خدمات طراحی بسته بندی  قیمت طراحی بسته بندی نمونه بسته بندی بسته بندی ضد آب بسته بندی صادراتی

طراحی بسته بندی خامه

طراحی بسته ‌بندی خامه (Cream packaging) یکی از انواع طراحی بسته‌بندی لبنیات است که به دلیل مصرف بالای این محصول، موردتوجه شرکت‌های تولیدکننده قرار گرفته است. خامه یکی از پرمصرف‌ترین محصولات لبنی در سبد خانوار است که به دلیل طعم و مزه منحصربه‌فرد همواره جزو ایتم های پرطرف‌دار صبحانه است.

 

نمونه بسته بندی خامه

چند نمونه بسته بندی جذاب و خلاقانه خامه مشاهده کنید.

انواع مدل‌های بسته بندی خامه

چرا بسته بندی خامه با این پک؟

 

قوانین و استاندارد بسته بندی برای خامه

 

ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب برای خامه

boxdesigning

علائم بسته بندی خامه

 

سفارش طراحی جعبه خامه

جهت ثبت سفارش بسته ‌بندی خامه در مجموعه طراحی بسته‌بندی این پک، در اولین قدم می‌توانید با شماره تماس ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ بگیرید و پس از هماهنگی، با مطالعه مفاد قرارداد سفارش خود را ثبت کنید. همچنین جهت مشاوره طراحی بسته ‌بندی می‌توانید بر روی لینک قبل کلیک کنید

جنس مناسب بسته بندی خامه

 

قیمت بسته بندی خامه

هزینه طراحی بسته ‌بندی خامه همانند قیمت بسته بندی شیر باتوجه‌به جزئیات کار تخمین زده می‌شود. به طور معمول قیمت طراحی بسته ‌بندی بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که مبلغ نهایی باتوجه‌به دیزاین درخواستی کارفرما تعیین می‌شود.

سوالات متداول در رابطه با طراحی باکس 

مدت زمان طراحی بسته بندی خامه

به طور متوسط برای دیزاین بسته‌بندی خامه بین ۵ تا ۱۵ روز زمان لازم است. البته باید در نظر داشت که طراحی پکیج جزئیات زیادی دارد و هر پروژه دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که ممکن است به زمان کمتر یا بیشتر نیاز داشته باشد.

0

0

 

اهمیت طراحی بسته ‌بندی خامه باتوجه‌به بازار رقابت‌های فروش میان تولیدکنندگان، امروزه بیشتر از قبل شده و شرکت‌ها در پی‌ داشتن بسته ‌بندی‌هایی با طرح و نقش جذاب و کاربردی هستند تا نظر خریداران را جلب کنند و در پی آن به فروش بیشتر دست یابند.

بسته ‌بندی مناسب خامه باید ویژگی‌هایی نظیر مقاومت در برابر نفوذ هوا، استقامت و استحکام کافی، طرح متناسب با محصول، جلوگیری از نفوذ نور و گرما و… را داشته باشد. مهم‌ترین نکته در مورد بسته‌بندی همواره این است که بتواند به طور مطلوب، سالم بودن و کیفیت محصول را حفظ و نگهداری کند.

در پروسه دیزاین باید اندازه و ماهیت محصول را در نظر گرفت. به طور مثال طراحی بسته‌بندی خامه یک‌نفره با طراحی بسته‌بندی خامه ساشه تفاوت‌هایی دارد که باید موردتوجه طراح باشد.

هزینه طراحی بسته‌ بندی خامه توسط تیم طراحی این پک به طور معمول بین ۳۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان بوده و مدت‌زمان موردنیاز جهت انجام کار بین ۵ تا ۱۵ روز کاری است. البته باید توجه داشت که این مقادیر حدودی بوده و باتوجه‌به جزئیات کار متغیرند.

 

چرا به طراحی بسته‌بندی خامه نیاز داریم

خامه مانند دیگر محصولات لبنی به شرایط ویژه برای نگهداری و سالم ماندن نیاز دارد. بسته‌ بندی اولیه محصول به دلیل جنبه محافظتی و همین‌طور به‌خاطر در ارتباط مستقیم بودن با خود محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور مثال بسته‌ بندی مناسب خامه می‌تواند از محصول شما در برابر تغییرات دمایی ملایم و نور آفتاب محافظت کند.

بسته ‌بندی محصول شما اولین چیزی است که خریداران با آن مواجه می‌شوند و مانند ویترین کوچکی که مطابق باسلیقه شما طراحی می‌شود، می‌تواند نگاه مشتریان را به خود جذب کند. یک دیزاین مناسب به خریداران این فرصت را می‌دهد که با استفاده از حواس پنج‌گانه خود، تا حد قابل قبولی به محتویات داخل بسته‌بندی پی ببرند و در خرید محصول قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

امروزه باتوجه‌به گسترش صنعت و افزایش تعداد کارخانه‌های تولیدکننده، بسته‌ بندی جایگاه ویژه‌تری از قبل پیدا کرده است. داشتن بسته‌بندی مناسب به شما کمک می‌کند تا در میدان رقابت‌های فروش به‌پیش بیافتید. محصول خود را در قفسه فروش فروشگاه تصور کنید. چه چیزی می‌تواند خامه تولید شده توسط برند شما را در میان چندین برند دیگر متمایز و شاخص جلوه دهد؟

اهمیت طراحی بسته ‌بندی خامه مطابق با اصول بازاریابی در اینجا مشخص می‌شود. داشتن پکیجینگ دیزاین حرفه‌ای و خلاقانه چیزی است که می‌تواند محصول شما را در میان انبوه محصولات مشابه در قفسه‌های فروش، متمایز کند.

در کنار زیبایی بصری، بسته‌بندی اولین سد حفاظتی محصول شماست که در نقل و انتقالات از کارخانه به مراکز فروش و… از آن حفاظت خواهد کرد. همواره باید در نظر بگیرید که اولین و مهم‌ترین هدف در طراحی بسته‌ بندی خامه، حفظ کیفیت در بالاترین سطح و سالم رسیدن محصول به دست مشتریان است.

جنس‌های مورداستفاده در بسته‌بندی خامه

در ایران برای طراحی بسته ‌بندی خامه، شرکت های طراحی بسته بندی به طور معمول از پلاستیک به همراه لایه‌ای آلومینیومی و سلفون در بخش داخلی استفاده می‌کنند که در نهایت به طور کامل پرس شده و امکان ورود و خروج هوا در آن وجود ندارد. درعین‌حال که استفاده از بسته‌بندی‌های شیشه‌ای مرسوم نیست، اما هیچ محدودیتی برای استفاده از آن‌ها گذاشته نشده است.

هرچند بهتر است در انتخاب جنس بسته‌بندی فاکتورهایی مانند محل فروش، جامعه هدف محصول و… را در نظر گرفت. مثلاً در طراحی بسته‌بندی خامه صادراتی به جنس مقاوم‌تری نیاز داریم.

البته باید توجه داشت که در طراحی بسته ‌بندی خامه، همانند بسته ‌بندی مواد غذایی دیگر باید به‌صرفه اقتصادی نیز توجه داشته باشیم. همچنین مهم است باتوجه‌به مقدار، طعم، مزه و… از المان‌های مرتبط استفاده کنیم. به طور مثال در طراحی بسته ‌بندی خامه شکلاتی می‌توانیم از تصاویر و رنگ‌های مرتبط با شکلات و کاکائو استفاده کنیم تا طعم خامه شکلاتی در ذهن خریداران تداعی شود.

طراحی بسته‌بندی خامه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

خامه یکی از فراورده‌های جانبی شیر است و به همین دلیل از حساسیت بالایی برخوردار است. در انتخاب بسته‌بندی باید توجه داشته باشیم که خامه قابلیت فساد بالایی دارد و همچنین به‌راحتی قابلیت جذب رنگ و بو از موادی که در نزدیکی آن قرار دارد را دارد. بسته‌بندی مناسب خامه باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  • بسته ‌بندی باید از جنسی باشد که مواد سازنده آن با خامه واکنش ندهند و یا طعم و بویی از سوی آن به خامه منتقل نشود.
  • بسته‌بندی باید نسبت به عبور نور مقاوم باشد چرا که نور اکسیداسیون چربی موجود در خامه را تسریع می‌کند که موجب خراب‌شدن خامه می‌شود.
  • باید نسبت به اکسیژن و هوای محیط و رسیدن آن به محصول نفوذناپذیر باشد.
  • رطوبت و چربی خامه نباید کم یا زیاد شود در نتیجه بسته‌بندی باید از خامه در برابر این مسئله محافظت کند.
  • داشتن خلاقیت و ایده نو در طراحی و عدم تشابه بین نمونه‌های موجود در بازار
  • استفاده درست از تصاویر و المان‌های مرتبط با طعم و مواد تشکیل‌دهنده محصول
  • انتقال پیام و اطلاعات درست و کامل به خریداران
  • استفاده از فونت، متن و تصاویر متناسب و خوانا

با رعایت موارد بالا و انتخاب جنس درست بسته‌ بندی، علاوه بر حفظ کیفیت محصول می‌توانید نرخ فروش خود را نیز بالا ببرید.

.

طراحی بسته‌ بندی خامه، راهی برای داشتن مشتریان وفادار!

صرف زمان و هزینه جهت طراحی بسته‌بندی مناسب، قدمی است که در جهت جذب نگاه خریداران برمی‌دارید. هرچه نگاه‌های بیشتری به سمت محصول شما باشد، شانس بهتری برای فروش بیشتر و تبلیغات مشتری‌محور خواهید داشت. کسب رضایت مصرف کنندگان در نهایت برای شما مشتریان وفاداری را خواهد داشت که در پی خرید محصول شما خواهند بود. در این مسیر داشتن طراحی بسته‌ بندی مناسب گام بزرگی را برمی‌دارد.

طراحان تیم این پک با بیش از ۱۰ سال تجربه و همکاری با بیشتر از ۲۵۰ شرکت تولیدکننده محصول، در خدمت شما هستند. جهت ارتباط با مشاوران مجموعه پکیجینگ دیزاین اینپک می‌توانید اینجا کلیک کنید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *