طراحی بسته بندی روغن موتور

طراحی بسته بندی روغن موتور

تاریخ به روز رسانی:آگوست 23, 2021

طراحی بسته‌بندی روغن موتور (Motor oil packaging design) چیست؟ چرا نیاز به بسته‌بندی روغن موتور داریم؟ بسته‌بندی روغن موتور چگونه است؟ جنس بسته‌بندی روغن موتور چیست؟

بسته‌بندی روغن موتور از انواع بسته‌بندی است. این محصول به دلیل جنس و نوعی که دارد نیاز به یک بسته‌بندی محکم و ضخیم دارد. ظاهر بسته‌بندی در فروش روغن موتور نقش مهمی دارد. در ظاهر بسته‌بندی روغن استفاده از نام برند در برندسازی محصول تاثیرگذار است.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

نمونه طراحی بسته بندی روغن موتور

در این بخش نمونه‌های از انواع طراحی برای روغن موتور که توسط شرکت اینپک انجام شده است را مشاهده می‌کنید. ظرافت و کیفیت در طراحی بسته‌بندی اینپک اصل اول در طراحی است.
ایده بسته‌بندی روغن موتور

اینپک با تعیین هدف و نوع برند شما ایده‌های خلاقانه‌ای طرح می‌کند. این ایده‌ها در برندسازی نام روغن موتور شما و فروش آن تاثیر مستقیمی دارد.

بسته‌بندی روغن موتور

بسته‌بندی موتور از آن دسته بسته‌بندی‌هایی است که در ظاهر شیک و خاص می‌تواند باشد. جنس و نوع بسته‌بندی در این شکل ظاهری موثر است.

طراحی برچسب روغن موتور

برچسب محصول روغن موتور توسط تیم طراحی اینپک انجام می‌شود. شما می‌توانید طراحی برچسب‌های روغن موتور خود را به اینپک بسپارید و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

گروه طراحی بسته بندی اینپک

آموزش طراحی بسته بندی روغن موتور

با ویدیو آموزشی اینپک همراه باشید!

در این ویدیو با آموزش طراحی بسته‌بندی روغن موتور آشنا می‌شوید. اینپک با تهیه این ویدیو آموزشی سعی کرده روند طراحی یک بسته‌بندی خاص و آسان را به مخاطبان خود آموزش دهد. خلاقیت در طراحی یک بسته‌بندی در خروجی کار و فروش محصول می‌تواند نقش مفیدی ایفا کند.

ببینید ما چگونه کار می کنیم
بهترین بسته بندی روغن موتور
34
جوایز
97
مشتری
11
کارمند
10
پروژه
گروه طراحی بسته بندی اینپک

انواع طراحی بسته بندی روغن موتور

طراحی حرفه‌ای

طراحی بسته بندی روغن موتور می‌تواند باعث تفاوت در انتخاب توسط مشتری باشد. چرا که محصول خاص است و باید مدل طراحی بسته بندی روغن موتور هم خاص باشد. البته در مواردی که قصد ورود به بازار خارجی دارید، حتما برای طراحی بسته بندی روغن موتور صادراتی اهمیت قائل شوید. چرا که هزینه طراحی بسته بندی روغن موتور در این مورد برایتان منفعت خواهد بود. اگر قصد سفارش بسته بندی روغن موتور و طراحی لیبل بسته بندی روغن موتور دارید، می‌توانیم با نمایش چندین مدل بسته بندی روغن موتور، شما را راهنمایی کنیم. جهت استفاده از مشاوره تخصصی طراحی بسته بندی شرکت این‌پک،هر آنچه از بسته بندی محصول بخواهید را خواهید یافت. اگر از آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید یک قدم به نهایی کردن ایده بسته بندی روغن موتور نزدیک‌ترشوید، از مشاوران ما بخواهید که قرارداد طراحی بسته بندی را در اختیارتان قرار دهند.

altonalton
18foods18foods
atashmobileatashmobile
rivarrivar
classkojaclasskoja
boxdesigning
گروه طراحی بسته بندی اینپک

نکات فنی در طراحی بسته بندی روغن موتور

چرا نیاز به بسته بندی داریم؟

هر بسته‌بندی نیاز به اصول و تکنیک‌هایی دارد تا نتیجه مطلوبی بدهد. چاپ بسته‌بندی از مواردی است که باید در آن به جنس بسته‌بندی توجه کرد تا به خوبی با رنگ‌های گرم انجام شود. از دیگر نکات فنی در بسته‌بندی روغن موتور توجه به بکار گیری نام برند در طرح بسته‌بندی است. برای طراحی  بسته‌بندی باید به هزینه بسته‌بندی و کیفیت کار هم توجه کرد. کیفیت خود به تنهایی در افزایش فروش تاثیر بسزایی دارد.

تیم اینپک با رعایت تمامی قوانین و نکات فنی یک بسته‌بندی خاص و مطلوب را به همراه دارند. برای سفارش بسته‌بندی‌های خود با مشاوران ما در تماس باشید.

سفارش طراحی بسته بندی روغن موتور
سفارش بسته بندی روغن موتور

سفارش طراحی بسته بندی روغن موتور

برای سفارش ابتدا باید هدف از طراحی بسته‌‌‌بندی را مشخص کنید. استفاده از نام برند و نحوه بکار گیری آن در بسته‌بندی مهم است. پیش از سفارش بهتر از با مشاوران اینپک مشورت کنید. در آخر با ثبت سفارش و تنظیم قرارداد طراحی بسته‌بندی، سفارشتان را نهایی کنید.

مجتبی ملاکی از بسته بندی می‌گوید

چرا بسته بندی روغن موتور مهم است؟

به سخنان متخصص طراحی تیم اینپک گوش سپارید تا شما را در زمینه طراحی بسته‌بندی روغن موتور راهنمایی کند.

معمولا بین 4 تا 6 روز طول می‌کشد تا طراحی بسته بندی روغن موتور به اتمام برسد.

می‌توانید بهترین خدمات را در زمینه طراحی بسته بندی روغن موتور، از شرکت طراحی بسته بندی این‌پک بخواهید.

مشاوره رایگان در زمینه ساخت روغن موتور
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان در رابطه با بسته بندی روغن موتور

با مشاوران اینپک در تماس باشید.

مشاوره رایگان اینپک از دیگر خدماتی است که این شرکت خدمت مشتریان خود ارائه می‌دهد. با مشاوره متخصصان اینپک می‌توانید تصمیمی بهتر برای یک طراحی اصولی و شکیل داشته باشید. مشاوران اینپک آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

چند نمونه کار ببینید

نمونه کار بسته بندی روغن موتور

نیاز به راهنمایی برای ساخت دارید؟

اینپک با قراردادن انواع نمونه‌ها و سایر ویژگی‌هایی که در بسته‌بندی روغن موتور استفاده می‌کند به مخاطبان خود این امکان را می‌دهد تا با روند کار و کیفیت این شرکت آشنا شوند. انواع مدل های بسته‌بندی را می‌توانید از سایت اینپک مشاهده کنید.

نمونه کار بسته بندی روغن موتور
گروه طراحی بسته بندی اینپک

چند نمونه کار بسته بندی روغن موتور

با نمونه‌های بسته‌بندی روغن موتور اینپک آشنا شوید!
4.5/5 - (2 امتیاز)