09150554525

طراحی بسته بندی عطر

طراحی بسته بندی عطر

طراحی بسته بندی عطر به صورت باکیفیت و شیک، به شدت در فروش آن تاثیر دارد چراکه بسته بندی زیبا احساس خوبی را به مخاطب القا می‌کند و همچنین  در صورتی که نیاز به ثبت سفارش طراحی بسته بندی برای عطر دارید کافی است با ما تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی عطر

چند نمونه کار طراحی بسته بندی عطر حرفه‌ای از برند اینپک ببینید.

0

بهترین بسته بندی عطر

بوی خوش یکی از اجزاء مهم در لایف ‌استایل‌ روزمره هر شخصی است. تمامی افراد از جوان و پیر تا خانم و آقا، همگی انتخاب‌های خاص خود را دارند.

ادکلن در واقع بازتابی از طبیعت و شخصیت هر فرد است. به همین دلیل هم انتخاب ادکلن و عطر مناسب در بسیاری از شرایط کاری سخت و زمان‌بر خواهد بود. امروزه دیگر خرید عطر و ادکلن امری شخصی نیست؛ بلکه به عنوان یکی از آیتم‌های حرفه‌ای و حتی کادویی به شمار می‌رود. از این رو طراحی بسته بندی عطر و ادکلن به یکی از موارد بسیار مهم در قرن 21 تبدیل شده است.

اگر بسته بندی عطر به شکلی عجیب و در شیشه‌ یا جعبه‌های نامناسب باشد به هیچ عنوان جذاب و چشم‌نواز نخواهد بود. اگر بسته بندی ادکلن زیبا و جذاب و متناسب با رایحه محصول باشد، ممکن است مشتری شما به یک مشتری دائمی و وفادار تبدیل شود.

عطر و ادکلن‌ها در بسته بندی‌های متفاوت و گوناگون و در شکل‌های مختلف با توجه به مخاطبان هدف ارائه می‌شوند. اگر بسته بندی عطر شکل و حالتی زنانه داشته باشد محصول داخل آن نیز مخصوص بانوان است.

طراحی بسته بندی عطر به طور کلی شامل دو لایه است؛ لایه اول مربوط به سطح بیرونی بسته بندی یا همان جعبه عطر، و لایه دوم مربوط به لیبلی است که بر روی شیشه عطر قرار می‌گیرد. تصویر و شکل لیبل نیز بر اساس رایحه ادکلن متفاوت خواهد بود. 

boxdesigning

یکی از موارد مهمی که در طراحی بسته بندی عطر اهمیت بسیار زیادی دارد نشان دادن کلاس عطر و سطح آن است. ادکلن‌هایی که برای عرضه آن‌ها از بسته بندی‌های کاملاً حرفه‌ای استفاده شده است می‌توانند تنها با یک نگاه کلاس خود را نشان دهند.

در طراحی بسته بندی ادکلن‌های گران‌قیمت و باکیفیت از جزئیات و ظرافت‌های بیش‌تری استفاده شده است، به طوری که به سختی می‌توانید نقصی در شیوه بسته بندی و طراحی آن‌ها یافت کنید.

علاوه بر این بسته بندی عطر می‌تواند نوع رایحه را نیز به خوبی به خریدار القاء کند. همچنین یک بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌تواند ارزش‌های برند و همچنین مخاطبان هدف را نیز به خوبی نشان دهد. به طور مثال با مشاهده چند مورد از ادکلن‌های معروف و شناخته شده می‌توانید تفاوت میان بسته بندی ادکلن‌هایی با رایحه چوب و ادکلن‌هایی با رایحه گل و شکلات را به راحتی تشخیص دهید.

علاوه بر این تنها با مشاهده چند نمونه معروف به وضوح استفاده از رنگ‌ها و جزئیات طراحی متفاوت برای آقایان و خانم‌ها را مشاهده خواهید کرد. معمولاً در ادکلن‌های زنانه از رنگ‌های روشن و پودری و جزئیات طلایی استفاده می‌شود؛ در حالی که در ادکلن‌های مردانه بیش‌تر از رنگ‌های تیره با جزئیات نقره‌ای استفاده می‌شود.

سفارش طراحی بسته بندی عطر
بسته بندی عطر را سفارش دهید

طراحی بسته بندی عطر چه مدت به طول می‌انجامد؟

زمان لازم برای طراحی بسته بندی به وسعت طراحی و پیچیدگی آن بستگی خواهد داشت. اما به طور کلی طراحی بسته بندی ممکن است از 1 تا چند هفته به طول انجامد.

به طور کلی هزینه طراحی بسته بندی عطر به اندازه بسته بندی، نوع طراحی، و پیچیدگی آن بستگی خواهد داشت. با این‌پک می‌توانید با بهترین قیمت بهترین بسته بندی را برای محصولات خود داشته باشید.

بله. بسته بندی محصول با نام بازاریاب خاموش نیز شناخته می‌شود. طراحی حرفه‌ای بسته بندی می‌تواند به صورت مستقیم بر جذابیت محصول و فروش بیش‌تر آن تاثیرگذار باشد. با طراحی بسته بندی مناسب می‌توانید فروش و در نتیجه سود خود را افزایش دهید.

طراحی بسته بندی عطر از جمله کارهایی است که می‌تواند به صورت مستقیم بر میزان فروش این محصول تاثیرگذار باشد. رایحه و بوی خوش یکی از مسائل بسیار مهم برای خانم‌ها و آقایان شیک‌پوش است. بسیاری از افراد بدون استفاده از عطر و ادکلن وارد هیچ جمع دوستانه یا کاری نمی‌شوند. از این رو خرید عطر و ادکلن بخش مهمی از زندگی بسیاری از این افراد را تشکیل می‌دهد. عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر فروش بیش‌تر این محصول تاثیرگذار باشند. یکی از این موارد بسته بندی محصول است.

بسته بندی عطر و ادکلن را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد؛ بخش اول طراحی جعبه ادکلن، و بخش دوم طراحی لیبل روی بسته بندی ادکلن است. بسته بندی حرفه‌ای و مناسب عطر و ادکلن تنها در صورتی ممکن است که با توجه کافی به این دو بخش انجام شود. نرخ طراحی بسته بندی عطر نیز وابسته به همین دو مرحله، می‌تواند دستخوش تغییراتی شود.

برای آنکه در طراحی بسته بندی عطر موفق عمل کنید باید به نکات زیادی توجه داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به نوع رایحه عطر، مخاطبان هدف، و همچنین کیفیت و کلاس عطر اشاره داشت. با مشاهده عطرهای معروف و شناخته شده می‌توانید به راحتی تاثیر هر یک از این موارد را در بسته بندی مشاهده کنید. بهتر است بسته بندی نوع عطر و رایحه آن را به خوبی نشان دهد. علاوه بر این معمولاً رنگ‌بندی و جزئیات طراحی برای محصولات زنانه با محصولات مردانه کاملاً متفاوت است. مشتریان باید قادر باشند که تنها با یک نگاه به طراحی باکس ادکلن، نوع رایحه ادکلن و جنسیت آن را تشخیص دهند.

با کمک شرکت‌های طراحی بسته بندی و طراحان گرافیکی باتجربه می‌توانید به راحتی به این هدف دست پیدا کنید. شرکت این‌پک با بیش از 10 سال تجربه کار تخصصی در این زمینه آماده ارائه خدمات مشاوره طراحی بسته بندی به شما عزیزان است. در ادامه به بررسی بیش‌تر مسائل مربوط به طراحی بسته بندی عطر خواهیم پرداخت. نکاتی که ممکن است در قرارداد بسته بندی، بسیار مهم باشند. با ما همراه باشید.

طراحی بسته بندی عطر
طراحی بسته بندی عطر

دیزاین و رنگبندی در طراحی بسته بندی عطر

یکی از عناصر بسیار مهم در طراحی بسته بندی ادکلن و عطر استفاده از رنگبندی مناسب و همچنین دیزاین جذاب شیشه عطر با توجه به مخاطبان هدف است. خریداران باید قادر باشند تنها با یک نگاه به دیزاین و رنگبندی بسته بندی عطر و ادکلن به زنانه و مردانه بودن آن پی ببرند. معمولاً در بسته بندی عطرهای مردانه از رنگ‌های آبی، نقره‌ای، و مشکی استفاده می‌شود. در حالی که در بسته بندی عطرهای زنانه از رنگ‌های پودری و روشن به همراه جزئیات طلایی‌رنگ استفاده می‌شود.

زمانی که برند مورد نظر بخواهد محصولات خود را برای سنین جوان‌تر عرضه کند نیز باید از چنین تکنیک‌هایی بهره برد. معمولاً بسته بندی عطرهایی که برای قشر جوان‌تر عرضه می‌شوند پر زرق و برق‌تر بوده و شکل‌های خلاقانه‌تری دارند. اگر شما هم می‌خواهید یک بسته بندی مناسب برای عطر و ادکلن‌های برند خود داشته باشید باید به این نکات توجه کنید.

بهترین شرکت طراحی جعبه ادکلن شیک

در گذشته تولیدکنندگان به اندازه کافی به بسته بندی محصولات خود اهمیت نمی‌دادند. اما با گذشت زمان و افزایش آگاهی افراد، امروزه می‌توانیم شاهد اهمیت بالای طراحی بسته بندی نزد تولیدکنندگان باشیم. خوشبختانه طراحان زیادی در زمینه طراحی بسته بندی محصولات گوناگون فعالیت دارند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. البته گاه برخی از کارفرمایان به دلیل عدم اطمینان به حرفه‌ای بودن طراحان با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. یافتن شرکتی معتبر و باتجربه که بتواند انتظارات شما را برآورده کند می‌تواند کاری مشکل و پرچالش باشد. البته روش‌های گوناگونی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آن‌ها شرکت‌های حرفه‌ای طراحی پاکت عطر و ادکلن را یافت کنید.

اولین کاری که باید برای اطمینان از حرفه‌ای بودن شرکت مورد نظر خود انجام دهید بررسی سوابق کاری و نمونه کارهای پیشین است. نمونه کارهای انجام شده به خوبی میزان حرفه‌ای بودن شرکت و سبک کاری آن را نشان می‌دهند. علاوه بر این می‌توانید درباره نحوه کار شرکت از مشتریان پیشین نیز پرس و جو کنید. گفتگو با مشتریان پیشین می‌تواند دیدگاه مناسبی از کیفیت کار شرکت به شما دهد. بهتر است اشاره داشته باشیم که گاه شرکت‌های معتبرتر و معروف‌تر هزینه بیش‌تری برای پروژه‌های خود دریافت می‌کنند. با این وجود در بسیاری از شرایط پرداخت هزینه بیش‌تر می‌تواند کیفیت بهتر کار را به خوبی تضمین کند. پس بهتر است در انتخاب بهترین شرکت طراحی بسته بندی عطر اعتبار شرکت و کیفیت کار را در راس قرار دهید.

طراحی بسته بندی عطر را به ما بسپارید

همانطور که تا کنون اشاره شد در طراحی حرفه‌ای بسته بندی عطر و ادکلن باید به نکات زیادی توجه داشت تا نتیجه نهایی قابل قبول و جذاب باشد. نکته اصلی در فروش عطر و ادکلن رایحه است؛ بنابراین بسته بندی نیز باید با رایحه ارتباط مستقیم داشته باشد. از این رو توجه به جزئیات رایحه و همچنین مخاطبان هدف می‌تواند تاثیر زیادی بر طراحی بسته بندی ادکلن داشته باشد. علاوه بر این لاکچری بودن بسته بندی اصلی و همچنین شیشه ادکلن و عطر تاثیر بسیار زیادی بر میزان فروش خواهد داشت. افرادی که به بو و رایحه خود در جمع‌های دوستانه و کاری اهمیت می‌دهند به دنبال بهترین ادکلن‌ها خواهند بود. بسته بندی عطر می‌تواند کلاس کاری و کیفیت محصول را به خوبی نشان دهد.

شرکت این‌پک فعالیت رسمی خود در زمینه طراحی بسته بندی انواع محصولات را در سال 1395 در شهر مشهد آغاز کرد. همکاران ما در این‌پک با سال‌ها کار تخصصی در این زمینه قادرند به صورت کاملاً حرفه‌ای در طراحی بسته بندی محصولات به شما کمک کنند. برای سفارش طراحی بسته بندی عطر و ادکلن و دیگر محصولات می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در این پک تماس بگیرید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *