خدمات طراحی بسته بندی   قیمت طراحی بسته بندی  نمونه بسته بندی  بسته بندی ضد آب  بسته بندی صادراتی    09150554525

طراحی بسته بندی رب گوجه فرنگی

طراحی بسته بندی رب

یکی از انواع طراحی بسته بندی، طراحی بسته بندی رب (Tomato paste packaging design) است. با توجه به برند محصول، بسته‌بندی‌های مختلفی از رب در فروشگاه‌ها مشاهده می‌شود که با وجود یکی بودن ماهیت محصول، طرح هر بسته با دیگری متفاوت است. همچنین جنس بسته‌بندی در چاپ بسته‌بندی تاثیر دارد.

بسته‌بندی شیشه‌ای و بسته‌بندی فلزی از انواع بسته‌بندی بکار گرفته شده برای رب است. رب یکی از چاشنی‌های مهم غذایی است و در طراحی بسته بندی قوطی رب باید جزئیات مواد به‌کار رفته در آن دقیق ذکر شده باشد. بسته‌بندی مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمونه بسته بندی رب

نمونه طراحی کاور محصول رب بسته بندی را مشاهده کنید.

هزینه طراحی بسته‌بندی رب

هزینه طراحی بسته‌بندی رب بستگی به نوع بسته‌بندی که مدنظر شما است دارد. اینپک با هزینه مقرون به‌صرفه یک طراحی خاص برای بسته‌بندی شما به ارمغان می‌آورد.

ایده بسته‌بندی رب

بسته‌بندی رب نیاز به یک ایده خلاقانه دارد تا روند فروش محصول را بالا ببرد. بسته‌بندی باید مرتبط با نام برند باشد تا برندسازی محصول نیز به‌خوبی انجام شود.

کیفیت بسته‌بندی رب

بسته‌بندی رب باید هم از کیفیت و هم از استحکام مناسبی برخوردار باشد. بسته‌بندی باید به‌گونه‌ای باشد که از رب در برابر هوا و آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

رب محصولی است که حمل و نگهداری آن آسان‌تر از محصولاتی مانند گوجه فرنگی و انار است. ایران به کشورهایی همچون روسیه، ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، عراق و افغانستان رب صادر می‌کند. بسته بندی کالاهای صادراتی تا حدودی با کالای داخلی متفاوت است و طراحان بسته بندی رب تلاش می‌کنند شکل و گرافیک پکیج با فرهنگ کشور مقصد همخوانی داشته باشد. از طرفی استفاده از بسته بندی‌های بزرگتر و اسپتیک برای مسافت‌های دور به صرفه‌تر است. طراحی بسته بندی رب گوجه (Tomato paste packaging design) برای بازارهای خارجی مستلزم رعایت استانداردهای بین المللی مواد غذایی است و با توجه به هرکشور بسته بندی مجزایی داشته باشد. اطلاع دقیق از جزئیات این دستورالعمل‌ها بر عهده کارفرما می‌باشد و می‌بایست هنگام سفارش طراحی بسته بندی رب صادراتی به طراح اعلام نماید. طرح گرافیکی روی بسته بندی به زبان جوامع مصرف کننده بستگی دارد؛ در صورتی که از زبان انگلیسی و یا زبان کشور مقصد در نوشتار استفاده شود، طراحی گرافیک می‌تواند بدون محدودیت انجام شود اما اگر زبان فارسی استفاده می‌شود و مصرف کنندگان آشنایی با آن ندارند، باید از تصاویر کاملاً گویا برای انتقال مفاهیم کمک گرفت.

سفارش بسته بندی پسته با کیفیت برتر را از اینپک بخواهید.

بهترین بسته بندی رب گوجه فرنگی

طراحی بسته بندی در صنایع مختلف یک فرایند حساب شده است و باید به نحوی انجام شود که عرضه محصولات با کمترین هزینه ممکن همراه گردد. مواد به کار رفته در ساخت بسته بندی یکی از مهمترین هزینه‌های تولید است که بر قیمت تمام شده محصول اثر می‌گذارد. لذا توجه ابعاد و یافتن بهترین اندازه‌ها به کاهش قیمت و فروش بیشتر کمک می‌کند، برای مثال در طراحی قوطی‌های رب با مساحت مشخصی از صفحات آلومینیوم، اگر اندازه ارتفاع 2 برابر قطر استوانه در نظر گرفته شود، بیشترین حجم حاصل خواهد شد. با وجود اهمیت بالای قیمت در فروش محصولات مختلف، اما طراحان همیشه از اندازه‌های مناسب در راستای بهینه سازی استفاده نمی‌کنند! برخی مواقع کاربردی‌تر شدن محصول اولویت بیشتری دارد. همچنین حفظ نسبت طلایی 1.68 در اندازه‌ها به ایجاد ظاهر زیبا در بسته بندی کمک می‌کند که خود عامل مؤثر دیگری در فروش است. بنابراین وقتی در طراحی بسته بندی رب بین همه جنبه‌هایی که از اندازه‌ها اثر می‌پذیرند، تعادل برقرار شود، می‌توانیم ادعا کنیم طرح بسته بندی به صورت حرفه‌ای و بهینه انجام شده است.

boxdesigning

بازار فروش رب گوجه فرنگی از رونق خوبی بر خوردار است، از انوع کسب و کارهای کوچک خانگی تا کارخانه‌های بزرگ وارد عرصه تولید رب شده‌اند اما گویا صنعت بسته بندی رب از عصر نوآوری و تنوع کالا جا مانده است. حتی با وجود فعالیت اختصاصی شرکت‌های بسته بندی رب گوجه که ماده اولیه را خریداری کرده و صرفاً فرآیند بسته بندی را انجام می‌دهند، خلاقیت چندانی در این حوزه مشاهده نمی‌شود. بهترین بسته بندی رب در چند دهه قبل کنسروهای فلزی بود چون از نظر هزینه و شرایط نگهداری برای تولیدکننده ایده آل است، اما برندهای جدید که محصولات خود را وارد بازار کردند نیز از همان طرح الگو گرفتند و این روند آنقدر تکرار شد که امروزه بازار را اشباع کرده است. حتی بسته بندی شیشه‌ای رب که اندکی جدیدتر روانه فروشگاه‌ها شده نیز بیش از اندازه و به طور مکرر استفاده می‌شود. طراحی بسته بندی رب گوجه در این زمان به یک تحول اساسی نیاز دارد. برندهای نوپا برای مقابله با رقبای قدیمی باید از طرح‌های خلاقانه در بسته بندی رب کمک بگیرند. تولیدکنندگان باهوش اگر نگاهی به کسالت بازار رب بیاندازند متوجه فرصت بزرگی که برای سرمایه گذاری در بخش Tomato paste packaging design در اختیار دارند، خواهند شد؛ داشتن بسته بندی اختصاصی و منحصر به فرد، شانس فوق‌العاده‌ای برای رشد و دیده شدن به آن‌ها می‌دهد. همچنین استفاده از قالب و گرافیک متفاوت در بسته بندی رب‌های مختلف ضرورت دارد، مثلاً بسته بندی رب گوجه با رب انار قطعاً باید تفاوت‌هایی داشته باشد و به طور اختصاصی برای هر کدام طراحی شود.

سفارش طرح بسته بندی رب گوجه فرنگی
سفارش بسته بندی رب گوجه فرنگی

بسته بندی اسپتیک رب چیست؟

اسپتیک یک روش بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی دارو است که طی آن از فرآیندهای مختلف مثلاً گرمادهی برای استریل سازی محصول و ظرف بسته بندی استفاده می‌شود، حتی فضایی که پروسه بسته بندی در آن انجام می‌شود باید عاری از آلاینده‌های زیستی و غیرزیستی باشد؛ به این ترتیب بعد از پلمپ کردن پکیج هیچ گونه آلودگی درون آن باقی نمانده و امکان نفوذ میکروارگانیسم‌ها و آلاینده‌های شیمیایی از محیط بیرون نیز وجود نخواهد داشت، بنابراین می‌توان محصولات فاسد شدنی را برای مدت طولانی در دمای محیط نگهداری کرد. صنایع بسته بندی رب غالباً به سبک اسپتیک انجام می‌شود و همانطور که شاهدیم تمامی فروشگاه‌ها محصولات ربی خود را خارج از فضای یخچال عرضه می‌کنند. توجه به جنس بسته بندی که قابل استریل شدن باشد در طراحی بسته بندی رب اهمیت بالایی دارد.

در طراحی بسته بندی فست فود، بسته بندی ماست، بسته بندی ساندویچ سرد و بسته بندی خوراکی ها معمولا از این روش استفاده می‌شود.

رب از جمله محصولاتی است که برای جلوگیری از فاسد شدن باید در شرایط خاصی نگهداری شود و این نگهداری به کمک بسته‌بندی مناسب صورت می‌گیرد. 

به شرکتی که تجربه کافی در زمینه طراحی داشته باشد. شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری موفق در این زمینه، آماده خدمت رسانی به شما مشتری عزیز در طراحی بسته بندی رب است.

برای تهیه رب گوجه فرنگی مشاوره رایگان دریافت کنید

لیبل‌ها در صنعت بسته بندی کاربرد گسترده دارند. 50 درصد از فرآیند طراحی بسته بندی رب شامل ایجاد جاذبه‌های گرافیکی آن است. بسیاری از بسته بندی‌های امروزی به نحوی است که طرح گرافیکی مستقیماً روی قالب بسته بندی چاپ می‌شود مگر در مواردی مانند شیشه رب که قابلیت چاپ نداشته باشد. به هر روی طرح گرافیکی چه روی لیبل و چه روی قالب چاپ شود، اهمیت فوق العاده زیادی در اثرگذاری بر مشتری دارد و استفاده مناسب و به جا از تصاویر و نوشته‌ها قادر به انتقال حس اعتماد به خریدار است. از طرفی نیاز به رنگ بندی متفاوت در این حوزه به شدت احساس می‌شود، زیرا هرگاه به یک قفسه فروش رب نگاه می‌کنیم، طیفی از قرمز روشن تا تیره نمایان می‌شود که در گرافیک بسته بندی اکثر برندها بدون هیچ خلاقیتی به کار رفته است. در این بین یک رنگ بندی خاص مثلاً مشکی، سفید، طلایی و یا هر رنگی که تمایز ایجاد کند به اضافه تصاویر مرتبط که گویای محتوای پکیج باشد، احتمالاً برای مشتری جذابیت بیشتری دارد.

مشاوران اینپک شما را در زمینه طراحی بسته‌بندی رب راهنمایی می‌کنند. می‌توانید با مشاوره یک بسته‌بندی خاص و متناسب با هدف برندتان طراحی کنید. در یک بسته‌بندی اصول و قواعدی باید رعایت شود تا خروجی کار با کیفیت و مطلوب مشتریان واقع گردد. اینپک با رعایت این اصول بهترین نوع طراحی را به شما ارائه می‌دهد.

نمونه کار بسته بندی رب گوجه فرنگی
4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *