ثبت سفارش طراحی بسته بندی تنها با برقراری یک تماس با مجموعه طراحی بسته بندی اینپک! شرکت طراحی بسته بندی اینپک با بیش از 10 سال سابقه کار در حوزه طراحی بسته، آماده ارائه فول خدمات به مجموعه‌های مختلف است. در صورتی که نیاز به خدمات طراحی بسته بندی با کیفیت و با قیمت مناسب هستند، همین حالا با ما تماس بگیرید.

روند ثبت سفارش طراحی بسته بندی در این پک

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی کافی است با برقراری تماس، با شماره‌های موجود در انتهای وب سایت، شروع روند سفارش شما انجام شود. در قدم بعدی با پر کردن فرم بریف برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی، اطلاعات لازم و کافی در رابطه با موضوع بسته بندی، نمونه کار طراحی بسته بندی و… برای طراح بسته بندی مشخص می‌شود.

پس از پر کردن فرم بریف، همکاران ما در واحد مشاوره طراحی بسته بندی با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در رابطه با تکمیل موارد مورد نیاز را سوال خواهند کرد.

با استفاده از اطلاعات کسب شده در این مرحله، فایل اصلی بسته بندی برای شما شروع به طراحی می‌شود و استراکچر بسته بندی طراحی می‌شود.

در صورتی کار بسته بندی شما دارای بسته بندی اولیه و بسته بندی ثانویه داشته باشد، همزمان با طراحی بسته بندی، طراحی بسته بندی ثانویه و طراحی بسته بندی اولیه شروع می‌شود. فرقی ندارد نیاز به طراحی بسته بندی مواد غذایی دارید یا نیاز به طراحی بسته بندی زعفرون، اینپک تا فروش محصولات در کنار شماست.

4.1/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *