنیر، یک نیاز در بازار امروز!

باتوجه‌به مطالب گفته شده، طراحی بسته ‌بندی پنیر در میان لبنیات به دلیل مصرف روزانه بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. سرمایه‌گذاری بر روی طراحی بسته ‌بندی مناسب یکی از راه‌های تبلیغ غیرمستقیم محصول و جذب نگاه تعداد افراد بیشتر است که درصورتی‌که به‌درستی انجام شود می‌تواند در کنار کیفیت خوب محصول، باعث فروش بیشتر شود.

اگر صاحب برند هستید و به طراحی بسته‌ بندی پنیر جهت کسب رضایت مشتری، ارائه هرچه بهتر محصول و فروش بیشتر نیاز دارید، با ما در بسته بندی محصولات این پک درارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *