خدمات طراحی بسته بندی  قیمت طراحی بسته بندی نمونه بسته بندی بسته بندی ضد آب بسته بندی صادراتی

طراحی بسته بندی خاویار

طراحی بسته بندی خاویار

طراحی بسته بندی خاویار(Caviar packaging design) به فرآیندی گفته می‌شود که برای خاویار بسته ای با طرح گرافیکی زیبا تهیه می‌شود. هدف از بسته بندی خاویار جلب نظر مخاطب، حفاظت محصول از خرابی و راحتی در هنگام حمل و نقل است. خاویار جزو محصولات صادراتی است که اغلب به خارج از کشور صادر شده و در کشور های امریکایی و اروپایی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل دقت به کیفیت جنس و چاپ بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است. 

شرکت طراحی بسته بندی اینپک با همراهی طراحان بسته بندی حرفه‌ای توانسته بهترین بسته بندی‌ها را برای خاویار طراحی نماید.

نمونه بسته بندی خاویار

تعدادی از جعبه هایی که توسط تیم پکیجینگ اینپک با طرح بسته بندی حرفه‌ای برای محصول مهم و صادراتی خاویار طراحی شده اند.

انواع مدل‌های بسته بندی خاویار

بسته بندی خاویار در قوطی

پکیج کردن خاویار در قوطی های فلزی خیلی به کار می‌رود. فلز در برابر ضربات از دانه های خاویار مراقبت می‌کند.

بسته بندی خاویار در جعبه

بعد از اینکه خاویار در قوطی ریخته شد، آن را در جعبه های لوکس قرار می‌دهند تا برای مشتری جذاب تر شود.

بسته بندی خاویار در پلاستیک

مزیت های پلاستیک این است که انعطاف پذیری بالایی دارد و در برابر شرایط محیطی خیلی مقاوم است.

بسته بندی خاویار در قاب

گران ترین مدل بسته بندی خاویار است که برای مشتریان خاص در قاب های چرمی یا چوبی انجام می‌گیرد.

بسته بندی سروینگ خاویار

نقطه قوت استفاده از سروینگ ‌های شیشه ‌ای در پکیجینگ دیزاین خاویار، حفاظت عالی از محصول در برابر رطوبت است و ظاهر زیباست.

بسته بندی خاویار در قوطی با شکل خاص

به کار بردن هندسه خاص در طراحی کردن قوطی خاویار رایج است و با ایجاد ظاهر خاص احتمال فروخته شدن را افزایش می‌دهد.

چرا طراحی کردن بسته بندی خاویار با اینپک؟

اینپک برای پکیج کردن محصولات صادراتی نظیر خاویار ایده های خوبی دارد که قیمت تمام شده برای شما را در کنار کیفیت طراحی منظور می‌کند. 
ایده های نو برای دیزاین کردن، تحویل کار در اسرع وقت، هزینه مناسب و تجربه غنی شرکت در زمینه کاری بسته بندی مواردی هستند که اینپک را متمایز کرده اند.
video-image (1)

قوانین طراحی بسته بندی خاویار 

خاویار گران قیمت است و پکیجینگ این فراورده باید سرآمد باشد تا فروش خوب آن را تضمین کند. برای اینکه بسته بندی از خاویار به خوبی نگهداری کند و برای مشتریان و برند سازنده مفید باشد، تعدادی از قانون های بسته بندی وجود دارند که حائز اهمیت هستند.

 • مواد مورد استفاده برای بسته بندی باید مطابق با مقررات بهداشتی باشد. این تضمین می کند که بسته بندی محصول را آلوده نمی‌کند و کیفیت و تازگی آن را حفظ می‌کند
 • بسته بندی باید به گونه ای طراحی شود که از خاویار در برابر آسیب یا فساد در حین نگهداری و حمل و نقل محافظت کند. در این مورد پکیج خاویار باید محکم، ضد نشت و به طور مناسب مهر و موم شده باشد
 • جنس بسته بندی دوستدار محیط زیست باشد
 • خریدار با مشاهده قوطی خاویار از تمام مواردی که نیاز دارد مطلع شود

ویژگی‌های بسته بندی عالی برای خاویار

قیمت مناسب

بهای ارزان برای پکیج کردن خاویار ویژگی مورد نظر تمام افرادی است که در فروش خاویار فعالیت می‌کنند.

مقاوم باشد

قوطی خاویار باید دارای استحکام خوبی باشد زیرا این محصول تا رسیدن به دست مشتری چندین مرحله حمل و نقل را پشت سر می‌گذارد.

سایز مناسب

سایز بسته بندی خاویار روی قیمت آن موثر است و تقاضای بازار تنوع دارد. سایز قوطی باید طوری باشد که بیشترین تعداد خریداران را داشته باشد.

رعایت اصول تبدیل مشتری

طبیعی است که یک بسته بندی مناسب برای کالای گران قیمت، باید فروش بالایی ایجاد کند تا توجیه اقتصادی داشته باشد.

تناسب زبان نوشتاری

به دلیل اینکه خاویار بیشتر در بازار خارج از ایران صادرات می‌شود، متن نوشته شده روی قوطی خاویار باید از نظر زبان کشور مقصد واضح باشد.

سلامت طولانی مدت خاویار

پکیجینگ خاویار باید با مدل ها و جنس هایی طراحی شود که بتواند در مدت زمان بیشتری سلامت خاویار را تامین کند.

boxdesigning

علائم بسته بندی خاویار

خاویار خوراکی مفیدی است که در بازار های مختلف سراسر جهان برای فروش ارائه می‌شود. در تمام محصولات از جمله خاویار نیاز است یکسری موارد را به طور خلاصه و نمادین به مشتری بگوییم بنابراین علامت های پکیجنگ دیزاین را به کار خواهیم برد. علامت های بیان گر نوع ماهی:

S: اوزون برون

B: فیل ماهی

Sh: شیپ ماهی

O: تاس ماهی ایرانی و روسی

رنگ دانه های خاویار با علامت های زیر بیان می‌شوند:

X: سیاه

O: خاکستری تیره

OO: خاکستری

OOO: خاکستری روشن

سفارش بسته بندی خاویار
سفارش طراحی بسته بندی خاویار

سفارش طراحی جعبه خاویار

اینپک تجربه و سابقه ای طولانی در طراحی بسته بندی خاویار دارد. اگر قصد استفاده از خدمات ما را دارید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

 • 09355054580 
 • 09158989340 

جنس مناسب بسته بندی خاویار

پکیجینگ خاویار در جنس عالی از موارد ضروری است زیرا مستقیما روی قیمت خاویار و بعد از آن بر روی تمایل افراد به خرید تاثیرگذار است. اکثرا جنس مناسب بسته بندی خاویار مواردی هستد که در ادامه بیان شده اند:

 1. شیشه 
 2. فلز
 3. پلاستیک
 4. چوب 
 5. چرم

با برقراری تماس به متخصصین طراحی بسته بندی خاویار صادراتی متصل شده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

برای محصول خاصی مثل خاویار نمی‌توان زمان دقیقی اعلام کرد. چرا که طراحی بسته بندی خاویار صادراتی با بازار داخلی متفاوت است. اما برای طراحی به تنهایی می‌توان 4 روز را مناسب دانست.

برای تهیه خاویار مشاوره رایگان دریافت کنید

چاپ بسته بندی خاویار

طرح روی پکیجینگ خاویار با شکل قوطی و همچنین کیفیت چاپ، باید با هم هماهنگ باشند. پرینت پکیجینگ دیزاین خاویار با دستگاه های پیشرفته نتیجه خیلی خوبی دارد زیرا آخرین حلقه زنجیره درست انجام شدن بسته بندی، چاپ آن است. لازمه های پرینت قوطی خاویار:

 • رنگ بندی های نوشته ها و شکل های روی قوطی باید متضاد باشند تا خیلی مناسب از هم تفکیک شده و توسط مشتری قابل تشخیص باشند
 • فاصله بندی مواردی که روی پکیج خاویار چاپ می‌شوند به اندازه کافی باشد تا هیچ قسمتی دچار تداخل نباشد
 • تمام علامت های مربوط به تاییدیه های بهداشتی و راهنمای لازم برای خریدار به طور کامل چاپ شوند

 

قیمت طراحی بسته بندی خاویار

بهایی که برای دیزاین کردن پکیجینگ خاویار می‌پردازید، ارزنده است زیرا این محصول اگر به خوبی در بازار دیده شود، فروش آن سرشار از سود خواهد بود.

نرخ طراحی بسته بندی خاویار توسط اینپک در بین 5.700.000 تومان تا 10.500.000 تومان است. عواملی که نرخ را تعیین می‌کنند:

 1. جنس بسته بندی
 2. طرح دیزاین شده
 3. سایز قوطی خاویار
نمونه کار بسته بندی خاویار

مشاوره طراحی جعبه خاویار

اگر شما هم برای تصمیم گیری در مورد چاپ و دیزاین پکیجینگ خاویار احتیاج به اطلاعات بیش تری دارید، با اینپک تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی طراحی بسته بندی ما بهره مند شوید.

 

سوالات متداول در رابطه با طراحی بسته بندی خاویار

برای دیزاین کردن بسته بندی خاویار چقدر زمان احتیاج دارید؟

ما در کمتر از 10 روز کاری این خدمات رو کامل می‌کنیم.

طراحی بسته بندی در انواع مدل ها را برای خاویار انجام می‌دهیم.

اینپک در طی 10 سال سابقه خود در زمینه دیزاین کردن پکیج محصولات، رضایت مشتریان را اولویت خود قرار داده است.

طراحی بسته بندی خاویار یکی از مسائل بسیار مهمی است که متاسفانه بسیاری از تولیدکنندگان نسبت به آن توجهی ندارند. همانطور که می‌دانید دریای خزر زیستگاه بیش از 90 درصد ماهی‌های خاویاری در جهان است. کشور ایران به دلیل همسایگی با این دریا فرصتی شگفت‌انگیز برای پرورش خاویار و کسب درآمد از این راه دارد. خاویار به دلیل منافع و مزایایی که برای سلامت بدن دارد مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. این کالا را می‌توان جزو مواد خوراکی گران‌قیمت و لوکس دانست. از این رو بسته بندی آن نیز باید کاملاً لوکس و فاخر باشد. یکی از قدم‌های مهمی که باید برای افزایش فروش خود در بازار جهانی بردارید استفاده از بسته بندی‌های حرفه‌ای و امروزی است. به طور قطع مشتریان میان دو کالا با کیفیت یکسان و بسته بندی متفاوت کالایی را انتخاب می‌کنند که بسته بندی زیباتر و جذاب‌تر داشته باشد. اگر می‌خواهید قوطی های خاویار هنگام جابه‌جایی و در اثر ضربات آسیب نبینند، از جعبه های یونولیتی استفاده کنید. قیمت طراحی بسته بندی یونولیت در شرکت اینپک، همراه با چندین پلن تعیین شده است. 

طراحی بسته بندی خاویار
طراحی بسته بندی خاویار

چرا طراحی بسته بندی خاویار مهم است؟

متاسفانه بسیاری از کارفرمایان و تولیدکنندگان ایرانی هیچ توجهی به اهمیت بالای پکیجینگ نداشته و تصور می‌کنند که کیفیت محصول به تنهایی تضمین‌کننده فروش آن خواهد بود. این در حالی است که در سال‌های اخیر شاهد خرید محصولات زیادی توسط کشورهای دیگر از ایران و فروش مجدد آن‌ها با بسته بندی‌های شکیل و زیبا با قیمت‌های گزاف بوده‌ایم. این بدان معناست که بسیاری از کشورهایی که در بازارهای جهانی سهم زیادی دارند به اهمیت بالای بسته بندی و زیبایی آن پی برده و از این نکته برای فروش و سود بیش‌تر استفاده می‌کنند. خوشبختانه در سال‌های اخیر اگاهی نسبت به اصول بازاریابی و مزایای بسته بندی در ایران بیش‌تر شده و بسیاری از تولیدکنندگان سعی در استفاده از بسته بندی‌های مناسب‌تر دارند.

نحوه طراحی بسته بندی خاویار

خاویار معمولاً در طراحی بسته بندی فلزی و کنسروی تولید و عرضه می‌شود. همچنین برخی از تولیدکنندگان از ظروف شیشه‌ای نیز برای عرضه این محصول استفاده می‌کنند. مقاومت بسته بندی برای خاویار اهمیت بالایی دارد. بهتر است از بسته بندی استفاده کنید که از استحکام مناسبی برخوردار بوده و بتواند از محصول در هر شرایطی محافظت کند. به ویژه اگر قصد طراحی بسته بندی خاویار صادراتی را دارید باید شرایط انبارداری و حمل و نقل طولانی را در نظر داشته و متناسب با آن بسته بندی مناسبی را انتخاب کنید. به طور قطع اگر محصول شما سالم و سلامت به دست مشتریان نرسد اعتبار خود را نزد مخاطبانتان از دست خواهید داد.

هر یک از روش‌های بسته بندی خاویار مزایای و معایب خود را دارند. به طور کلی تماس با فلز می‌تواند در طول زمان طعم خاویار را تغییر دهد. با این وجود قوطی‌های فلزی که برای بسته بندی خاویار مورد استفاده قرار می‌گیرند با پوشش مناسبی لمینت می‌شوند تا محصول با فلز در تماس نباشد. استفاده از قوطی‌های فلزی می‌تواند عمر محصول را افزایش دهد. از سویی دیگر برخی از مشتریان ترجیه می‌دهند خاویار در بسته بندی‌های شیشه‌ای را خریداری کنند. دلیل آن نیز امکان مشاهده محصول از روی بسته بندی است. به طور کلی شفاف بودن بسته بندی موجب جلب حس اعتماد مشتری شده و فروش را افزایش خواهد داد. انتخاب بسته بندی مناسب به بازار و مخاطبان هدف شما بستگی خواهد داشت. به طور قطع بسته بندی خاویار صادراتی باید با دقت و توجه بیش‌تری انجام شود.

طراحی گرافیکی بسته بندی خاویار صادراتی

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم ظاهر محصول و بسته بندی آن سهم زیادی در میزان فروش و جلب نظر مشتریان خواهد داشت. با توجه به آنکه خاویار کالایی کاملاً لوکس و لاکچری است، بسته بندی آن نیز باید به صورت حرفه‌ای و کاملاً فاخر انجام شود تا نظر مشتریان را به خود جلب کند. اهمیتی ندارد که از چه نوع قوطی خاویار استفاده می‌کنید؛ در هر صورت باید نیاز، خواسته، و سلیقه مخاطبان خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین طراحی را ارائه دهید. برای طراحی بسته بندی شیشه‌ای و فلزی می‌توانید از لیبل استفاده کنید. تنها کافیست لیبلی با طرح مورد نظر را طراحی کرده و آن را با اندازه مناسب چاپ کنید. علاوه بر این می‌توانید طرحتان را به صورت مستقیم نیز بر روی بسته بندی‌های فلزی چاپ کنید.

سعی کنید در طراحی بسته بندی از طرح‌های معنادار و در عین حال زیبا استفاده کنید. به طور مثال از آنجایی که ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار است، می‌توانید در طرح خود از المان‌های سنتی و ویژه ایرانی نیز استفاده کنید. این کار می‌تواند آگاهی از هویت برند شما را افزایش داده و نظر مخاطبان را به کشور ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار در بازار جهانی جلب کند. بهتر است در پکیجینگ دیزاین به خواسته‌ها و نیازهای مخاطبان نیز توجه داشته باشید. به طور مثال قرار دادن یک قاشق فلزی باکیفیت در بسته بندی می‌تواند ایده‌ای عالی باشد. بدین ترتیب مشتریان برای مصرف محصول در هر مکانی نیازی به پیدا کردن قاشق نخواهند داشت.

4.6/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *