09150554525

طراحی بسته بندی آب معدنی

طراحی بسته بندی مناسب برای آب معدنی در فروش آن موثر است زیرا امکان حمل چندین بطری را به راحتی فراهم می‌کند و ظاهر مناسبی هم دارد. 

ساخت بسته بندی آب در سریع ترین زمان با هزینه مناسب برایتان انجام خواهد داد.

 

نمونه بسته بندی آب معدنی

 

انواع مدل‌های بسته بندی آب معدنی

چرا بسته بندی آب معدنی با این پک؟

 

قوانین و استاندارد بسته بندی آب معدنی

 

ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب آب معدنی

boxdesigning

علائم بسته بندی آب معدنی

 

سفارش طراحی جعبه آب معدنی

 

جنس مناسب بسته بندی آب معدنی

 

قیمت بسته بندی آب معدنی

 

سوالات متداول در رابطه با طراحی باکس آب معدنی

مدت زمان طراحی بسته آب معدنی چقدر است؟

مدت زمانی که برای ساخت بسته آب معدنی مورد نیاز است به همراه فرآیند چاپ و طراحی چیزی حدود 10 الی 15 روز است.

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با داشتن 10 سال سابقه کاری در زمینه طراحی بسته بندی، می‌تواند بهترین بسته‌بندی را برای محصول شما طراحی کند.

بسته بندی پاکت  در سراسر ایران

 

طراحی بسته‌ بندی آب‌ معدنی (mineral water packaging) یکی از انواع بسته‌ بندی‌های بااهمیت در صنعت بسته‌بندی کالا است. انواع مختلفی از بسته‌بندی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به طراحی بسته‌بندی لبنیات، طراحی بسته‌بندی چای و طراحی بسته‌بندی مواد غذایی اشاره نمود. در این میان آب ‌معدنی یکی از محصولات پرمصرف در سرتاسر جهان است که طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان اعم از کودکان، بزرگسالان و سالمندان را در برمی‌گیرد و ازاین‌رو از اهمیت بالایی در صنعت طراحی بسته‌بندی برخوردار است.

طراحی بسته‌ بندی آب‌ معدنی باید به شیوه‌ای باشد که در اوج زیبایی، استقامت و توانایی حفظ کیفیت آب از آلودگی‌ها و… را داشته باشد. در پکیجینگ دیزاین آب ‌معدنی می‌توان از متریال و جنس‌های گوناگونی استفاده کرد اما باتوجه‌به هزینه و صرفه اقتصادی عموماً طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی پلاستیکی موردتوجه صاحبان برندها است.

باتوجه‌به رقابت بالا در بازار آب‌ معدنی و همچنین با درنظرگرفتن فروش و مصرف بالای این کالا، طراحی بسته‌بندی خلاق و کاربردی به نیاز شرکت‌های تولیدکننده تبدیل شده است. بسته‌بندی محصول اولین نکته‌ای است که می‌تواند توجه خریداران را به خود جلب یا از آن دور کند.

در طراحی بسته‌ بندی آب‌ معدنی باید فاکتورهای گوناگونی مانند نام برند، لوگو مجموعه، انتخاب رنگ مناسب، الگوهای بازاریابی و… را در نظر گرفت.

هزینه طراحی بسته‌بندی آب ‌معدنی به طور تقریبی بین ۱۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که به عوامل گوناگونی مانند سابقه طراح و شرکت بستگی دارد.

مدت‌زمان طراحی بسته‌بندی آب ‌معدنی به طور حدودی ۵ تا ۱۵ روزکاری خواهد بود که باتوجه‌به جزئیات کار می‌تواند کمتر یا بیشتر شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی، می‌توانید با طراحان تیم اینپک ارتباط بگیرید.

چرا به طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی نیاز داریم

جهت ارائه هر محصول به طراحی بسته‌بندی متناسب با همان محصول نیاز داریم. آب‌ معدنی یکی از محصولات بسیار پرمصرف در جهان است. زیبایی و استقامت بالا در دیزاین بسته بندی آب ‌معدنی می‌تواند به شما در جهت پیش افتادن در رقابت‌های فروش این محصول کمک بسزایی کند.

امروزه باتوجه‌به افزایش تعداد کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی آب‌ معدنی، طراحی بسته‌بندی به یکی از عوامل مهم در فروش و جذب مشتریان وفادار به برند تبدیل شده است.

دیزاین بسته بندی با چه جنس‌هایی امکان‌پذیر است

طراحی بسته بندی آب ‌معدنی با جنس‌های مختلفی مانند بسته بندی پلاستیکی، پت، فلزی و… امکان‌پذیر است. در بازار طراحی بسته بندی آب ‌معدنی ایران به طور معمول از بطری‌های پلاستیکی استفاده می‌شود که عموماً به دلیل هزینه پایین و  صرفه اقتصادی بالا پلاستیک است. از طرفی پلاستیک مقاومت خوبی دارد و در برابر آلودگی‌های محیطی تا حد قابل قبولی مقاوم است.

باید توجه داشت که در بسته بندی می‌توان از جنس‌های دیگر مانند قوطی‌های فلزی و همینطور از الگوهای ساخت دیگر نیز استفاده نمود. باتوجه‌به کمبود تنوع در بازار بسته‌بندی نوشیدنی‌های ایران، بستر مناسبی جهت ارائه طرح‌های نوین توسط طراحان خلاق و خوش‌ذوق فراهم است.

جایگاه برند در طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی

دیزاین بسته بندی باید به‌گونه‌ای باشد که مشخصات برند و شرکت تولیدکننده به‌خوبی قابل تشخیص باشد. بسته‌ بندی مانند ویترین کوچکی از مغازه محصولات شماست که خریدار با اولین نگاه می‌تواند آن را تشخیص دهد. استفاده از رنگ‌های جذاب، تصاویر و نقوش متناسب با محصول و همین‌طور به‌کارگیری لیبل آب‌معدنی که حامل اطلاعات ضروری مانند تاریخ تولید و انقضا است، می‌تواند به گیراتر شدن طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی بی‍افزاید.

فاکتورهای طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی موفق

در طراحی بسته ‌بندی آب‌ معدنی طبیعی فاکتورهای گوناگونی وجود دارد که منجر به موفق بودن یا نبودن آن می‌شود. از مهم‌ترین این موارد می‌توان به خلاقانه بودن طراحی بسته‌بندی اشاره کرد. خلاقیت در طراحی بسته ‌بندی از نیازهای واضح بازار فروش محصولات ایران است که غالباً توسط شرکت‌های طراحی کننده و طراحان بسته ‌بندی نادیده گرفته می‌شود.

درحالی‌که خلاقیت در ایجاد طرح‌های نو، اکثر اوقات با استقبال خریداران روبرو می‌شود، باید توجه داشت در مسیر ساخت و دیزاین بسته‌ بندی خلاقانه نباید دیگر ویژگی‌های مهم بسته‌بندی همانند کاربردی بودن، داشتن مقاومت مناسب، ارگونومی و الگو مناسب بدنه و… را فدا کرد.

جهت طراحی بسته ‌بندی آب‌ معدنی، باید به این مسئله نیز توجه داشت که خریداران این محصول از چه رده سنی و گروهی از جامعه هستند. به طور مثال برای دیزاین بسته بندی آب ‌معدنی کوچک و بزرگ باید محکم بودن درب را متناسب با اندازه بطری در نظر گرفت تا خریداران در بهترین حالت بتوانند از محصول استفاده ببرند.

در کنار مسائلی ازاین‌دست، همچنین باید به مواردی مانند طراحی گرافیکی مناسب و استفاده از روان‌ شناسی رنگ‌ها در پکیجینگ دیزاین آب‌معدنی که منجر به شاخص‌تر شدن محصول شما در قفسه‌های فروشگاهی می‌شود، توجه نمود.

برای طراحی بسته ‌بندی باید به عوامل دیگری نیز توجه داشت. به طور مثال در طراحی بسته‌ بندی آب ‌معدنی صادراتی فاکتورهایی مانند فرهنگ، آداب ‌و رسوم و پیشینه تاریخی کشور مقصد را می‌توان در نظر گرفت که باعث بالاتر رفتن ارزش محصول شما و بسته‌بندی مربوطه خواهد شد.

اشکال، رنگ‌ها و تصاویر در طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی

استفاده از اشکال، تصاویر و نقوش در طراحی بسته ‌بندی باید به شکل هوشمندانه‌ای صورت گیرد تا در کنار زیبایی، طرحی شاخص و متمایز از دیگر رقیبان ساخته شود. باتوجه‌به ذات بی‌رنگ آب، استفاده از رنگ‌ها تأثیر شگرفی در گیرایی طرح بسته‌بندی آب ‌معدنی خواهد داشت. در انتخاب رنگ‌ها می‌توانیم از روان‌شناسی رنگ‌ها بهره بگیریم تا بهترین نتیجه حاصل شود.

انتخاب تصاویر می‌تواند مطابق با چهارچوب‌های فرهنگی، باورها، سنت‌ها و یا حتی مناسبت‌های همان دوره انجام شود. به طور مثال می‌توانید در هنگام برگزاری جام جهانی از طرح‌هایی متناسب با مسابقات بهره بگیرید که منجر به فروش بیشتر آب‌معدنی برند شما خواهد شد.

هزینه دیزاین بسته بندی آب‌معدنی چقدر است

در احتساب هزینه نهایی طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی، عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. از جمله این موارد می‌توان به

   

   • شرکت طراحی کننده بسته بندی

   • پیچیدگی و سادگی طرح

   • تجربه و سابقه طراح

  و.. اشاره نمود.

  هزینه طراحی بسته‌ بندی آب ‌معدنی به طور معمول حدود ۱۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان است که باتوجه‌به جزئیات منحصربه‌فرد هر کار طراحی می‌تواند متغیر باشد. باید توجه داشت که هزینه پکیجینگ دیزاین مانند یک سرمایه‌گذاری بلندمدت برای برند شماست که در نهایت منجر به افزایش فروش خواهد شد.

  طراحان این پک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی بسته ‌بندی محصولات با خوش‌ذوق ترین طبع طراحی بسته‌بندی، جهت مشاوره در خدمت شما هستند.

  مدت‌زمان طراحی بسته ‌بندی آب ‌معدنی چقدر است

  مدت‌زمان لازم جهت طراحی و دیزاین بسته‌بندی آب‌معدنی باتوجه‌به جزئیات کار می‌تواند بین ۵ تا ۱۵ روز کاری متغیر باشد. البته باید توجه داشت که هر طراحی منحصربه‌فرد است و می‌تواند در زمان بیشتر یا کمتر از مدت تخمین زده شده انجام شود.

  نمونه کاور محصول آب معدنی طراحی شده شرکت اینپک را مشاهده کنید.

  طراحی بسته‌بندی آب‌معدنی،یک نیاز مهم !

  امروزه باتوجه‌به رقابت بالا میان شرکت‌های تولیدکننده، داشتن دیزاین بسته بندی مناسب تبدیل به یک نیاز در میان تولیدکنندگان شده است. داشتن طراحی بسته بندی مناسب می‌تواند یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب شدن محصول باشد که یک کالا را از دیگری متمایز می‌سازد.

  سرمایه‌گذاری بر روی طراحی بسته بندی می‌تواند یکی از راه‌های تبلیغات غیرمستقیم باشد که در نهایت منجر به جلب‌توجه مشتریان و در پی آن کسب رضایت آنان باشد. باید در نظر داشت که یک محصول در کنار کیفیت بالا، کیفیت مناسب و… ، به شیوه توزیع و ارائه مناسب نیز جهت موفق شدن  در میان انبوه رقبای خود نیاز دارد.

  5/5 - (1 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *