طراحی بسته بندی   قیمت طراحی بسته بندی  نمونه بسته بندی   09150554525

طراحی بسته بندی در مازندران (Packaging design in Mazandaran) یکی از نیازهای امروزه تولیدکنندگان شمالی است که به دلیل پیشرفت صنعت و افزایش تولیدات، بیشتر از گذشته موردتوجه قرار گرفته است. شرکت طراحی بسته بندی این پک، ارائه‌دهنده بهترین کیفیت و حرفه‌ای‌ترین پکیجینگ دیزاین محصولات در مازندران است که با تولیدکنندگان زیادی افتخار همکاری داشته است.

هر شهر باتوجه‌به مختصات و ویژگی‌های جغرافیایی که دارد، محصولات و صنایع مختص خود را دارد که هرکدام نیاز به بسته بندی حرفه‌ای دارند. پکیجینگ محصول یکی از مهم‌ترین بخش‌های ارائه و عرضه کالا در بازار است که می‌تواند تأثیر زیادی در فرایند شناخته شدن و فروش آن داشته باشد.

امروزه باتوجه‌به افزایش تقاضا برای بسته بندی، جنس‌های گوناگونی ارائه شده است که هرکدام دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند و با درنظرگرفتن ویژگی‌های محصول انتخاب شده و به کار برده می‌شوند. از جمله جنس‌هایی که در بسته بندی محصولات به کار برده می‌شوند می‌توان به پک‌های پلاستیکی، لفاف‌های بسته بندی، بسته‌های چوبی، جعبه‌های مقوایی و هارد باکس و… اشاره کرد.

در طراحی بسته بندی مهم است نکاتی را در نظر داشته باشیم تا در نهایت به بهترین نتیجه برسیم. از جمله مواردی که باید به‌درستی به آنها بپردازیم می‌توان به انتخاب پالت رنگی بسته بندی، الگو ساخت، تصویر و المان‌های بصری و… اشاره کرد که هرکدام دارای نقش پررنگی در میزان اثرگذاری پکیجینگ هستند.

انتخاب شرکت طراحی بسته بندی حرفه‌ای باتوجه‌به تعدد مجموعه‌های طراحی، اندکی دشوار شده است؛ اما خوب است فاکتورهایی مانند ارائه ریف در ابتدا شروع پروژه، پایبندی به ددلاین پروژه، داشتن اخلاق حرفه‌ای، خلاقیت در طراحی و عدم تشابه با نمونه‌های موجود در بازار و… را پیش از انتخاب در نظر بگیرید.

مبلغ پکیجینگ دیزاین محصولات در مازندران به طور معمول بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که به فاکتورهای گوناگونی از جمله مجموعه طراحی کننده، سابقه کاری طراح، میزان سخت یا آسان بودن طرح و… وابسته است و هزینه نهایی پس از بررسی جزئیات هر پروژه اعلام می‌شود.

زمانی که برای طراحی بسته‌ بندی محصولات در مازندران نیاز است، به طور معمول بین ۵ تا ۱۵ روز کاری است. باید مدنظر داشته باشید که هر سفارش دیزاین ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد که به دلیل هر یک از آنها ممکن است مدت‌زمان کمتر یا بیشتری جهت ایده‌یابی، دیزاین و درنهایت ساخت بسته ‌بندی نیاز باشد.

انواع طراحی بسته بندی در مازندران

طراحی بسته بندی در مازندران شامل طیف گسترده‌ای از محصولات می‌شود که باتوجه‌به ویژگی خاص هر کالا و به‌صورت اختصاصی صورت می‌گیرد. مازندران یکی از استان‌های شمالی مهم ایران است که با داشتن صنایع‌دستی، خوراکی‌ها و محصولات متنوع و گوناگون، تقاضا بالایی برای طراحی بسته بندی نیز دارد.

در استودیو طراحی بسته بندی این پک، پکیجینگ دیزاین محصولات مازندران برای انواع کالا، از خوراکیجات محلی تا محصولات صنعتی و کارخانه‌ای انجام می‌شود که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند و مطابق با ماهیت کالا انجام می‌شوند.

اگر تولیدکننده محصولات خانگی، صنعتی، صنایع‌دستی و… در مازندران هستید و به طراحی بسته بندی برای محصول خود نیاز دارید می‌توانید با ما در مجموعه این پک در ارتباط باشید.

افزایش فروش با دیزاین بسته بندی محصول

باتوجه‌به پیشرفت صنعت و افزایش تعداد شرکت‌های تولیدکننده محصولات، رقابت در میان محصولات عرضه شده در بازار همواره در حال افزایش است و یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند محصول شما را در میان انبوه نمونه‌های مشابه موجود در بازار شاخص نماید، داشتن طراحی بسته بندی باکیفیت و زیباست.

بسته بندی محصول اولین نکته‌ای است که توجه خریداران را می‌تواند به خود جلب کند چرا که در برخورد اول با آن مواجه می‌شوند. استفاده از پکیجینگ دیزاین حرفه‌ای و اصولی که هم‌راستا با اصول بازاریابی باشد می‌تواند به شما تا حد زیادی در راستای متمایزسازی برندتان کمک کند.

هرچقدر بیشتر بتوانید توجه خریداران را در بازار به محصول خود جلب کنید، شانس بهتری برای نمایش دادن کیفیت و مرغوبیت کالا خود دارید که در نهایت می‌تواند به شما احتمال بالاتری برای افزایش نرخ فروش بدهد. بسته بندی خود می‌تواند یک فروشنده باشد که خریداران را به کالا شما مجذوب کرده و یا از آن دور کند، ازاین‌رو یک گام بزرگ و مهم در راستای افزایش فروش می‌تواند داشتن طراحی پک مناسب باشد.

اگر در مازندران زندگی می‌کنید و به دنبال راه‌هایی برای افزایش فروش محصول خود هستید یا می‌خواهید برند تولیدی خود را به جمعیت گسترده‌تری از مشتریان معرفی کنید، می‌توانید با مشاوران و طراحان این پک جهت ثبت سفارش طراحی بسته بندی در مازندران در ارتباط باشید.

طراحی پکیج حرفه‌ای محصولات

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم با گذشت زمان و افزایش تعداد مجموعه‌های تولیدکننده، تقاضا برای طراحی بسته بندی محصولات نیز بیشتر شده است که در نتیجه آن شرکت‌های متعددی در این زمینه شروع به فعالیت کرده‌اند. در این میان، انتخاب شرکت طراحی که بتواند دیزاین حرفه‌ای برای کالا ارائه دهد از اهمیت زیادی برخوردار است.

پروسه طراحی و دیزاین بسته بندی محصولات یک فرایند طولانی است که به‌صرف دقت، زمان و هزینه نیازمند است و درصورتی‌که به‌درستی صورت نگیرد می‌تواند منجر به هدررفتن تایم کارفرما و همچنین خسارت‌های مالی شود. ازاین‌رو بهتر است از ابتدا شروع کار، بهترین مجموعه را جهت همکاری انتخاب کنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک مجموعه حرفه‌ای طراحی بسته بندی باید داشته باشد می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. ارائه بریف در هنگام شروع پروژه
 2. متعهد بودن به قرارداد و زمانبندی تعیین شده
 3. عدم کپی از نمونه های موجود و انحصاری بودن طرح‌های بسته بندی
 4. مشورت‌پذیری و داشتن روحیه کار تیمی
 5. صبوری و وجود امکان تغییرات جزئی در پکیجینگ محصول در صورت تقاضا کارفرما
 6. داشتن دقت و سرعت عمل و ظرافت در کار
 7. مسلط بودن بر نحوه به کارگیری و روان‌شناسی رنگ‌ها
 8. آشنایی با اصول بازاریابی محصول و رابطه پکیج محصول با فروش  آن

استودیو طراحی بسته بندی این پک با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه پکیجینگ دیزاین کالا حرفه‌ای و افتخار همراهی با بیشتر از صدها مجموعه تولیدکننده، جهت مشاوره طراحی بسته بندی در مازندران و پاسخگویی به سؤالات احتمالی، در خدمت شما عزیزان است.

نکات مهم در بسته بندی حرفه‌ای محصولات مازندران

هر بسته بندی مجموعه‌ای از بخش‌های مختلف در کنار یکدیگر است هر پارت دارای اهمیت ویژه‌ای است و برای داشتن پکیجینگ حرفه‌ای باید به آن توجه شود. تفاوتی ندارد قصد بسته بندی چه محصولی را داشته باشید، این بخش‌های گوناگون در بسته بندی تمامی محصولات مشترک هستند و باید به‌درستی به آنها پرداخته شود تا در نهایت به نتیجه دلخواه بتوان دست‌یافت.

 در ادامه به طور خلاصه به بررسی هر یک از این بخش‌ها می‌پردازیم:

انتخاب درست فونت و رنگ نوشته

فونت در واقع همان شکل ظاهری نوشته‌ها در بسته بندی است. به‌کاربردن تایپوگرافی مناسب باهویت محصول می‌تواند یک راه خوب برای برقراری بهتر ارتباط میان محصول و مشتریان باشد. در انتخاب نوع فونت نوشته و همچنین رنگ آن باید به فاکتورهای گوناگونی مانند خوانایی نوشته، تناسب آن با محصول و همچنین سنخیت آن با محتویات درون بسته بندی توجه داشت.

درصورتی‌که مجموعه شما دارای رنگ سازمانی مشخصی است بهتر است در انتخاب رنگ نوشته‌ها و پس‌زمینه آنها نیز از همان رنگ استفاده کنید. این رنگ می‌تواند به‌عنوان یک مشخصه برای مجموعه و برند شما شناخته شود که باعث راحت‌تر شناخته شدن شما در بازار می‌شود.

در انتخاب فونت علاوه بر زیبایی مهم است موارد دیگری را نیز در نظر گیرید. مهم‌ترین هدف استفاده از نوشته‌ها و فونت مناسبشان این است که بتوانید اطلاعاتی را به خریداران درباره محتویات داخل بسته بندی و شرکت تولیدکننده آن ارائه دهید؛ پس مهم‌ترین نکته در این باره این است که فونتی را که انتخاب می‌کنید کاملاً واضح و خوانا باشد.

ارائه اطلاعات به طور کامل

بهتر است قبل از شروع پروسه طراحی به اطلاعاتی که نیاز است بر روی بسته بندی درج شود و همچنین جایگاه مناسبشان بپردازید. به طور معمول نام برند و مجموعه تولیدکننده به‌صورت درشت و خوانا بر روی طرح رویی بسته بندی قرار می‌گیرد و در پشت محصول توضیحاتی درباره آن و همچنین ویژگی‌های خود محصول درج می‌شود.

ارائه اطلاعات ضروری مانند تاریخ تولید و تاریخ انقضا، محل ساخت، شرایط نگهداری و… بهتر است در دسترس ترین نقطه ممکن قرار گیرد تا خریداران بتوانند به‌راحتی و با کمترین تلاش به آنها دسترسی پیدا کنند.

پالت رنگی بسته بندی

در انتخاب رنگ‌هایی که قرار است در طراحی بسته بندی محصول به کار رود عوامل زیادی دخیل‌اند. شما می‌توانید از رنگ سازمانی خود استفاده کنید و یا سلیقه شخصی را به کار گیرید. رنگ‌ها از مهم‌ترین و بااهمیت‌ترین بخش‌های هر طراحی پکیجینگ هستند چرا که اثرگذاری بالایی دارند و می‌توانند باعث شوند محصول در ذهن خریداران ماندگار شود.

همچنین رنگ‌ها می‌توانند در فرایند فروش و برقراری ارتباط میان محصول و مشتریان دخیل باشند. هر یک از رنگ‌ها ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند که احساسات مشخصی را در بینندگان برمی‌انگیزند. به طور مثال با دیدن رنگ سبز احساس آرامش به بیننده منتقل می‌شود و این در حالی است که دیدن زیاد رنگ قرمز موجب تشویش ذهن و اضطراب می‌شود و بهتر است از آن در کنار رنگ‌های ملایم‌تر استفاده شود.

 باتوجه‌به دلایل ذکر شده، استودیو طراحی بسته بندی این پک پیشنهاد می‌کند با متخصصان این زمینه مشورت کنید تا با بهره‌گیری از دانش رنگ‌شناسی و اصول روان‌شناسی بتوانید در نهایت بهترین انتخاب را متناسب با محصول خود داشته باشید.

الگو ساخت بسته

یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های هر طراحی بسته بندی، الگو ساخت فیزیکی آن است. شکل ظاهری، نحوه باز و بسته‌شدن و سهولت در استفاده همگی مواردی هستند که وابسته به الگو ساخت پکیج هستند. مدل‌های مختلفی از الگو ساخت وجود دارد که هرکدام برای گروهی از محصولات و جنس‌های بسته بندی مناسب‌اند و بهتر است باتوجه‌به شکل ظاهری محصول و… انتخاب شوند.

تصویر و المان‌های بصری

در انتخاب تصاویر روی بسته بندی مهم‌ترین موردی که باید در نظر گرفته شود، خود محصول و ویژگی‌های آن است. به طور مثال اگر قصد دیزاین پکیج برای زیتون که یکی از مهم‌ترین سوغاتی‌های شمال و به‌خصوص مازندران است را دارید، بهتر است از تصاویر و المان‌های مربوط به آن استفاده کنید و در کنار آن می‌توانید ویژگی‌های خاص محصول (مانند بی هسته یا هسته‌دار بودن آن) و یا طعم آن (فلفلی بودن یا نبودن، شور یا شیرین بودن و…) را نیز یادآور شوید.

انتخاب تصاویر روی طرح بسته بندی علاوه بر سلیقه شخصی شما به‌عنوان کارفرما، مهم است تناسب با ماهیت محصول و رنگ‌های به‌کاررفته نیز داشته باشد. همواره به‌خاطر داشته باشید که بسته بندی مجموعه‌ای از بخش‌های مختلف است که این بخش‌ها باید با یکدیگر در هارمونی خاصی قرار گیرند تا زیبایی بصری خوبی را ایجاد کنند.

لوگو مجموعه

داشتن لوگو شخصی‌سازی‌شده برای برند شما یک گام مهم و بزرگ در راستای برندینگ مجموعه است که بهتر است پیش از طراحی بسته بندی محصولات، به آن پرداخته شود. لوگو، نشان شرکت شما است که باید بر روی تمامی محصولات و به‌خصوص بسته بندی آنها درج شود.

لوگو یک نشان تجاری مخصوص برای هر مجموعه است که با دیدن آن در هرجایی، مشتریان را متوجه حضور شما خواهد کرد. اهمیت استفاده از لوگو در این است که شما می‌توانید محصولات مختلف خود را با یک نشان مشترک ارائه دهید و این نکته به بهتر شناخته شدن شرکت شما کمک خواهد کرد.

ایده‌های خلاقانه

خلاقانه بودن بسته بندی و طرح روی آن‌، یکی از الزامات در طراحی بسته بندی در مازندران موفق است. استفاده از طرح‌های انحصاری برای محصولات شما می‌تواند یک راه خوب برای ایجاد کشش و جذابیت برای آنها باشد. بسیار مهم است طرحی را که استفاده می‌کنید فقط برای برند شما دیزاین شده باشد؛ چرا که کپی‌کردن و یا حتی ساخت طرح مشابه با نمونه‌های موجود در بازار، علاوه بر غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای بودن می‌تواند پیگرد قانونی داشته باشد و باعث ایجاد وجهه بد در ذهن مصرف‌کنندگان شود.

انتخاب جنس بسته ‌بندی

جنس‌های مختلفی از متریال برای بسته بندی در دنیای کنونی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص و قابل‌توجهی هستند و باتوجه‌به ماهیت و ویژگی‌های محصولی که قرار است در داخل بسته بندی قرار گیرد، انتخاب و به کار برده می‌شوند. از جمله جنس‌های گوناگون بسته‌بندی می‌توانیم به پکیجینگ فلزی، پلاستیکی، آلومینیومی، لفاف بسته بندی و… اشاره کرد که در ادامه هرکدام را بررسی خواهیم کرد.

جعبه‌های مقوایی

استفاده از جعبه‌های مقوایی از زمان‌های بسیار دور، در صنعت بسته بندی محصولات رواج بوده و امروزه نیز هنوز موردتوجه تولیدکنندگان کالا است. باکس‌های مقوایی به دلیل سبکی وزن، دردسترس‌بودن و هزینه پایین دارای محبوبیت زیادی هستند و یک انتخاب خوب و به‌صرفه محسوب می‌شوند.

پکیجینگ شیشه‌ای

 شاید طراحی بسته بندی شیشه ای قدیمی‌ترین نوع پکیجینگ کالا باشد. به‌کاربردن بسته‌های شیشه‌ای برای محصولات از گذشته‌های دور تاکنون موردتوجه و علاقه همگان بوده است. شیشه‌های مربا، شیشه‌های نوشابه، ترشی و… از جمله بسته‌بندی‌های مرسوم درگذشته بوده‌اند که باگذشت زمان نیز به دلیل مزیت‌های زیاد همانند امکان استفاده پی‌درپی و عدم تولید دورریز پس از هر بار مصرف، یک انتخاب خوب برای تولیدکنندگان باقی‌مانده است.

بسته‌بندی فلزی

استفاده از فلز به‌عنوان متریال اولیه برای بسته بندی محصولات مانند طراحی بسته‌بندی‌های قوطی، به علت نیاز به پکیج هایی با مقاومت بالا و امکان نگهداری و ماندگاری زیاد صورت گرفت. بسته ‌بندی‌های فلزی به شیوه های گوناگون مانند قوطی های نوشیدنی ها و قوطی های کنسرو به کار برده می‌شوند که از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از آنها، امکان کنسرو کردن ماده (مانند بسته بندی ذرت و نخودسبز) در طراحی بسته بندی مواد غذایی و ایجاد مقاومت برای آن در برابر ضربه های حین جابه‌جایی از محل تولید تا محل توزیع و عرضه آن است.

به‌کاربردن متریال فلزی در بسته بندی محصول علاوه بر مقاوم بودن و دیگر ویژگی‌های مثبت آن، یک راه خوب برای ایجاد امکان بازیافت پکیج پس از مصرف محتویات داخل آن است که هماهنگ با اصول زمین سبز است.

مواد سلولزی

این مواد گستره بزرگی را از جمله مقوا، کاغذ، چوب و… در برمی‌گیرند که در این میان، مقوا و کاغذهای بسته‌بندی به دلیل سبک‌وزن بودن و مقاومت مطلوب و همچنین شکل‌پذیری مناسب، بیشتر از همه مورداستفاده قرار می‌گیرند.

بسته‌های شیمیایی

اتیلن ماده‌ای بود که در طی چرخه‌های واکنش‌های شیمیایی باعث ایجاد تغییراتی در مواد شد که در پی آن منجر به تحولی عظیم در صنعت پکیجینگ دیزاین محصولات شد. پلی‌اتیلن به دودسته تقسیم‌بندی می‌شود:

 1. پلی‌اتیلن با چگالی کم

این نوع از پلی‌اتیلن به‌صورت فیلم‌های نازک با انعطاف‌پذیری بالا وجود دارند که در بخش های داخلی شیرهای پاستوریزه، انواع آبمیوه، پنیر و… به کار برده میشوند که مهم‌ترین ویژگی آن‌ها، خنثی بودن و عدم واکنش‌پذیری با محتویات داخل مواد است.

 1. پلی‌اتیلن با چگالی زیاد

نوع دیگری از پلی‌اتیلن است که چگالی بالاتری دارد و به آن خاصیت مقاومت در برابر نور و عدم شفافیت را می‌بخشد و به همین دلیل می‌تواند یک انتخاب خوب برای پکیج شیرهای پاستوریزه باشد.

بسته بندی محصولات در مازندران باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند

پیش‌تر از این به دلایل اهمیت بسته بندی در فروش محصول اشاره داشتیم و گفتیم پک محصول به حدی نقش مهمی در پروسه عرضه و ارائه محصول دارد که از آن به‌عنوان فروشنده پنهان یاد می‌شود. اما تابه‌حال فکر کرده‌اید که ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب چیست؟ در ادامه به بیان برخی از ویژگی‌های بسته بندی محصولات می‌پردازیم که خوب است در حین پروسه دیزاین پک در نظر گرفته شوند. از جمله مهم‌ترین این موارد عبارت‌اند از:

 1. داشتن مقاومت بالا و توانایی نگهداری از محصول در برابر آسیب های محیطی
 2. منحصربه‌فرد بودن و عدم تشابه با نمونه‌های برندهای رقیب
 3. هم راستایی با قوانین و اصول بازاریابی
 4. داشتن تحمل تغییرات دمایی
 5. قیمت متناسب با کیفیت
 6. شیوه ساخت کاربردی و سهولت در استفاده
 7. دیزاین شیک و مرتب
 8. عدم انتقال رطوبت محیط
 9. ‌تجزیه‌پذیری و مطابقت با اصول زمین سبز
 10. بیان توضیحات درباره ماهیت و هدف محصول
 11. حفظ سلامت و محافظت از محصول در برابر میکروارگانیسم‌ها
 12. خلاقیت در دیزاین
 13. چاپ باکیفیت و واضح
 14. درج درست اطلاعات ضروری نظیر نام مجموعه تولیدکننده و تاریخ انقضاء
 15. استفاده از تایپوگرافی مناسب

قیمت طراحی بسته بندی در مازندران چقدر است

عوامل گوناگونی در تعیین مبلغ نهایی بسته ‌بندی تأثیرگذار هستند. باید توجه داشت که پروسه دیزاین پکیج نیاز به‌دقت و ظرافت زیادی داشته و مراحل مختلفی دارد که هر مرحله در نرخ نهایی بسته ‌بندی مؤثر است.  به طور متوسط می‌توان گفت قیمت طراحی بسته بندی در مازندران بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به جزئیات هر پروژه می‌تواند متفاوت باشد.

در کل هزینه طراحی بسته بندی در مازندران به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. شرکت انجام‌دهنده طراحی بسته ‌بندی
 2. سابقه کار و تجربه طراح
 3. پیچیدگی و ظرافت طرح
 4. ددلاین پروژه

مدت‌زمان موردنیاز برای دیزاین بسته ‌بندی در مازندران توسط شرکت این پک چقدر است

برای طراحی بسته ‌بندی محصولات توسط تیم دیزاین این پک حدوداً بین ۵ تا ۱۵ روزکاری زمان نیاز است که این مدت با درنظرگرفتن پیچیدگی یا سادگی طرح موردنظر شما ممکن است کمتر یا بیشتر شود. طراحی بسته بندی در مازندران نیاز به ظرافت و دقت بالایی دارد در نتیجه بهتر است زمان کافی برای آماده‌شدن سفارش طراحی را در نظر بگیرید.

راه‌های ارتباطی جهت ثبت سفارش پکیجینگ

نیاز به طراحی بسته بندی در مازندران دارید؟ میتوانید به راحتی با شماره‌تلفن ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ تماس برقرار کرده و با طراحان و مشاوران این حوزه در ارتباط باشید و پاسخ سوالات احتمالی خود را دریافت کنید. بعد از دریافت راهنمایی و بررسی مفاد قرارداد طراحی بسته‌ بندی  که برای شما ارسال میشود و انجام هماهنگی‌های لازم، سفارش شما ثبت شده و پروسه دیزاین آغاز خواهد شد. همچنین در کنار موارد ذکر شده، امکان مراجعه حضوری برای شما فراهم است.

درباره شرکت طراحی این پک بیشتر بدانید

شرکت طراحی بسته بندی این پک، گروهی از دیزاینرهای خلاق و خوش‌قریحه است که از سال ۱۳۹۱ گرد هم آمده و تجربه همکاری با بیشتر از ۲۵۰ شرکت تولیدکننده را داشته‌اند. مجتبی ملاکی، سرپرست تیم طراحان این پک، تحصیلات دانشگاهی خود را در این رشته انجام داده و اکنون نیز در این حوزه مشغول به فعالیت است است.

 درصورت نیاز به ارتباط با تیم طراحان این پک و دریافت مشاوره طراحی بسته ‌بندی می‌توانید از طریق کلیک بر روی لینک قبل اقدام نمایید.

نمونه کار طراحی بسته بندی در مازندران

شرکت طراحی بسته بندی

تیم طراحی بسته بندی

خدمات طراحی بسته بندی در مازندران

5/5 - (1 امتیاز)

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *