خدمات طراحی بسته بندی  قیمت طراحی بسته بندی نمونه بسته بندی بسته بندی ضد آب بسته بندی صادراتی

طراحی بسته بندی صنعتی

طراحی بسته بندی صنعتی

طراحی بسته بندی صنعتی (Industrial packaging design) از جمله طراحی بسته بندی است که شرکت اینپک با مرغوب‌ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. با توجه به تنوع ابزارها و قطعات صنعتی، طراحی‌های متفاوتی برای بسته‌بندی هر قطعه وجود دارد.

قطعات بزرگ و کوچکی همچون تسمه، فیلتر روغن، پیچ و مهره‌ها و… نیاز به جعبه‌هایی دارند که اطلاعات و کارایی محصول را به طور کامل بیان کرده باشد و علاوه بر این، به حمل درست محصول و حفظ و نگهداری آن کمک کند. 

برای طراحی جعبه بسته بندی به شکل صنعتی با اینپک تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی صنعتی

بهترین نمونه بسته بندی حرفه‌ای برای محصولات صنعتی را در وب سایت شرکت طراحی بسته بندی این پک مشاهده کنید.

انواع مدل‌های بسته بندی صنعتی

بسته بندی چوبی کالای صنعتی

برای کالاهای صنعتی صادراتی استفاده از جنس چوب می‌تواند انتخاب مناسب و حرفه‌ای باشد. چرا که آسیب کمتری به می‌رسد.

جعبه پلاستیکی محصول صنعتی

استفاده از جنس پلاستیک برای محصولات صنعتی با میزان محافظ متوسط تقریبا رایج است. این بسته بندی‌ها مقاومت بالایی دارند.

بسته فلزی برای کالای صنعتی

کالاهای صنعتی که از میزان حساسیت بالایی برخورداراند و هر گونه آسیب جزئی باعث خرابی محصول می‌شود، فلز مناسب است.

بسته بندی حجیم صنعتی

کالای حجیم صنعتی اصولا به صورتی بسته بندی می‌شوند که چرخ‌های در زیر بسته بندی محصول باید تا حمل و نقل محصول راحت باشد.

بسته بندی کارتنی صنعتی

کالاهایی مانند قطعات خودرو نیازی به بسته بندی خاصی ندارند و با کارتن‌های معمولی بسته بندی و پک بندی می‌شوند.

لیبل‌های صنعتی

برای گونه‌ای از محصولات صنعتی که هزینه بسته بندی زیاد است، استفاده از لیبل به جای بسته بندی راهکار مناسبی است.

چرا بسته بندی صنعتی با این پک؟

گروه طراحی و چاپ این پک بیش از 10 سال است که در حوزه بسته بندی مشغول به فعالیت است، استفاد از ترندهای روز طراحی و ارائه کیفیت عالی از اصلی‌ترین دلایل انتخاب ماست.

 1. طراحی بر اساس ترند روز
 2. تیم تخصصی تحقیق بازار
 3. رعایت تمامی اصول بسته بندی
 4. تضمین فروش بیشتر با بسته بندی
بهترین بسته بندی صنعتی

قوانین و استاندارد بسته بندی صنعتی

اولین قانون بسته بندی کردن کالای صنعتی را می‌توان استفاده درست از رنگ و درج کردن علامت‌های تجاری محصول دانست. 

 1. طراحی بسته مستحکم
 2. استفاده از جنس مناسب
 3. استفاده از پوشش داخلی برای جلوگیری از ورود گرد و خاک
 4. رعایت استاندارهای بسته بندی برای حمل راحت بسته

ویژگی‌های یک بسته بندی صنعتی مناسب

طراحی بر اساس اصول صنعتی

نوع طراحی جعبه صنعتی باید به گونه‌ای باشد که خریدار در دید اول متوجه صنعتی بودن کالا شود، یعنی استفاده از رنگ بندی، نوع طراحی و... باید رعایت شود.

رنگ بندی مناسب

اسفتاده از رنگ بندی مناسب علاوه بر اهداف بازاریابی و افزایش فروش می‌تواند اطلاعات کاملی در رابطه با محصول و همچنین کاربردهای محصول به خریدار بدهد.

ابعاد مناسب با محصول

ابعاد بسته صنعتی باید به صورتی انتخاب شود که محصول به راحتی در داخل آن قرار گیرد و پس از قرار گیری محصول به اصطلاح داخل جعبه لق نزند و به خوبی نگهداری شود.

حمل راحت محصول

یک بسته بندی مناسب صنعتی باید دستگیره‌هایی برای حمل و نقل راحت محصول داشته باشد و حمل کننده را به هیچ وجه دچار مشکل برای محل محصول نکند!

محافظ محصول در برابر ضربه

کالاهای صنعتی به دلیل حمل و نقل غیر اصولی و همچنین حمل و نقل زیاد مستعد آسیب دیدن از نوع ضربه‌اند، به همین دلیل باید بسته مستحکم طراحی شود.

بازاریابی کننده محصول

یک بسته بندی یا جعبه مناسب برای کالای صنعتی باید در مرحله اول بتوانید به خوبی محصول را بازاریابی کند و به نوعی در فروش آن تاثیر بگذارد.

boxdesigning

علائم روی بسته بندی صنعتی

روی بسته بندی صنعتی باید علامت‌های درج شود تا خریداران به راحتی اطلاعاتی در رابطه با آن محصول صنعتی داشته باشند.

علائم رایج روی جعبه صنعتی موارد زیر است:

 1. نام تجاری تولید کننده
 2. تاریخ تولید
 3. نشان‌های استاندارد محصول
 4. قیمت محصول
 5. نشان‌‌های جهت حمل و نقل صحیح محصول

 

سفارش طراحی بسته بندی صنعتی
سفارش بسته بندی صنعتی

سفارش طراحی بسته بندی صنعتی

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی صنعتی کافی است با شماره‌های 09158989340 و 09355054580 تماس حاصل کنید، یا از طریق چت آنلاین وب سایت با ما ارتباط بگیرید.

جنس مناسب بسته بندی برای کالای صنعتی

جنس جعبه صنعتی به دلیل آن که باید استحکام بالایی داشته باشد و در حمل و نقل‌ها دچار خرابی و آسیب دیدن محصول صنعتی نشود.

از جنس‌های رایجی که برای کارتن‌های صنعتی استفاده می‌شود موارد زیر است:

 1. فلز (آهن، فولاد و…)
 2. کارتن مستحکم
 3. پلاستیک و PVC

انواع جنس بسته بندی محصول را بشناسید.

کالا های صنعتی قیمت بالایی دارند و قبل از سوار شدن در جای مناسب خود ممکن است در اثر ضربه آسیب جدی ببینند. برای جلوگیری از رخ داد چنین مواردی، طراحی بسته بندی یونولیت راه گشا است.

مشاوره رایگان در زمینه ساخت صنعتی

چاپ بسته بندی صنعتی

چاپ جعبه صنعتی دارای قوانین خاص و متعددی است، به عنوان مثال فونت مورد استفاده، رنگ‌های مورد استفاده و… باید از بسته‌های معمولی باید متفاوت و بزرگ‌تر باشد.

نکات چاپ جعبه صنعتی

 1. فونت خوانا
 2. استحکام بالا جعبه
 3. رنگ بندی بر اساس کاربرد محصول
 4. انتخاب جنس بسته بندی مناسب بر اساس نوع محصول

برای اطلاع از قوانین چاپ بسته بندی محصول کافی است روی لینک کلیک کنید.

قیمت طراحی بسته بندی صنعتی

هزینه طراحی بسته بندی مدل صنعتی، چیزی حدود 6.000.000 تومان است. توجه داشته باشید که المان‌های مختلفی در قیمت کارتن‌های صنعتی تاثیرگذار است:

 1. نوع طراحی گرافیکی جعبه صنعتی
 2. کیفیت چاپ بسته بندی
 3. شرکت طراح
 4. خدمات متفاوت بسته بندی (طلاکوب و…)

برای اطلاع از قیمت طراحی بسته‌بندی کافی است با ما تماس بگیرید.

نمونه کار بسته بندی صنعتی

مشاوره طراحی صنعتی

نیاز به بسته بندی محصولات صنعتی خود دارید؟ قبل از ثبت سفارش بسته بندی صنعتی کافی است با ما از طریق شماره‌های 09355054580 و 09158989340 تماس بگیرید و از مشاوره طراحی بسته بندی رایگان استفاده کنید.

سوالات متداول در رابطه با طراحی باکس صنعتی

زمان لازم برای اتمام پروژه طراحی بسته بندی صنعتی چقدر است؟

وابسته به متریال و حجم کار، معمولا بین 3 تا 6 روز کاری یک طراحی بسته بندی صنعتی طول می‌کشد.

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری، آماده ارائه خدمات با کیفیت طراحی بسته بندی صنعتی است.

چرا طراحی بسته‌بندی صنعتی مهم است؟ از جنبه‌های مختلف کاربردی و تبلیغاتی می‌توان پاسخ این سؤال را داد؛ طبق تعریف جامع بسته‌بندی باید گفت بسته‌بندی حمل و نقل کالا را ساده‌تر می‌کند، به توزیع و فروش سرعت می‌بخشد، امکان چیدن منظم‌تر و انبارش بهینه کالا را فراهم می‌کند و باعث استفاده راحت‌تر از محصول می‌شود؛ بنابراین طراحی بسته‌بندی صنعتی مانند طراحی بسته بندی قطعات خودرو، از نظر کاربردی برای بهبود عملکرد در مراحل مختلف تجارت کالا اهمیت دارد.

تبلیغات و بازاریابی دیگر جنبه اثرگذار طراحی بسته‌بندی مدرن است که صنعتی شدن تولیدات و ورود بشر به عصر تکنولوژی بر اهمیت آن افزوده است. سرعت گرفتن تولید کالا، حجم زیادی از محصولات را روانه بازار کرده و موجب افزایش عرضه نسبت به تقاضا شده است، به نحوی که فروشگاه‌ها به میدان مسابقه برندها تبدیل شده است. در این عرصه رقابتی، طراحی بسته‌بندی فوری مانند یک امتیاز اضافه است که اگر به درستی از آن استفاده شود شانس پیروزی را ده‌ها برابر افزایش می‌دهند.

طراحی بسته‌بندی صنعتی ترجمه عبارت Industrial packaging design در زبان انگلیسی می‌باشد که امروزه به یکی از رشته‌های شغلی جذاب در دنیا تبدیل شده است. اهمیت این حرفه آنقدر بالاست که برخی صنایع تولیدی به صورت دائمی از یک نیروی حرفه‌ای جهت انجام طراحی بسته‌بندی کمک می‌گیرند. اما اکثر تولیدکنندگان جهت سفارش بسته بندی به شرکت‌های تخصصی طراحی و چاپ مراجعه می‌کنند. در هر دو حالت، داشتن مهارت، ذوق هنری و دانش بازار، جهت ارائه طرح‌های موفق ضروری است.

طراحی بسته بندی صنعتی
طراحی بسته بندی صنعتی

اهمیت بسته‌بندی در بازار رقابتی عصر صنعت

صنایع در عصر حاضر رشد قابل‌توجهی داشته است که به دنبال آن تولید انواع کالا با سرعت زیاد انجام می‌شود. تعداد کارخانه‌ها در این عصر اصلاً قابل مقایسه با قرن گذشته نیست. اختراع انواع ماشین‌آلات موجب مکانیزه شدن روش‌های مختلف تولید و عرضه محصولات از جمله فرآوری، مونتاژ، ساخت و بسته‌بندی شده است. همچنان که تبدیل و ساخت مواد و وسایل مختلف آسان شده است، افراد بیشتری برای پیوستن به حوزه‌های صنعتی ترغیب شده‌اند. تعدد تولیدکنندگان، رقابت بین آن‌ها را در بازار فروش افزایش داده است. از طرفی ارتباطات و حمل‌ونقل تحول بزرگی یافته و تجارت‌های بین‌المللی تسهیل شده است. به طوری که وقتی مردم برای تهیه کالاهای موردنیاز به فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند با انواع برند‌های خارجی روبرو می‌شوند که پایاپای کالاهای داخلی و حتی در برخی موارد بیشتر از آن‌ها در ویترین‌ها جا خوش کرده‌اند. بنابراین صنعت به رقابت عرضه‌کنندگان دامن زده است.

هنر طراحی بسته‌بندی فضای خشک ماشینی را تلطیف می‌کند. توجه به زیبایی‌ها و اعمال آن در صنعت بسته‌بندی، روح تازه‌ای به بازارهای آکنده از کالاهای صنعتی داده است. انسان‌ها در ذات خود به هنر و زیبایی توجه داشته و به سمت آن جذب می‌شوند. تولیدکنندگان در دنیای صنعتی امروز به توانایی بسته‌بندی در انتقال پیام احساسی به مشتری نیاز دارند تا نظر او را جلب کرده و در بخش فروش موفق شوند. فرصت تبلیغاتی که طراحی بسته‌بندی در اختیار صنایع تولیدی گذاشته است، می‌بایست برای گذشتن از برند‌های رقیب غنیمت شمرده شود.

پتانسیل شغلی طراحی بسته‌بندی صنعتی

امروزه تقریباً تمامی کالاهایی که در زندگی از آن استفاده می‌کنیم در کارخانه‌های صنعتی ساخته می‌شود. محصولاتی مانند لوازم الکترونیکی، لوازم سرگرمی و اسباب بازی‌ها، داروها و مواد غذایی، لباس، بسته بندی لوازم خانگی، لوازم تحریر و هر کالایی را که در نظر بگیرید به صورت صنعتی قابل تولید و عرضه است، همچنین در یک مرکز صنعتی، مجموعه‌ای از محصولات تولید می‌شود.

بسته‌بندی آخرین مرحله خط تولید محصولات در صنایع است. در این قسمت از کارخانه،کالاها تمامی مراحل ساخت یا فرآوری را پشت سر گذاشته و درون پکیج‌های مخصوص خود قرار می‌گیرند. در مجموعه‌های بزرگ، یک بخش ویژه برای ساخت ظروف و جعبه‌های بسته‌بندی وجود دارد اما بسیاری از مراکز تولیدی این پکیج‌ها را به صورت سفارشی و از مراکز تخصصی تولید بسته‌بندی تهیه می‌کنند. در هر صورت این پکیج‌ها قبل از تولید نیاز به طراحی دارند. برای مشاهده سابقه کار های اینپک مانند: نمونه بسته بندی روغن موتور با ما همراه باشید.

بنابراین تقاضا برای طراحی انواع بسته‌بندی زیاد است، به علاوه روز به روز که صنایع گسترش می‌یابند تعداد سفارشات بیشتر هم می‌شود. در کل طراحی بسته‌بندی صنعتی (Industrial packaging design) در طول دهه اخیر رشد قابل توجهی داشته است و با توجه به اهمیتی که در حوزه صادرات دارد، به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد شناخته می‌شود.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *