طراحی بسته بندی   قیمت طراحی بسته بندی  نمونه بسته بندی   09150554525

طراحی بسته‌ بندی ذرت (corn packaging) یکی از انواع طراحی بسته‌ بندی مواد غذایی است. ذرت از محصولات پرخاصیت و محبوبت در سبد غذایی خانوار است که به شیوه‌های گوناگون قابلیت استفاده دارد. این ماده غذایی ارزشمند برای سالم ماندن و حفظ کیفیت به بسته‌ بندی مناسب نیاز دارد تا برای مدت‌زمان مطلوب قابل نگهداری باشد.

بسته‌ بندی ذرت همانند طراحی بسته بندی غلات انواع مختلفی دارد که باتوجه‌به نوع آن انتخاب می‌شود. به‌طورکلی بسته‌ بندی دیزاین شده باید ویژگی‌هایی از قبیل استقامت بالا، سهولت در استفاده، عدم نفوذ هوا به داخل بسته ‌بندی و… را داشته باشد. همچنین بهتر است در طراحی بسته ‌بندی قسمتی از محصول دیده شود. این کار موجب جلب اعتماد مشتریان نسبت به کیفیت و مقدار ذرت خواهد شد.

طراحی بسته‌بندی ذرت باتوجه‌به نوع آن صورت می‌گیرد. از جمله انواع پکیجینگ دیزاین ذرت می‌توانیم به بسته‌ بندی ذرت کنسرو، بسته ‌بندی ذرت بوداده (پاپ‌کورن)، بسته‌ بندی ذرت خشک شده و… اشاره کرد که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. جهت مشاوره طراحی بسته‌بندی ذرت می‌توانید از طریق کلیک بر روی لینک قبل با ما در ارتباط باشید.

انتخاب رنگ و تصویرسازی‌هایی که در طرح نهایی به کار می‌روند اصول مشخصی دارد. بهتر است در انتخاب پالت رنگی به رنگ خود ذرت نیز توجه داشته باشیم. همچنین می‌توانیم از رنگ‌های مکمل و همخوان، مطابق با اصول روان‌شناسی رنگ‌ها بهره ببریم تا تأثیرگذاری بسته‌بندی را بالاتر ببریم.

هزینه طراحی بسته ‌بندی ذرت به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

  1. شرکت انجام‌دهنده طراحی
  2. تجربه و سابقه کار طراح
  3. پیچیدگی و سادگی طرح

قیمت طراحی بسته ‌بندی توسط تیم طراحی اینپک به طور معمول بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باید در نظر داشته باشید این مقادیر حدودی بوده و باتوجه‌به جزئیات هر پروژه می‌تواند متفاوت باشد. همچنین مدت‌زمان موردنیاز برای انجام سفارش طراحی ۵ تا ۱۵ روز کاری است.

چرا به طراحی بسته ‌بندی ذرت نیاز داریم

امروزه برخلاف گذشته، اهمیت بسته‌ بندی محصولات به حدی بالا رفته است که در بازار رقابت‌ها میان شرکت‌های تولیدکننده، برندی برنده خواهد بود که دیزاین بسته ‌بندی هوشمندانه‌تری را برگزیده باشد. طبق آمار، برخلاف تصورات، بیشتر خریدهای ما بر اساس احساسات صورت می‌گیرند نه بر اساس نیازهای اصلی و واقعی. داشتن طراحی بسته ‌بندی می‌تواند این احساسات را در ذهن خریداران برانگیزد که در نهایت منجر به فروش بیشتر محصول خواهد شد.

از طرفی باید در نظر داشت که بسته ‌بندی ذرت، اولین سد دفاعی محصول در مقابل آلودگی‌ها است که می‌تواند از فاسد شدن آن جلوگیری کرده و سلامت و کیفیت آن را تا زمان رسیدن به دست مصرف‌کنندگان تضمین نماید. در کنار آن، داشتن بسته‌ بندی مقاوم، از محصول در برابر ضربات احتمالی در مسیر انتقال از کارخانه تا مراکز فروش محافظت خواهد کرد.

ویژگی‌های طراحی بسته‌ بندی ذرت

بسته‌ بندی مناسب محصول است که بتواند تمام نیازها را در راستای حفاظت از آن و همچنین ارائه و فروش هرچه بهتر برآورده کند. همچنین حفظ تازگی و سلامت محصول از مواردی است که هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف‌کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله ویژگی‌های طراحی بسته‌ بندی ذرت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. استقامت بالا و حفاظت از محصول در برابر ضربات احتمالی
  2. عدم نفوذ هوا و اکسیژن
  3. چاپ و طراحی بسته‌ بندی باکیفیت
  4. الگو ساخت کاربردی و سهل در استفاده
  5. فونت خوانا و ارائه اطلاعات مهم نظیر تاریخ تولید و انقضا به‌وضوح
  6. هم‌راستا بودن با اصول بازاریابی
  7. خلاقانه بودن طرح و عدم تشابه با نمونه‌های موجود در بازار

انواع بسته ‌بندی برای انواع ذرت

ذرت یکی از مواد غذایی محبوب و پرخاصیت است که به شیوه‌های گوناگونی مورد مصرف قرار می‌گیرد. هر نوع مصرف ذرت، به دلیل داشتن ویژگی‌های مخصوص به خود، به طراحی بسته‌ بندی جداگانه و متناسب با این ویژگی‌ها نیاز دارد. در ادامه به انواع بسته ‌بندی ذرت می‌پردازیم:

بسته‌بندی مناسب ذرت پخته

در انتخاب پکیج مناسب برای ذرت پخته شده باید در نظر داشته باشیم که مواد غذایی که تحت حرارت قرار می‌گیرند، نسبت به عوامل فساد حساس‌تر می‌شوند. ازاین‌رو بهتر است طراحی بسته ‌بندی ذرت پخته شده به شیوه کنسرو و تحت‌فشار باشد. برای این بسته ‌بندی می‌توانید از قوطی‌های فلزی به همراه لیبل مخصوص برند خود استفاده کنید.

 شیوه دیگری که می‌تواند مناسب ذرت نیمه آماده باشد، استفاده از بسته ‌بندی‌های پلاستیکی طلقی طراحی شده است که محصول به‌صورت یخ‌زده نگهداری می‌شود. استفاده از قوطی‌های کنسرو اگرچه قیمت بالاتری به نسبت بسته ‌بندی‌های پلاستیکی دارند؛ اما ماندگاری بالاتری داشته و مدت‌زمان طولانی‌تری می‌توانند محصول را سالم نگه دارند.

دیزاین بسته ‌بندی ذرت علوفه‌ای

ذرت علوفه‌ای نوعی از این ماده غذایی است که به‌خاطر ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن، برای تغذیه دام مورداستفاده قرار می‌گیرد.در اکثر مواقع جهت بسته‌ بندی ذرت علوفه سعی می‌شود از جنس‌های ارزان‌قیمت استفاده شود و ازاین‌رو به طور معمول از نایلون‌های بسته ‌بندی که به نایلون سیلو نیز معروف است، بهره برده می‌شود.

 پکیجینگ دیزاین ذرت پاپ‌کورن

پاپ‌کورن یکی از تنقلات محبوب میان افراد است که برخلاف اکثر میان وعده‌های آماده، از خواص بالایی برخوردار است. در طراحی بسته ‌بندی ذرت بوداده می‌توانیم از پاکت‌های کاغذی و یا جعبه پاپ‌کورن از جنس مقوای ایندربرد استفاده کنیم. باتوجه‌به اینکه پفیلا ماده غذایی چربی است حتماً باید توجه داشته باشیم بسته‌ بندی به‌گونه‌ای باشد که امکان ورود هیچ‌گونه آلودگی به آن وجود نداشته باشد.

طراحی بسته ‌بندی نشاسته ذرت

نشاسته ذرت یکی از مواد پرکاربرد در شیرینی‌پزی و تهیه انواع دسرها است. نگهداری این محصول به دلیل ماهیت نشاسته‌ای و مستعد بودن نسبت به آلوده‌شدن به میکروارگانیسم‌ها، از اهمیت بالایی برخوردار است. به‌طورکلی این ماده به دو شکل بسته‌بندی می‌شود:

پکیج نشاسته ذرت به شکل فله

بسته ‌بندی به شیوه فله در کیسه‌هایی از جنس گونی به همراه یک‌لایه داخلی پلاستیک جهت استحکام بیشتر انجام می‌شود. در انتها نام برند بر روی آن ثبت شده و بخش بالایی کیسه محکم دوخته می‌شود.

پکیج نشاسته ذرت گرمی

این نوع بسته ‌بندی برای مقادیر کمتر نشاسته مورداستفاده است که برای آن به طور معمول از جنس پلاستیک طلقی استفاده می‌شود که پس از چاپ طراحی، دو سر آن محکم پرس و بسته می‌شود.

انتخاب رنگ و المان متناسب با محصول در طراحی بسته ‌بندی

در انتخاب پالت رنگی طراحی بسته‌بندی ذرت خوب است به رنگ خود محصول و همچنین رنگ‌های موجود در طبیعت توجه کنیم. همچنین می‌توانیم در انتخاب نقوش و تصاویر از موارد مرتبط  و نشان‌دهنده طعم و مزه آن استفاده کنیم. به طور مثال استفاده از تصویر کره در نشان‌دادن طعم کره‌ای پاپ‌کورن می‌تواند یک گزینه مناسب باشد.

پکیجینگ دیزاین مناسب برای صادرات ذرت

به‌طورکلی محصولات صادراتی نیاز به طراحی بسته ‌بندی با استحکام و مقاومت بالا در کنار طرح و نقش مناسب دارند. باید الگو ساخت بسته ‌بندی به‌گونه‌ای طراحی شود که توانایی فشارهای احتمالی در حمل‌ونقل‌های طولانی را داشته باشد.

در طراحی بسته‌بندی ذرت صادراتی بهتر است از المان‌هایی که معرف محل عمل‌آوری ذرت است استفاده کنیم تا مصرف‌کنندگان در کنار مصرف محصول، با خصوصیات کشور تولیدکننده آن نیز آشنا شوند. همچنین طراح در هنگام طراحی باید به ویژگی‌های بازار هدف فروش نیز توجه داشته باشد.

هزینه بسته‌ بندی ذرت چقدر است

قیمت طراحی بسته‌ بندی ذرت توسط تیم این پک بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به جزئیات هر پروژه می‌تواند متفاوت باشد. باید توجه داشته باشید صرف هزینه و وقت برای داشتن بسته‌ بندی مناسب، نوعی سرمایه‌گذاری برای برند شما محسوب می‌شود که در بلندمدت سبب رشد و افزایش فروش شما خواهد شد.

مدت‌زمان موردنیاز برای دیزاین بسته ‌بندی ذرت چقدر است

به طور متوسط بین ۵ تا ۱۵ روز کاری برای ایده‌پردازی، طراحی و ساخت بسته ‌بندی ذرت زمان لازم است که باید در نظر داشت که این مقادیر حدودی هستند و باتوجه‌به پیچیدگی یا سادگی کار ممکن است تغییر کنند.

روند ثبت سفارش طراحی بسته‌بندی ذرت

روند سفارش طراحی بسته ‌بندی در شرکت طراحی بسته‌ بندی این پک بسیار آسان است. کافی است با شماره‌تلفن ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشید. پس از مطالعه قرارداد طراحی بسته ‌بندی و انجام هماهنگی‌های لازم پروسه طراحی آغاز خواهد شد.

انتخاب هوشمندانه بسته‌ بندی ذرت راهی برای فروش بیشتر!

با گسترش صنعت و افزایش تعداد کارخانه‌های تولیدکننده مواد غذایی، رقابت در میان برندها افزایش‌یافته و توقعات خریداران نیز بالاتر رفته است. خوب است بدانید طراحی بسته‌ بندی خلاقانه و حرفه‌ای یکی از گام‌هایی است که می‌توانید در راستای متمایزکردن محصول خود در میان انبوه محصولات مشابه در قفسه‌های فروشگاه انجام دهید.

داشتن طراحی بسته‌ بندی مناسب یکی از روش‌های جلب رضایت مشتریان در کنار کیفیت بالای خود محصول است که در نهایت برای برند شما سودمند خواهد بود. فراموش نکنید مشتریان راضی در آینده مشتریان وفادار شما خواهند بود که در پی خرید محصولات برند شما هستند.

درباره شرکت طراحی بسته ‌بندی این پک بیشتر بدانید

شرکت طراحی بسته ‌بندی این پک از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه دیزاین و ساخت بسته‌ بندی محصولات آغاز کرده و تاکنون افتخار همکاری با بیشتر از ۲۵۰ برند تولیدکننده را داشته است. تیم طراحی اینپک متشکل از چندین طراح زبردست و خوش‌ذوق، به سرپرستی مجتبی ملاکی، جهت مشاوره بسته‌ بندی در خدمت صاحبان کسب‌وکار است.

جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ و یا کلیک بر روی سایت طراحی بسته ‌بندی این پک اقدام فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *