09150554525

طراحی بسته بندی کفش

طراحی بسته بندی کفش

طراحی بسته بندی کفش (Shoe packaging design) باید متناسب با اندازه و نوع کفش (صندل، مجلسی، اسپرت و…) طراحی شود تا علاوه بر مراقبت از محصول، نظر مشتری را به برند آن جلب کند.
گاهی ممکن است هدیه‌ی انتخابی مشتری یک کفش باشد. بنابراین داشتن بسته بندی مرغوب می‌تواند به فروش محصول شما کمک کند. برای دریافت مشاوره رایگان با تیم اینپک تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی کفش

نمونه طرح خلاقانه بسته بندی کفش ساخته شده در استودیو این پک را مشاهده کنید.

0

0

0

0

0

0

0

بهترین بسته بندی کفش

اگر یک تولیدکننده کفش به تازگی قصد دارد وارد بازار شده و محصولی جدید را ارائه کند، باید سعی کند خلاقیت زیادی به خرج دهد. امروز، شرکت ها و تولیدکننده های زیادی در حوزه تولید کفش مشغول به فعالیت هستند و برخی از آنها به دلیل سابقه درخشان و خوبی که دارند، مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده اند.
بنابراین باید به عنوان یک تازه کار، تمام راه هایی که می تواند باعث متفاوت جلوه کردن شما از بقیه رقبا شود را امتحان کرده و بر روی آنها مانور دهید. یکی از کارهایی که می توانید برای بیان تفاوت خود با بقیه ارائه دهید، خلاقیت و اعمال ایده های نو و تازه در شرکت طراحی بسته بندی شیک کفش است.

با طراح حرفه‌ای و مشاور طراحی بسته بندی شرکت این‌پک صحبت کنید و ببینید که چگونه می توانید کفشی که تولید کرده اید را در یک قالب و شکل متفاوت و جذاب در اختیار مشتریان خود قرار دهید.
نمی توان این موضوع را کتمان کرد اما هستند افرادی که تنها بخاطر بسته بندی خاص و متفاوت یک کالا، برای خرید آن اقدام می کنند. اگر تولیدکنندگان کفش بتوانند محصولی با کیفیت را در بسته بندی متفاوت و شکیل ارائه دهند، می توانند مطمئن باشند که بعد از مدتی مشتریان وفادار خود را پیدا کنند.

این نویدی است که ترکیب خلاقیت و کیفیت، می تواند برای یک تولیدکننده کفش داشته باشد. درمورد هزینه طراحی بسته بندی کفش نیز نگران نباشید.
چرا که با جذب مشتریان جدید، این هزینه کاملا به همراه سود به شما برخواهد گشت. می‌توانید با دریافت نمونه قرارداد طراحی بسته بندی، نگرانی خود را درمورد هزینه طراحی بسته بندی کفش رفع کنید.

boxdesigning

هنگام طراحی بسته بندی کفش، حتما باید به ماده ای که برای تولید آن مورد استفاده قرار می گیرد، توجه داشت. درست است که می گوییم ظاهر و زیبایی جعبه مهم است اما نمی توان برای آنکه یک جعبه زیبا در اختیار داشت از هر ماده ای استفاده کرده و باعث افزایش وزن جعبه شد.
برای آنکه جعبه های تولیدشده از نظر محیط زیست، مشکل ساز نباشند می توان از متریال هایی استفاده کرد که به مرور زمان و بدون نگرانی در طبیعت تجزیه شده و با محیط زیست سازگار باشند. متریال مورد استفاده برای ساخت جعبه کفش باید مقاومت و دوام بالایی داشته باشد.

خوب است موادی به کار برده شود که در برابر آب و رطوبت مقاومت بوده و به راحتی پاره نشوند. می توان طراحی بسته بندی جعبه کفش به نحوی انجام داد که منعکس کننده محصول داخل آن باشد.
مثلا خوب است جعبه و کارتن کفش هایی که به هنگام ورزش به پا می روند با جعبه و کارتن کفش های پاشنه بلند متفاوت باشد و بر روی کارتن این تفاوت ها به خوبی نمایان شده باشد.
طراحی جعبه کفش باید به صورتی باشد که برند مورد نظر، مدت بیشتری را در بازار حضور پیدا کرده و بتواند مخاطبان هدف بیشتری را به سمت خود جذب کند.

توجه به اصولی که در طراحی بسته بندی کفش مورد توجه قرار داده می شود انجام این کار را آسان تر و راحت تر کند.

سفارش طراحی بسته بندی کفش
بسته بندی کفش را سفارش دهید

سفراش طراحی بسته بندی کفش

شرکت این‌پک با سابقه 10 ساله در زمینه‌ی طراحی بسته‌بندی، خدمات باکیفیت طراحی بسته بندی کفش را به شما ارائه می‌کند.

برای طراحی بسته بندی کفش معمولا بین 3 تا 5 روز زمان نیاز است.

 

طراحی بسته بندی کفش
طراحی بسته بندی کفش

به هنگام طراحی بسته بندی کفش باید به چه اصولی توجه کرد؟

هدف ما از طراحی بسته بندی کفش باید جلب توجه بیننده و فردی باشد که قصد دارد یک محصول را خریداری کند. حال برای رسیدن به این هدف باید اصول و قواعد بسته بندی را رعایت کرد. از جمله این اصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خلاقیت

جعبه هایی که در نهایت خلاقیت و زیبایی خلق شده اند، می توانند یک راه میانبر برای افزایش فروش به شمار روند. خلاقیت در تولید جعبه هایی که راه و روش رقبای قبلی را تکرار نمی کند می تواند یکی از مهم ترین دلایل برای افزایش خرید کفش به شمار رود. اینکه برای تولید یک محصول از چه متریالی استفاده می شود اصلا مهم نیست؛ مهم این است که شما محصول خود را در یک جعبه زیبا، متفاوت و جالب توجه قرار دهید و به مردم ارائه کنید.

به احتمال زیاد اغلب کفش هایی که تا به امروز خریداری کرده  اید در جعبه ها و کارتن هایی مقوایی و به شکل مکعب مستطیل به شما تحویل داده شده اند. به نظر شما اگر یک بار کفشی که خریداری می کنید در یک جعبه متفاوت قرار داده شود، آیا حاضرید آن را دور بیندازید؟ یا آن را در یک جای امن در کمد قرار می دهید تا گاهی اوقات با دیدن آن لبخندی از سر رضایت بر روی لب هایتان نقش بندد.

اولین فردی که سعی کرد کفش ها را در یک بسته بندی متفاوت به مشتریان عرضه کند، در سال 1990 توانست یک کارتن کفش را به صورت مثلث طراحی و آن را بسازد. این کارتن و جعبه نه تنها بسیار متفاوت و زیبا بود، بلکه عملکرد بهتری را به هنگام قرار دادن کفش از خود نشان داد و کفش ها را می توانستید خیلی راحت تر در درون آن قرار دهید.

تولید جعبه های کاربردی

تبلیغات به هر شکلی که باشد می تواند باعث شهرت و معروف شدن یک برند تازه و نوپا به شمار رود. اگر شما نیز فکر می کنید کارتن هایی که کفش ها را در درون آن قرار می دهند تنها می توانند محتوای این کفش ها باشند و هیچ فایده دیگری ندارند، بدانید که صد در صد در اشتباه هستید. اگر بتوانید یک جعبه کاربردی و مفید تولید کنید، می توانید نام برند خود را به آهستگی و پیوستگی به همگان معرفی کرده و کاری کنید که مخاطبان بیشتری با نام محصول شما آشنایی پیدا کنند.

برای آنکه بتوانید جعبه هایی کاربردی تولید کنید نیز باید خلاقیت به خرج دهید. اگر می توانید جعبه هایی بسازید که بعد از آن نیز افراد بتوانند اشیائی را در آن قرار دهند. گاهی اوقات نیز می توانید جعبه هایی طراحی کنید که زیبایی خاصی داشته و قابلیت استفاده به عنوان یک اکسسوری متفاوت را داشته باشند.

انتخاب سایز درست برای کارتن کفش

مورد مهم دیگری که به هنگام طراح بسته بندی کفش باید به آن توجه کرد، ساخت جعبه کفش در ابعاد مناسب است. کفش باید به گونه ای در جعبه قرار داده شود که هیچ گونه فضای اضافی در آن وجود نداشته باشد و در ضمن، شکل کفش نیز به خاطر کوچک بودن جعبه، دچار تغییر نشود. بنابراین اندازه جعبه کفش باید کاملا استاندارد باشد تا مشکلاتی که در فوق اشاره کردیم در آن به وجود نیاید.

موضوع دیگری که به هنگام مشخص کردن ابعاد جعبه کفش باید به آن توجه کرد، این است که برای چه نوع کفشی قصد دارید یک جعبه مناسب طراحی کنید. معمولا کفش هایی که زمستانه هستند از کفش هایی که در تابستان مورد استفاده قرار می گیرند حجم بیشتری داشته و جای بیشتری را اشغال می کنند.

طراحی با داشتن یک نیم نگاه به مخاطب

کارتن های کفش قرار است به دست مخاطبان و مشتریانی که یک محصول را خریداری می کنند، برسد. بنابراین باید به هنگام طراحی بسته بندی کفش باید به مخاطبان نیز نظری داشت. مثلا یکی از کارهایی که می توان در این راستا انجام داد، اعمال تفاوت در طراحی بسته بندی کفش دخترانه و پسرانه است. دختران و پسران روحیات و علائق متفاوت دارند و این می تواند یک عامل کمک کننده برای یک طراحی متفاوت باشد.

به هنگام طراحی بسته بندی کفش برای کودکان نیز می توان از شخصیت های کارتونی و رنگ کردن آنها با رنگ هایی زنده و شاد، یک جعبه منحصر به فرد و ویژه در اختیار آنها قرار داد و توجه آنها را به بهترین شکل ممکن جلب کرد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

6 پاسخ

  1. خسته نباشید. میشه برای طراحی بسته بندی کفش بهم چندتایی ایده بدین؟ دوستان و بزرگوارانی که نظر من رو میبینید اگر ایده خلاقانه ای به ذهنتون میرسه ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

  2. سلام من قصد دارم برای یک سری از کفش های چرم طبیعی مردانه مون که تولید خودمون هست و به نسبت دیگر کفش هامون قیمت بالاتری دارند، بسته بندی شیک تری داشته باشند. منظورم جنس جعبه ست که کارتونی نباشه> مثلا چوبی یا حتی چرم ممکنه؟ اگر یک برآورد قیمت طراحی بسته بندی کفش با این توصیحی که دادم به من بدهید بسیار ممنون شما میشم.

  3. شما بگ یا همون ساک دستی هم طراحی می کنید ؟ من از طریق پیج اینستاگرامم کفش میفروشم خب کفشا خودشون کارتون دارند دیگه نیاز به بسته بندی ندارند اما برای اینکه شکیل تر بشه و بتونم آیدی پیجمو رو بسته ها بزنم فکر کردم براشون بگ خریداری کنم. شما طراحی می کنید؟

  4. سلام پیشنهاد شما برای کاهش هزینه طراحی و چاپ بسته بندی کفش چی هست؟ چه جنس و چه نوع چاپی سفارش بدیم هزینه ها برامون حداقل باشه؟

    1. سلام، میتونید از کارتون های آماده کفش استفاده کنید و با طراحی لیبل کار بسته بندی رو انجام بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *