09150554525

طراحی بسته بندی نمک

طراحی بسته بندی نمک

طراحی بسته بندی نمک (Salt packaging design) شاید در ظاهر خیلی مهم نباشد و در هنگام خرید به آن توجه نشود اما اگر نمکی را خرید کنید که بسته بندی شیک و جذابی داشته باشد و به راحتی بتوان از آن استفاده کرد قطعا در ذهن شما ماندگارتر خواهد بود.

پس به طراحی و چاپ بسته بندی نمک توجه ویژه ای داشته باشید.

نمونه بسته بندی نمک

انواع نمونه کار بسته بندی نمک ساخته شده برای مشتریان شرکت این پک را مشاهده کنید.

 
0

0

0

0

0

0

به طور معمول طراحی حرفه‌ای بسته بندی نمک به 3 روز تا یک هفته نیاز خواهد داشت. با این وجود زمان انجام طراحی با انواع نرم افزارهای طراحی بسته بندی ممکن است با توجه به اندازه و وسعت طراحی بیش‌تر شود.

طراحی بسته بندی پاستا از دیزاین هایی است که سریعتر انجام می شد.

بهترین بسته بندی نمک

طراحی بسته بندی نمک، یکی از حوزه‌های جدید برای افزایش میزان فروش است. می‌توانید با یک طراحی بسته بندی خلاقانه نمک یا تفکر درمورد ایده جدید طراحی بسته بندی نمک، فروش خود را بیشتر کنید.

نمونه‌های جدیدی از این محصول را می‌توان در طراحی بسته بندی شیشه‌ای نمک، طراحی پاکت کرافت بسته بندی نمک و طراحی بسته بندی تک نفره نمک دید.


مواردی که تا چند سال پیش اصلا به چشم نمی‌دیدیم. قیمت بسته بندی نمک نیز وابسته به متریال مورد استفاده و مدل طراحی بسته بندی نمک وابسته است. به این معنی که می‌توانید با هزینه کم، محصول خود را خاص کنید.

boxdesigning

خوشبختانه با افزایش آگاهی همگان درباره اهمیت بالای بسته بندی طراحان زیادی در این زمینه آغاز به فعالیت کرده‌اند.

همچنین شرکت‌های طراحی گرافیکی زیادی نیز وجود دارند که می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند. شرکت این‌پک برای اولین بار در سال 1395 در رابطه با طراحی کاور محصول در شهر مشهد آغاز به کار کرد. ما تا کنون در این‌پک افتخار همکاری با کسب و کارهای زیادی را داشته‌ایم. همکاران و کارشناسان ما در این‌پک با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه طراحی بسته بندی آماده کمک به شما عزیزان جهت رشد و توسعه بیش‌تر کسب و کارتان است.

تنها کافیست همین حالا با همکاران ما تماس گرفته و سفارش دیزاین جعبه محصول خود را ثبت کنید. شرکت طراحی بسته بندی این پک آماده ثبت قرارداد طراحی بسته بندی با شرکت‌های تولید کننده نمک است.

سفارش طراحی بسته بندی نمک
بسته بندی نمک را سفارش دهید

انواع بسته بندی نمک

با آشکار شدن اهمیت بالای طراحی بسته بندی محصولات از جمله نمک، همانطور که در این صفحه انواع کارهای بسته بندی را مشاهده میکنید ایده‌های زیادی برای این کار ابداع شده و مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

یکی از موارد بسیاری مهمی که باید در بسته بندی محصولات برند خود به آن توجه داشته باشید متریال و جنس جعبه محصول است. برای آنکه بتوانید یک بسته بندی مقاوم و کارا داشته باشید باید با توجه به نوع محصول خود از متریال مناسب استفاده کنید. برای طراحی بسته بندی نمک مثل طراحی بسته بندی کلوچه نیز متریال‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید.

می‌توانید برای طراحی پکیج نمک به شرکت این‌پک، با داشتن 10 سال سابقه تجربه در این زمینه مراجعه کنید.

طراحی پاکت نمک به طور معمول می‌تواند بین 3 تا 5 روز کاری به طول بیانجامد.

در مورد ساخت نمک مشاوره رایگان دریافت کنید

 کاربرد بسته بندی چیست ؟ سوالی که این روزها زیاد پرسیده میشود، شما با طراحی حرفه‌ای بسته بندی نمک می‌توانید از محصول در برابر عوامل آسیب‌زننده خارجی محافظت کنید.

علاوه بر این طراحی جذاب بسته بندی موجب جلب نظر مشتریان و اعتماد بیش‌تر آن‌ها به برند خواهد شد

از میان متریال‌های موجود بهترین گزینه برای بسته بندی نمک موردی است که علاوه بر زیبایی بتواند به خوبی از محصول محافظت کند. در حال حاضر بسته بندی با کاغذ کرافت و همچنین طراحی بسته بندی‌های پلاستیکی و نایلونی شفاف بیش از باقی انواع بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نمونه کار بسته بندی نمک

طراحی بسته بندی نمک مزایای زیادی به دنبال دارد که می‌تواند آینده کسب و کار شما را به کلی دچار تغییر کند. در گذشته کارفرمایان و تولیدکنندگان توجهی به اهمیت بالای بسته بندی و طراحی آن نداشتند. اما امروزه با افزایش اگاهی میان افراد جامعه بسیاری از کارفرمایان نسبت به اهمیت این کار اگاه شده و در تلاش برای انجام آن هستند. البته طراحی بسته بندی نمک کاری کاملاً تخصصی است که باید به دست متخصص دیزاین جعبه محصول که با تجربه و حرفه‌ای است انجام شود تا بتواند تاثیرگذاری مناسبی داشته باشد. بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌تواند از محصول در برابر عوامل خارجی مخرب از جمله رطوبت، نور خورشید، و اکسیژن محافظت کند. از این رو با بسته بندی مناسب می‌توانید محصول را در زمان انبارداری و انتقال حفظ کرده و آن را کاملاً سالم به دست مشتریان برسانید.

مورد دیگری که اهمیت بالای بسته بندی نمک را نشان می‌دهد زیبایی و جذابیت ظاهری طراحی است. در عصری که محصولات مشابه در قفسه‌های فروشگاه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند طراحی متفاوت و جذاب بسته بندی محصول می‌تواند توجه مشتریان را به خود جلب کرده و میزان فروش را افزایش دهد. امروزه متریال‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای طراحی بسته بندی نمک استفاده کنید. از جمله این متریال‌ها می‌توان به شیشه، پارچه، پلاستیک، و کاغذ کرافت اشاره داشت. نوع و ابعاد مناسب بسته بندی را باید با توجه به نوع محصول و همچنین نیازهای مخاطبان تعیین کنید.

طراحی حرفه‌ای بسته بندی نمک نیازمند رعایت نکات و استفاده از تکنیک‌های زیادی است که از جمله آن‌ها می‌توان به درج اطلاعات ارتباطی، رنگبندی مناسب، و همچنین بسته بندی شفاف اشاره داشت. همکاران ما در این‌پک آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. می‌توانید با همکاران ما تماس گرفته و مشاوره طراحی بسته بندی برای محصول خود دریافت کنید.در ادامه به بررسی بیش‌تر موارد مربوط به طراحی بسته بندی نمک خواهیم پرداخت.

طراحی بسته بندی نمک
طراحی بسته بندی نمک

چرا طراحی بسته بندی نمک مهم است؟

در هیچ آشپزخانه‌ای هیچ ماده اولیه‌ای مهم‌تر از نمک وجود ندارد. نمک تقریباً در تمام غذاهای مدرن و سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته نمک‌ها انواع گوناگونی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به سنگ نمک، نمک دریا، و نمک تصفیه شده یددار اشاره داشت. هر یک از انواع نمک جهت برآورده کردن اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسته بندی نمک نیز به نوع نمک بستگی خواهد داشت. در طراحی بسته بندی هر نوع نمک باید به نوع نمک، مورد استفاده آن، و همچنین رنگ آن توجه داشت. اما چرا نمک‌ها باید با بسته بندی مناسب به فروش برسند؟

طراحی بسته بندی نمک به دلایل گوناگونی اهمیت پیدا کرده است. از جمله مهم‌ترین این دلایل می‌توان به حفاظت از محصول اشاره داشت. نمک باید از عوامل خارجی به ویژه رطوبت به خوبی محافظت شود تا با سلامت کامل به دست مصرف‌کنندگان برسد. بسته بندی مناسب و اصولی می‌تواند محصول را از تمامی خطرات موجود در زمان انبارداری و فروش حفظ کند. علاوه بر این بسته بندی مناسب روشی عالی برای بازاریابی محصول است. با بسته بندی خلاقانه نمک می‌توانید اعتبار و حرفه‌ای بودن کسب و کار خود را نشان داده و بدین ترتیب توجه خریداران را به خود جلب کنید. شما میتوانید این کار را به متخصصان مجرب شرکت اینپک که هر یک آموزش تخصصی طراحی بسته بندی دیده اند بسپارید.

طراحی پاکت کرافت نمک

از جمله انواع بسته بندی‌مواد غذایی محبوب که در سال‌های اخیر نیز بیش‌تر مورد استفاده قرار گرفته است پاکت کرافت است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع بسته بندی کیفیت و مقاومت بالا و قیمت بسیار مناسب است. مصرف‌کنندگان نیز نسبت به این نوع بسته بندی علاقه زیادی از خود نشان می‌دهند که یکی از دلایل آن حس نوستالژی کاغذ کرافت است. از دیگر مزایای این نوع بسته بندی می‌تواند به امکان بازیافت و استفاده مجدد از آن اشاره داشت. برخی از شرکت‌ها برای مقاومت بیش‌تر و محافظت در برابر رطوبت از کاغذ کرافت با پوشش سلفون و پلاستیک استفاده می‌کنند.

طراحی بسته بندی کیسه پارچه‌ای نمک

یکی دیگر از انواع متریال‌هایی که می‌توان از آن برای بسته بندی نمک استفاده کرد پارچه است. می‌توانید با پارچه مناسب انواع کیسه‌های پارچه‌ای با اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های جذاب را طراحی کنید. کیسه کنفی را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین انواع بسته بندی نمک دانست که امروزه نیز همچنان از آن استفاده می‌شود. بهتر است برای کیسه نمک از پارچه‌ای استفاده کنید که قابلیت چاپ‌پذیری بالایی داشته باشد تا بتوانید طرح مد نظر خود را به راحتی بر روی آن چاپ کنید. کیسه‌های پارچه‌ای نیز توسط افراد گوناگونی مورد استقبال قرار می‌گیرند. این نوع بسته بندی نیز حس نوستالژیک به مخاطب داده و وی را برای خرید محصول تشویق می‌کند.

طراحی شیشه نمک

ایده دیگری که می‌توان از آن برای طراحی بسته بندی نمک استفاده کرد شیشه است. معمولاً از بسته بندی‌های شیشه‌ای برای انواع نوشیدنی استفاده می‌شود. اما شما می‌توانید با کمی خلاقیت از بسته بندی‌های شیشه‌ای برای ارائه نمک نیز استفاده کنید. این ایده به دلیل آنکه توسط بسیاری از کسب و کارهای تولید و توزیع نمک مورد استفاده قرار نمی‌گیرد می‌تواند برای بسیاری از مصرف‌کنندگان تازه و جذاب باشد. این نوع بسته بندی به ویژه برای فروش کریستال و سنگ نمک‌های درشت و زیبا و یا نمک‌های رنگی عالی خواهد بود. بسته بندی شیشه‌ای گزینه‌ای مناسب برای نشان دادن ظاهر و کیفیت محصول به مشتریان است.

طراحی شیشه نمک

طراحی بسته بندی نایلونی نمک

متریال دیگری که بسیاری از کسب و کارها از آن برای بسته بندی های مختلف از جمله بسته بندی زعفران شیک ، اکثر خوراکی ها و نمک استفاده می‌کنند پلاستیک یا نایلون است. این نوع بسته بندی برای سال‌های متمادی به عنوان محبوب‌ترین شیوه بسته بندی برای مواد خوراکی مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از این متریال قابلیت تولید، چاپ، و بسته بندی در تعداد بالا را به شرکت‌ها داده و می‌تواند به طول عمر مواد غذایی نیز بی‌افزاید. بسته بندی‌های نایلونی کاملاً در برابر رطوبت، نور خورشید، گرد و خاک، اکسیژن، و دیگر عوامل طبیعی که ممکن است به محصول آسیب وارد کنند مقاوم است. بسته بندی نایلونی می‌تواند به خوبی از نمک محافظت کرده و آن را کاملاً سالم به دست مشتری برساند.

بهترین ایده‌های طراحی بسته بندی نمک

در گذشته شرکت‌ها و کارفرمایان اطلاعات زیادی درباره اهمیت بسته بندی نمک نداشتند. اما امروزه به دلیل تغییر بازار و رقابت میان محصولات مختلف بسیاری از کارفرمایان به این آگاهی رسیده و از بسته بندی‌های بهتر و باکیفیت‌تری برای محصولات خود استفاده می‌کنند. علاوه بر این طراحان ماهر و باتجربه زیادی به طراحی ایده‌های جدید و جذاب برای بسته بندی مواد غذایی پرداخته‌اند. از این رو با جستجویی ساده می‌توانید ایده‌های خلاقانه بسیاری را یافت کرده و برای طراحی بسته بندی نمک از آن‌ها الهام بگیرید.

برای آنکه طراحی بسته بندی محصول شما تاثیرگذار بوده و بتواند در بازار رقابتی به خوبی عمل کند باید علاوه بر توجه به نیاز مخاطبان از تکنیک‌های تبلیغاتی جدید نیز استفاده کنید. در ادامه برخی از ایده‌هایی که می‌توانند به شما در این مسیر کمک کنند را بررسی می‌کنیم:

طراحی بسته بندی شفاف

یکی از ایده‌های بسیار عالی که توسط بسیاری از کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد طراحی بسته بندی شفاف است. می‌توانید برای بسته بندی نمک از بسته بندی‌های نایلونی و پلاستیکی کاملاً شفاف استفاده کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول درون بسته بندی را مشاهده کنند. اگر می‌خواهید از دیگر انواع بسته بندی مانند کاغذ کرافت استفاده کنید نیز می‌توانید تنها بخشی از بسته بندی را به صورت شفاف طراحی کنید. زمانی که مشتریان بتوانند محصول را از روی بسته بندی مشاهده کنند حس اعتماد بیش‌تری نسبت به برند شما پیدا خواهند کرد. بسته بندی‌های شیشه‌ای نیز می‌توانند نمای زیبایی از محصول داخل خود به نمایش گذارند.

استفاده از رنگ‌های مناسب

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در طراحی گرافیکی بسته بندی نمک به آن توجه داشته باشید رنگبندی است. رنگ‌ها اولین چیزی هستند که توجه مشتریان را جلب می‌کنند. انتخاب پالت رنگی مناسب و تاثیرگذار کار بسیار  مهمی بوده و باید با دانش و مهارت انجام شود. بهتر است در رنگبندی طراحی خود از رنگ‌های سازمانی برندتان استفاده کنید تا هویت برند را بهبود ببخشید. مورد دیگری که باید در انتخاب رنگ‌ها مورد توجه قرار گیرد قوانین و اصول روانشناسی رنگ‌ها است. همانطور که می‌دانید هر رنگ می‌تواند پیام خاصی را به بیننده منتقل کند. از این رو اگر از رنگ‌های مناسب استفاده کنید می‌توانید حس خوبی در مشتریان ایجاد کرده و آن‌ها را به خرید تشویق کنید. طراحان ما در این‌پک با مهارت و تجربه بالا در زمینه طراحی بسته بندی  می‌توانند به شما برای انتخاب بهترین رنگ‌ها کمک کنند.

طراحی بسته نمک با رنگ جذاب

اندازه و ابعاد بسته بندی

نکته دیگری که باید در طراحی بسته بندی نمک به آن توجه داشته باشید ابعاد و اندازه بسته بندی است. همانطور که می‌دانید محصولات گوناگون با اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند. شما نیز باید با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان هدف بهترین ابعاد و اندازه را برای محصولات خود انتخاب کنید. می‌توانید محصولاتی در اندازه‌های مختلف برای کاربردهای گوناگون نیز تولید کنید. به طور مثال برخی از مشتریان از بسته بندی‌های 1 یا 2 کیلویی نمک استفاده می‌کنند و برخی دیگر ترجیه می‌دهند از بسته بندی‌های کوچک‌تر با حجم کم‌تر استفاده کنند. سعی کنید نیازهای مخاطبان را در نظر داشته و مطابق با آن به طراحی و تولید بسته بندی بپردازید.

درج مشخصات شرکت تولیدی

یکی از اهداف مهم بسته بندی محصولات امکان درج اطلاعات لازم است. سعی کنید تمامی اطلاعات مفید درباره محصول و نحوه استفاده از آن را به صورت کاملاً دقیق بر روی بسته بندی درج کنید. از جمله اطلاعات لازم می‌توان به جدول ارزش غذایی، نحوه نگهداری، و همچنین نحوه باز و بسته کردن بسته بندی اشاره داشت. همچنین بهتر است مشخصات و راه‌های ارتباطی با شرکت یا کارخانه خود را نیز درج کنید. بدین ترتیب اگر مشتریان بخواهند در صورت نیاز با شما ارتباط برقرار کنند با مشکلی مواجه نخواهند بود. توجه به این نکته می‌تواند اعتبار برند شما را نشان داده و رضایت مخاطبان را جلب کند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *