طراحی بسته بندی   قیمت طراحی بسته بندی  نمونه بسته بندی   09150554525

طراحی بسته‌بندی بطری (Bottle packaging design) به ایجاد یک طرح جذاب با توجه به محتویات درون بطری گفته می‌شود. طراحی بطری بسته بندی انواع گوناگونی دارد که می‌توان به طراحی بسته‌بندی بطری آبمیوه، بسته بندی عرقیات گیاهی، بسته بندی بطری شیر و… اشاره کرد. داشتن یک طراحی مناسب شامل تصاویر، لوگو، رنگ‌های متناسب با محصول و… می‌تواند تأثیر به سزایی در جذب نگاه مشتریان داشته باشد که به فروش بیشتر منجر می‌شود.

در بسته‌بندی بطری از جنس‌های مختلفی استفاده می‌شود که از جمله این جنس‌ها می‌توان به شیشه، فلز و… اشاره کرد. کاربردهای مختلفی برای بسته‌بندی بطری در نظر گرفته شده است که رایج‌ترین آن را می‌توان بسته بندی زعفران در نظر گرفت.

در طراحی بسته بندی بطری فاکتورهای مهمی مانند شخصی‌سازی‌شده بودن، انتخاب جنس مناسب، شاخص نشان دادن محصول در فروشگاه و… وجود دارد که باید مدنظر طراح باشد.

قیمت بسته بندی برای بطری به موارد گوناگونی وابسته است که از جمله مهم‌ترین این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

•         شرکت طراحی کننده بسته بندی

•         کیفیت بسته‌بندی

•         سابقه کاری طراح

•         و …

ما در گروه طراحی بسته بندی اینپک، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین بسته‌بندی را برای محصول خود انتخاب کنید.

کاربرد طراحی بسته بندی بطری

از بسته بندی بطری امروزه در بسته بندی کردن انواع محصولات مختلف استفاده می‌شود. از جمله این بسته بندی‌ها می‌توان به طراحی بسته بندی شامپو، طراحی بسته بندی روغن، طراحی بسته بندی نوشابه، طراحی بسته بندی لبنیات و… اشاره کرد.

دلیل استفاده زیاد از بطری را می‌توان کیفیت بسته‌بندی و همچنین ماندگاری بالای محصول در بطری عنوان کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی قبل از ثبت سفارش دارید با ما تماس بگیرید.

طراحی بسته‌بندی بطری با چه جنس‌هایی امکان‌پذیر است؟

طراحی بسته‌بندی بطری می‌تواند با جنس‌هایی نظیر فلز، پلاستیک شفاف، پلاستیک رنگی و… که قابلیت چاپ‌پذیری و یا چسبانده شدن لیبل را دارند صورت گیرد.

 انواع دیگری از بسته بندی نیز وجود دارد که برای محصولات باارزش بالا مانند خاویار و زعفران استفاده می‌شود. اگر دوست دارید بیشتر در رابطه با جنس بسته بندی بدانید می‌توانید روی لینک قبل کلیک کنید.

انتخاب نوع دیزاین بسته بندی بطری متناسب با محصول

در انتخاب طراحی و جنس بسته‌بندی بطری باید به محتویات محصول توجه نمود. به طور مثال برای بسته‌بندی روغن زیتون، استفاده از بطری‌های محافظ در مقابل نور خورشید گزینه مناسب‌تری به نسبت بطری‌های پلاستیک شفاف است. همین‌طور که برای انتخاب رنگ، فونت و تصویر مناسب نیز باید فاکتورهای گوناگونی از جمله ماهیت محصول، جامعه هدف، عناصر فرهنگی – محیطی و… را در نظر گرفت.

چرا در طراحی بسته بندی بطری از تصویر استفاده می‌کنیم؟

استفاده از تصاویر و عکس‌های مرتبط و مطابق با محصول به شیوه‌های گوناگونی می‌تواند در طراحی بسته‌بندی بطری مورداستفاده قرار گیرد. غالباً عکس‌ها در هنگام طراحی بسته‌بندی تحت ایده‌های خلاقانه تیم طراحی دستخوش تغییراتی در نقوش می‌شوند.

در اکثر مواقع در کنار تصاویر، لوگو برند، نوشته‌هایی شامل ویژگی‌های محصول و کاراکترهای احتمالی مجموعه قرار می‌گیرند. طراحان خوش‌قریحه ما در این پک در صورت نیاز می‌توانند در طراحی کاراکتر شخصی‌سازی‌شده برند به شما کمک کنند.

استفاده از تصاویر و طراحی‌های گیرا با رنگ‌های قوی در نگاه اول می‌تواند توجه خریداران محصولات را به سمت خود بکشاند. این اتفاق، امروزه در طراحی بسته بندی نوشیدنی‌ها و طراحی بسته بندی مواد غذایی به یک نیاز تبدیل شده است که با یک انتخاب درست و متناسب می‌تواند شما را در بازار رقابت‌ها به‌پیش اندازد.

اهمیت موارد ذکر شده تا حدی است که استفاده از المان‌های مناسب حتی در طراحی بسته‌بندی بطری آب‌معدنی که در ذهن مصرف‌کنندگان محصولی ساده است، می‌تواند منجر به بیشتر انتخاب‌شدن برند شما شود.

عوامل مهم در طراحی بسته‌بندی بطری

عوامل زیادی در ساخت و پیاده سازی یک بطری وجود دارد که می‌تواند باعث شود بسته بندی طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار شود، از جمله این موارد می‌توان به شخصی سازی شدن طرح، درگیر کردن احساسات مخاطب، میزان نگهداری محصول، شناخته دقیق محل فروش و… اشاره کرد.

شخصی‌سازی‌شده بودن طرح

داشتن یک طراحی شخصی می‌تواند مانند یک امضای مخصوص برای برند شما باشد که خریداران با دیدن محصول شما در میان حجم عظیمی از محصولات عرضه شده در بازار، توجه خود را به محصول شما معطوف کنند.

برانگیختن احساسات خریداران

برخلاف تصور، اکثر خریدهای ما برگرفته از احساسات هستند و بخش کوچکی از آن‌ها را منطق کنترل می‌کند. فروش بالای برندهای محبوب، اغلب حاصل زمان و هزینه‌ای است که به طراحی و تبلیغات تأثیرگذار بر احساسات خریداران خود اختصاص داده‌اند.

شاخص نشان‌دادن محصول در قفسه فروشگاه

هرچه محصول شما در میان انبوه محصولات فروشگاه‌ها شاخص‌تر باشد، احتمال انتخاب‌شدن آن توسط مشتریان بالاتر خواهد بود. این مهم، با طراحی مناسب و چشمگیر بسته‌بندی می‌تواند به‌راحتی امکان‌پذیر شود.

پایداری و ماندگاری طرح بسته بندی  

 کیفیت طراحی و چاپ بالا در بسته بندی محصولات از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رنگ‌های واضح و ماندگار، اندازه طرح متناسب با ابعاد محصول و… می‌تواند تجربه خوبی برای خریداران رقم بزند.

حفظ کیفیت و ماهیت محصول با درنظرگرفتن سازگاری مواد با محصول

در طراحی بسته‌بندی بطری باید محتویات درون محصول را نیز در نظر گرفت. به طور مثال برای نوشیدنی‌های گازدار مانند دلستر جنس متفاوتی از بسته‌بندی انتخاب می‌شود.

متناسب بودن طراحی بسته‌بندی با محصول

بسته بندی چیزی فراتر از یک جعبه خوش ظاهر است. طراحی بسته بندی متناسب با محصول، در کنار زیبایی ظاهری می‌تواند جنبه حفاظتی خوبی را برای محصول به ارمغان آورد.

درج اطلاعات شرکت به صورت واضح

در یک طراحی اصولی و مناسب، اطلاعات کافی به خریدار در نگاه اول داده می‌شود. به طور مثال تاریخ تولید و انقضا محصول برای تمامی خریداران حائز اهمیت است و باید در طراحی بسته‌بندی در نظر گرفته شود.

متناسب با بودجه بودن طرح و صرفه اقتصادی

دیزاین بسته‌بندی بطری باید باتوجه‌به درخواست کارفرما و بودجه در نظر گرفته شده انجام شود.

جایگاه برند در طراحی بسته‌بندی بطری

داشتن یک برند شخصی و بهره‌گیری از المان‌های مرتبط با آن، می‌تواند از سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت یک مجموعه باشد که با گذر زمان منجر به داشتن مشتریان وفادار و فروش بیشتر شود. با استفاده به جا از برند و لوگو آن در طراحی بسته‌بندی، می‌توان گام مهمی در جهت جذب مشتریان وفاداری که باکمال‌میل حاضر به خرید محصول شما حتی با بهای بیشتر هستند، برداشت.

قیمت طراحی بسته بندی بطری

عوامل زیادی در هزینه بسته بندی بطری تأثیر گذار است که از جمله این موارد می‌توان به طراح بسته بندی، نوع طراحی گرافیکی روی بسته بندی، جنس بسته بندی و… اشاره کرد.

در حالت کلی می‌توان گفت که مبلغ بسته بندی یک بطری حدود 1.000.000 تومان تا 3.000.000 تومان خواهد بود.

طراحی بسته بندی مناسب

عوامل گوناگونی در خرید یک محصول تأثیر دارد و شاید بتوان گفت جدا از ماهیت و کیفیت محصول، بسته‌بندی مناسب از مهم‌ترین عوامل فروش است. در گذر زمان، بسته‌بندی تبدیل به برند شما خواهد شد و خریداران با دیدن بسته‌بندی محصول شما و حتی بدون دیدن نام شرکتتان، شمارا تشخیص خواهند داد.

 داشتن یک بسته‌بندی قوی، موجب ماندگاری نام شما خواهد شد.

مجموعه اینپک با بهره‌گیری از طراحان بسته بندی حرفه‌ای، به عنوان بهترین شرکت طراحی بسته بندی در مشهد و تهران شناخته می‌شود.

بسته به پیچیدگی طرح بطری، جنس بطری، ابعاد بطری و میزان تخصص شرکت بسته بندی این قیمت متفاوت می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *